Yoseikan Ede
17-03-2013, 16:03
Uitslagen NK Grappling 16 Maart 2013
Dames Open klasse
1: Charlotte Saess – Gracie Barra Nederland
2: Manuela Mulder – Sportinstituut Ermelo
-65 Kg Beginners
1: Adriaan Brouwer –Tatsujin Dojo Nijmegen
2: Randy vd Broek – MMA Schouteren
3: Petrit Fujzulli – Unity 99
3: Elwin Teymurov – Sportcentrum Balilli
-65 Gevorderd
1: Mimoun Arbaoui - Taifun
2: Malcom Hedmar – Team Furious
3: Dennis Troost – MMA Vlaardingen
-70 Beginners
1: Joey Kuiten – Top Team Eindhoven
2: Shaun Waltmans - Total Control MMA
3: Bas Nijenhuis – Budo Academy Physical
3: Oruç Çelik – Budo Academy Physical
-70 Gevorderd
1: Seppe Siborgs – Bad Boy Jiu Jitsu
2: Pele Nguyen – Team UCT
3: Wiebe Brouwer – Team Duncan
-76 Beginners
1: Ricardo Groeneweg –Ringer Sport Plaza
2: Bas Meelkop – MMA Schouteren
3: Kelvin Mau Asam – Fight Spirit
3: Bobur Burkhanov - Sportplaza Chu'an Essen
-76 Gevorderd
1: Djim van’t Hof – Team Schreiber
2: Sahba Afrasiyabi – Sportschool Ommoord Rotterdam
3: Christopher Martha – G-Force
83 Beginners
1: Bas Zwaan – Budo Academy Physical
2: Kenley Chittick – Budo Academy Physical
3: Pedro Simao - ?
3: Jeroen Mullers – Tatsujin Dojo Nijmegen
83 Gevorderd
1: Paolo Milano – R-Grip
2: Marco Querreveld – Budo Academy Physical
3: Bart Breugem – Team Duncan
3: Richard van Beek – Sportschool Venendaal
-91 Beginners
1: Robert Reurslag - Olympiawaard
2: Giovanni Esman – Top Team Eindhoven
3: Boyke Scheffers – Budo Academy Physical
3: Alexander Philipsen – Sennen Dojo
91 Gevorderd
1: Melvin van Suijdam – Team Kaishin
2: Brian van Miltenburg – Gracie Barra Nederland
3: Arda Guncicek – Team Agua
3: Ritchie Vink – Budo Academy Physical
-100 Beginners
1: Jepser Horst – Vechtsport Groningen
2: Boyan Robek – G-Force Gym
3: Lesley Mac-Donald – Team Furious
3: Daniel vd Flier – De Halter Utrecht
-100 Gevorderd
1: Nills van Noord - Hoopman
2: Alexander van der Mey – BB Selfdefence
+100 Beginners
1: Henk van Zadelhoff - Olympiawaard
2: Brian Bijkerk – Sportcentrum Woerden
3: Patrick Jansen – Fight Club Verstegen
+100 Gevorderd
1: Gzim Selmani – Golden Glory
2: Marc Blaauw – Team Petres
Allemaal gefeliciteerd! Graag zien wij jullie weer terug op zaterdag 22 juni voor wedstrijddag 2
Dames Open klasse
1: Charlotte Saess – Gracie Barra Nederland
2: Manuela Mulder – Sportinstituut Ermelo
-65 Kg Beginners
1: Adriaan Brouwer –Tatsujin Dojo Nijmegen
2: Randy vd Broek – MMA Schouteren
3: Petrit Fujzulli – Unity 99
3: Elwin Teymurov – Sportcentrum Balilli
-65 Gevorderd
1: Mimoun Arbaoui - Taifun
2: Malcom Hedmar – Team Furious
3: Dennis Troost – MMA Vlaardingen
-70 Beginners
1: Joey Kuiten – Top Team Eindhoven
2: Shaun Waltmans - Total Control MMA
3: Bas Nijenhuis – Budo Academy Physical
3: Oruç Çelik – Budo Academy Physical
-70 Gevorderd
1: Seppe Siborgs – Bad Boy Jiu Jitsu
2: Pele Nguyen – Team UCT
3: Wiebe Brouwer – Team Duncan
-76 Beginners
1: Ricardo Groeneweg –Ringer Sport Plaza
2: Bas Meelkop – MMA Schouteren
3: Kelvin Mau Asam – Fight Spirit
3: Bobur Burkhanov - Sportplaza Chu'an Essen
-76 Gevorderd
1: Djim van’t Hof – Team Schreiber
2: Sahba Afrasiyabi – Sportschool Ommoord Rotterdam
3: Christopher Martha – G-Force
83 Beginners
1: Bas Zwaan – Budo Academy Physical
2: Kenley Chittick – Budo Academy Physical
3: Pedro Simao - ?
3: Jeroen Mullers – Tatsujin Dojo Nijmegen
83 Gevorderd
1: Paolo Milano – R-Grip
2: Marco Querreveld – Budo Academy Physical
3: Bart Breugem – Team Duncan
3: Richard van Beek – Sportschool Venendaal
-91 Beginners
1: Robert Reurslag - Olympiawaard
2: Giovanni Esman – Top Team Eindhoven
3: Boyke Scheffers – Budo Academy Physical
3: Alexander Philipsen – Sennen Dojo
91 Gevorderd
1: Melvin van Suijdam – Team Kaishin
2: Brian van Miltenburg – Gracie Barra Nederland
3: Arda Guncicek – Team Agua
3: Ritchie Vink – Budo Academy Physical
-100 Beginners
1: Jepser Horst – Vechtsport Groningen
2: Boyan Robek – G-Force Gym
3: Lesley Mac-Donald – Team Furious
3: Daniel vd Flier – De Halter Utrecht
-100 Gevorderd
1: Nills van Noord - Hoopman
2: Alexander van der Mey – BB Selfdefence
+100 Beginners
1: Henk van Zadelhoff - Olympiawaard
2: Brian Bijkerk – Sportcentrum Woerden
3: Patrick Jansen – Fight Club Verstegen
+100 Gevorderd
1: Gzim Selmani – Golden Glory
2: Marc Blaauw – Team Petres
Allemaal gefeliciteerd! Graag zien wij jullie weer terug op zaterdag 22 juni voor wedstrijddag 2