beau01
05-04-2013, 16:22
Beste forumbroeder,
In goed overleg met de bond, oudgedienden en actieve UFC vechters heb ik besloten om alle titelgevechten dit jaar op 3 rondes van 5 minuten te houden. Nederland is nog niet klaar voor de grote overstap van 2x5 naar 5x5. We kiezen ervoor om dit in twee á drie etappes te realiseren.
Er zitten nog zeven gaten in onze matchmaking. Indien uw gym wilt meedoen met Fight Club Den Haag, aarzel niet en geef uw vechter op bij ELLEN ( www.fightsport-matchmaking.com).
Fight Club Den Haag 2013
Zondag 23 juni 2013
Partycentrum Zichtenburg
Zichtenburglaan 23
Den Haag
Gala start 16.00u
HOOFDPROGRAMMA
NL titelgevecht 3x5 min
Arslan Tabluev Kamakura MMA PROF 95+ kg Balzej Wokcik Team Manhoef
Europees titelgevecht 3x5 min
Nills van Noord SS Hoopman MMA PROF 93 kg Saigan Muradov G Force
Europees titelgevecht 3x5 min
Twan van Buuren Team Duncan MMA PROF 78 kg Djamil Chan Oosterbaan Gym
NL titelgevecht 3x5 min
Clarence Noordzee MMA Vlaardingen MMA PROF 78 kg Raymond Jarman STE
3x5 min
King Harteveld SC Sahinbas MMA PROF 77 kg Christopher Martha G-Force
3x5 min
Bernard Levison Shaolin-Ryu MMA PROF 75 kg Karim Bouarassi KB Arnhem
Europees titelgevecht 3x5 min
Ricardo van Veelen Team Schreiber MMA PROF 73 kg Christopher Henze Duitsland
NL titelgevecht 3x5 min
Samir Nouri R-Grip MMA PROF 70 kg Jawaad Hussein Kops Gym
Benelux titelgevecht 3x5 min
Jannie Schmits Renzo Gracie NL MMA PROF 58 kg Fran vd Stukken Perfect Team BE
NL titelgevecht 5x3 min
Redouan Koubini MT Delft A-klasse 69.85 kg Nader Farhou Pancration
Arjan van Denzen Keumgang A-klasse 69.85 kg 5x3 min Colin Mansur Team Schreiber
Tony Jas TB Den Haag B-klasse 95+ kg 5x2 min Danny van Arnhem Jellema
Regilio vd Ent M Sports B-klasse 72.57 kg 5x2 min Hassan Hmydou Arif gym
Ibrahim el Boustati FC 070 B-klasse 82.55 kg 5x2 min Gilberto van Es Pancration
Mike Winter Team Manhoef B-klasse 76.20 kg 5x2 min Micha Materosyan Kamakura
VOORPROGRAMMA
MMA amateur 2x5 min met GNP!
Tugul Okay Oosterbaan MMA MMA amateur 100 kg Mike Gibbs Team Agua/Shaolin Ryu
Niels Kortekaas MMA Vlaardingen MMA amateur 90 kg Tom Sijtsma Tatsujin Dojo A’dam
Angelo Bryson Pancration MMA amateur 90 kg Gregory Malski Shocx MMA Belgie
Koen Fraterman Team de Jager MMA amateur 75kg Clint Reynaerts Shocx MMA Belgie
Rudy Demoulin Shocx Belgie MMA 30 jr MMA amateur 70 kg TBA
Fathi Bayram Kamakura MMA amateur 67 kg Jimmy Coenen Team de Jager
Mitchell Cadeau Shaolin Ryu MMA amateur 65 kg Arshin Dehghani Tatsujin Dojo
Brian Hooi Shaolin Ryu MMA amateur 65 kg Boy Reuvers Tatsujin Nijmegen
C-klasse 3x2 min
Youness Brahimi FC 070 18 jr C-klasse 79.38 kg begin c TBA
Mardon Smith Brutal Gym 24 jr C-klasse 72.57 kg….1e c TBA
Fawad Siddiqi Arif Gym C-klasse 61.23 kg Bilal Talbi Team Verre Oosten
N-klasse 3x1.5 min
Ron Swarts Keumgang 33 jr N-klasse -95 kg……….TBA
Daan Vrolijk TB Den Haag N-klasse 86.18 kg Ismael Hayer Team Verre Oosten
Cemal Kaymaz Soldier Gym N-klasse 76.20 kg Baseet Qureshie The Noble Art
Krishan Poeran Brutal Gym 24 jr N-klasse 72.57 kg…..1-4-0 TBA
Sharif Rushdy Kops Gym 18 jr N-klasser 66 kg………. TBA
Omar Malikbaba Keumgang 19 jr N-klasse 69.85 kg…….0-3-1 TBA
Amateur boksen 3x2 min zonder kap
Lady Bautista SS Houwaart amateur boksen Eline Vergouw Team Schreiber
EXTRA FIGHTS
Karate kamakura partij 1
Karate kamakura partij 2
In goed overleg met de bond, oudgedienden en actieve UFC vechters heb ik besloten om alle titelgevechten dit jaar op 3 rondes van 5 minuten te houden. Nederland is nog niet klaar voor de grote overstap van 2x5 naar 5x5. We kiezen ervoor om dit in twee á drie etappes te realiseren.
