Richelieu
12-12-2012, 20:14
Afgelopen zondag werd in Amsterdam wederom een FightFans evenement georganiseerd, met als kraker de rematch tussen Anthony Kane en Rachid Belani. Bij deze de uitslagen van de avond, met dank aan de M-O-N.
Rood
Blauw
Nr
Team/Gym
Naam
Klasse
Kg
Team/Gym
Naam
Uitslag
1
Vos Gym
Dave van den Tweel
J 3x1
47
Samurai
Nicky Manjic
Bwp
2
Vos Gym
Felisinho Sambre
J 3x1
38
Simson Gym
Mohamed Hazaar
O
3
Souwer Sports
Justin Swebe
C 3x2
59
FFC
Yassir Immounachen
Bwp
4
Souwer Sports
Rick Tames
C 3x2
64
Vos Gym
Guiltikin Gunbul
Bwp
5
Vos Gym
Mohamed "Lucky" Lakdim
C 3x2
75
Fighting Gert
Marco de Goede
Rwtko
6
Vos Gym
Daniel Ruig
N 3x 1,5
67
FFC
Fabio Kanthusing
Rwp
7
Bonjasky Academy
Marinho Gorden
C 3x2
95+
Simson Gym
Moreno Aweti
Bwko
8
Days Gym
Clyde Bodo
N 3x 1,5
85
Bonjasky Academy
Guray Basken
Rwp
9
Vos
Jeanot Adriaan
B 3x3
84
Aihato
Sandro Martis
Rwmi
10
Kimekai
Mike Sprang
B 3x3
76
Bonjasky Academy
Lloyd Haydar
Rwp
11
Vos Gym
Brahim Kallah
B 3x3
72,5
M-sports
Regillio van den Ent
Bwp
12
Vos Gym
Kenneth Susana
B 3x3
82,5
Aihato
Martijn de lange
O
13
Days Gym
Clyde Brunswijk
B 3x3
80
Pancration
Boedha
Rwo
14
Vos Gym
Tarik Khbabez
B 3x3
95
Gym Haarlem
Kay Bult
Rwp
15
Days Gym
Kevin Bromet
B 3x3
65
Tyarti
Walid Hamid
Rwp
16
Simson Gym
Mootje el Messaoudi
A 5x3
70
Loeks Gym
Hannes Sneijder
Rwp
17
Vos Gym
Malik Groenberg
A 5x3
67
Thomas Hron (Tsjechië)
Tigran Movsisyan
Rwko
18
Simson Gym
Jengish
A 5x3
95+
Mike's Gym
Colin George
Rwp
19
Vos Gym
Rashid Belaini
A 5x3
72,5
SLAMM!!/Simson
Anthony Kane
Bwp
Rood
Blauw
Nr
Team/Gym
Naam
Klasse
Kg
Team/Gym
Naam
Uitslag
1
Vos Gym
Dave van den Tweel
J 3x1
47
Samurai
Nicky Manjic
Bwp
2
Vos Gym
Felisinho Sambre
J 3x1
38
Simson Gym
Mohamed Hazaar
O
3
Souwer Sports
Justin Swebe
C 3x2
59
FFC
Yassir Immounachen
Bwp
4
Souwer Sports
Rick Tames
C 3x2
64
Vos Gym
Guiltikin Gunbul
Bwp
5
Vos Gym
Mohamed "Lucky" Lakdim
C 3x2
75
Fighting Gert
Marco de Goede
Rwtko
6
Vos Gym
Daniel Ruig
N 3x 1,5
67
FFC
Fabio Kanthusing
Rwp
7
Bonjasky Academy
Marinho Gorden
C 3x2
95+
Simson Gym
Moreno Aweti
Bwko
8
Days Gym
Clyde Bodo
N 3x 1,5
85
Bonjasky Academy
Guray Basken
Rwp
9
Vos
Jeanot Adriaan
B 3x3
84
Aihato
Sandro Martis
Rwmi
10
Kimekai
Mike Sprang
B 3x3
76
Bonjasky Academy
Lloyd Haydar
Rwp
11
Vos Gym
Brahim Kallah
B 3x3
72,5
M-sports
Regillio van den Ent
Bwp
12
Vos Gym
Kenneth Susana
B 3x3
82,5
Aihato
Martijn de lange
O
13
Days Gym
Clyde Brunswijk
B 3x3
80
Pancration
Boedha
Rwo
14
Vos Gym
Tarik Khbabez
B 3x3
95
Gym Haarlem
Kay Bult
Rwp
15
Days Gym
Kevin Bromet
B 3x3
65
Tyarti
Walid Hamid
Rwp
16
Simson Gym
Mootje el Messaoudi
A 5x3
70
Loeks Gym
Hannes Sneijder
Rwp
17
Vos Gym
Malik Groenberg
A 5x3
67
Thomas Hron (Tsjechië)
Tigran Movsisyan
Rwko
18
Simson Gym
Jengish
A 5x3
95+
Mike's Gym
Colin George
Rwp
19
Vos Gym
Rashid Belaini
A 5x3
72,5
SLAMM!!/Simson
Anthony Kane
Bwp