Dragon Tail
13-10-2012, 17:50
http://i47.tinypic.com/14qknk.jpg
Voorlopige matchmaking 27 oktober Almelo - Old Skool Kickboxing
http://i50.tinypic.com/28v3atk.jpg
We zoeken nog tegenstanders voor de onderstaande vechters. We hebben een maximum aantal partijen, dus 'wie het eerst komt het eerst maalt'. Mail naar [email protected]
C-klasse
M Roode Beast off the East 79,00 beginnend
H Kardes Beast of the East 76,00
Mariska Pardoel (dame) Team Explosion 75,00 29 1e C
S Blokdijk Beast of the East 72,50 beginnend
Gesiena Arets (dame) Beast of the East 57/61 20
N-klasse
Mahmut Pinar Kickboxing Barneveld 87,00 18 0-1-0
Hasan Likoclu K1 Aerts Dojo 70,00 19 2-0-1
K Kalloe Beast of the East 67,00
Jeugd
Petros Manoukian WMB Almelo 78,00 25-11-1997 0-0-0
NANDI ARKAIFIE (dame) Scorpio Gym 76,00 14 0-0-0
MALIK KYSHO Scorpio Gym 72,80 15 13-7-2
Stijn Hogewoning Kickboxing Barneveld 69,00 15 1-0-0
DAMIAN ALBERTUS Scorpio Gym 63,50 15 0-0-0
Yannik (dame) Garuda Gym 60,00 15 0 partijen
ILINA LESTERHUIS (dame) Scorpio Gym 55,00 14 1-0-0
Melvin Dijkman Mézières Gym 54,00 15 0-0-1
Kelvin heer Garuda Gym 50,00 14 3 partijen
Stef van Nistelrooij KB Zutphen 52,00 14 0-0-0
Kim (dame) Garuda Gym 49,50 14 18 (1jr niet gevochten
Julia Bon (dame) Speijers Sports 48,00 14j 1 demo
Edgar heer Garuda Gym 60,00 13 3 partijen
CHANEL VAN DER WAL (dame) Scorpio Gym 58,70 13 9-9-1
S Demirel Beast of the East 47,00 13 erv
F Chahbari Beast of the East 37,00 13 erv
SHANTI ARKAIFIE Scorpio Gym 52,16 11 0-0-0
Louise (dame) Garuda Gym 47,00 12 0 partijen
ANIQUE HILGERINK (dame) Scorpio Gym 42,00 12 4-11-5
Voorlopige matchmaking 27 oktober Almelo - Old Skool Kickboxing
http://i50.tinypic.com/28v3atk.jpg
We zoeken nog tegenstanders voor de onderstaande vechters. We hebben een maximum aantal partijen, dus 'wie het eerst komt het eerst maalt'. Mail naar [email protected]
C-klasse
M Roode Beast off the East 79,00 beginnend
H Kardes Beast of the East 76,00
Mariska Pardoel (dame) Team Explosion 75,00 29 1e C
S Blokdijk Beast of the East 72,50 beginnend
Gesiena Arets (dame) Beast of the East 57/61 20
N-klasse
Mahmut Pinar Kickboxing Barneveld 87,00 18 0-1-0
Hasan Likoclu K1 Aerts Dojo 70,00 19 2-0-1
K Kalloe Beast of the East 67,00
Jeugd
Petros Manoukian WMB Almelo 78,00 25-11-1997 0-0-0
NANDI ARKAIFIE (dame) Scorpio Gym 76,00 14 0-0-0
MALIK KYSHO Scorpio Gym 72,80 15 13-7-2
Stijn Hogewoning Kickboxing Barneveld 69,00 15 1-0-0
DAMIAN ALBERTUS Scorpio Gym 63,50 15 0-0-0
Yannik (dame) Garuda Gym 60,00 15 0 partijen
ILINA LESTERHUIS (dame) Scorpio Gym 55,00 14 1-0-0
Melvin Dijkman Mézières Gym 54,00 15 0-0-1
Kelvin heer Garuda Gym 50,00 14 3 partijen
Stef van Nistelrooij KB Zutphen 52,00 14 0-0-0
Kim (dame) Garuda Gym 49,50 14 18 (1jr niet gevochten
Julia Bon (dame) Speijers Sports 48,00 14j 1 demo
Edgar heer Garuda Gym 60,00 13 3 partijen
CHANEL VAN DER WAL (dame) Scorpio Gym 58,70 13 9-9-1
S Demirel Beast of the East 47,00 13 erv
F Chahbari Beast of the East 37,00 13 erv
SHANTI ARKAIFIE Scorpio Gym 52,16 11 0-0-0
Louise (dame) Garuda Gym 47,00 12 0 partijen
ANIQUE HILGERINK (dame) Scorpio Gym 42,00 12 4-11-5