Er zitten nog zeven gaten in onze matchmaking. Indien uw gym wilt meedoen met Fight Club Den Haag, aarzel niet en geef uw vechter op bij ELLEN ( www.fightsport-matchmaking.com).
Fight Club Den Haag 2013
Zondag 23 juni 2013
Partycentrum Zichtenburg
Zichtenburglaan 23
Den Haag
Gala start 16.00u
HOOFDPROGRAMMA
NL titelgevecht 3x5 min
Arslan Tabluev Kamakura MMA PROF 95+ kg Balzej Wokcik Team Manhoef
Europees titelgevecht 3x5 min
Nills van Noord SS Hoopman MMA PROF 93 kg Saigan Muradov G Force
Europees titelgevecht 3x5 min
Twan van Buuren Team Duncan MMA PROF 78 kg Djamil Chan Oosterbaan Gym
NL titelgevecht 3x5 min
Clarence Noordzee MMA Vlaardingen MMA PROF 78 kg Raymond Jarman STE
3x5 min
King Harteveld SC Sahinbas MMA PROF 77 kg Christopher Martha G-Force
3x5 min
Bernard Levison Shaolin-Ryu MMA PROF 75 kg Karim Bouarassi KB Arnhem
Europees titelgevecht 3x5 min
Ricardo van Veelen Team Schreiber MMA PROF 73 kg Christopher Henze Duitsland
NL titelgevecht 3x5 min
Samir Nouri R-Grip MMA PROF 70 kg Jawaad Hussein Kops Gym
Benelux titelgevecht 3x5 min
Jannie Schmits Renzo Gracie NL MMA PROF 58 kg Fran vd Stukken Perfect Team BE
NL titelgevecht 5x3 min
Redouan Koubini MT Delft A-klasse 69.85 kg Nader Farhou Pancration
Arjan van Denzen Keumgang A-klasse 69.85 kg 5x3 min Colin Mansur Team Schreiber
Tony Jas TB Den Haag B-klasse 95+ kg 5x2 min Danny van Arnhem Jellema
Regilio vd Ent M Sports B-klasse 72.57 kg 5x2 min Hassan Hmydou Arif gym
Ibrahim el Boustati FC 070 B-klasse 82.55 kg 5x2 min Gilberto van Es Pancration
Mike Winter Team Manhoef B-klasse 76.20 kg 5x2 min Micha Materosyan Kamakura
VOORPROGRAMMA
MMA amateur 2x5 min met GNP!
Tugul Okay Oosterbaan MMA MMA amateur 100 kg Mike Gibbs Team Agua/Shaolin Ryu
Niels Kortekaas MMA Vlaardingen MMA amateur 90 kg Tom Sijtsma Tatsujin Dojo A’dam
Angelo Bryson Pancration MMA amateur 90 kg Gregory Malski Shocx MMA Belgie
Koen Fraterman Team de Jager MMA amateur 75kg Clint Reynaerts Shocx MMA Belgie
Rudy Demoulin Shocx Belgie MMA 30 jr MMA amateur 70 kg TBA
Fathi Bayram Kamakura MMA amateur 67 kg Jimmy Coenen Team de Jager
Mitchell Cadeau Shaolin Ryu MMA amateur 65 kg Arshin Dehghani Tatsujin Dojo
Brian Hooi Shaolin Ryu MMA amateur 65 kg Boy Reuvers Tatsujin Nijmegen
C-klasse 3x2 min
Youness Brahimi FC 070 18 jr C-klasse 79.38 kg begin c TBA
Mardon Smith Brutal Gym 24 jr C-klasse 72.57 kg….1e c TBA
Fawad Siddiqi Arif Gym C-klasse 61.23 kg Bilal Talbi Team Verre Oosten
N-klasse 3x1.5 min
Ron Swarts Keumgang 33 jr N-klasse -95 kg……….TBA
Daan Vrolijk TB Den Haag N-klasse 86.18 kg Ismael Hayer Team Verre Oosten
Cemal Kaymaz Soldier Gym N-klasse 76.20 kg Baseet Qureshie The Noble Art
Krishan Poeran Brutal Gym 24 jr N-klasse 72.57 kg…..1-4-0 TBA
Sharif Rushdy Kops Gym 18 jr N-klasser 66 kg………. TBA
Omar Malikbaba Keumgang 19 jr N-klasse 69.85 kg…….0-3-1 TBA
Amateur boksen 3x2 min zonder kap
Lady Bautista SS Houwaart amateur boksen Eline Vergouw Team Schreiber
EXTRA FIGHTS
Karate kamakura partij 1
Karate kamakura partij 2