Wheelie
10-05-2013, 16:08
Wij hebben nog twee VIP Kaarten voor het A1 WCC gala in Eindhoven over en willen deze weg geven / verloten onder de leden van Mixfight.nl
Wil jij graag in aanmerking komen voor deze kaarten laat dan in deze topic weten waarom jij deze kaarten graag wilt hebben.
http://i47.tinypic.com/2nl7no5.png
VOORPROGRAMMA
RED CORNER
BLUE CORNER
kg
Tim vd Vorst
ss Ames
vs
Enis Saka
Meliani Gym
-76
Mo el Hamiane
Demiri Gym
vs
Guillermo Patrick Blokland
Team Sniper
-79
Yeantley Silie
Scorpio Gym
vs
Kadir Kocak
Birol Gym
-70
Merwijs Sherzaad
Team Gunyar
vs
Leroy Dinjes
Demiri Gym
-63,5
Samia Tagnaouti
Team Gunyar
vs
Shannon Hoogendijk
Team Fitfighters
-57
dames
Dennis van Uden
Nin-Li
vs
Shkelqim Ademaj
Fightl. Hattingen
95+
Harry Snijders
Team Gunyar
vs
Abdelnour Alla
Demiri Gym
-63
Mike Gijbels
Team Gunyar
vs
Rhydel Vogelzang
Scorpio Gym
-68
Semmy Aipassa
MT Lumpini
vs
Regilio vd Ent
M Sports
-72
Mac Rakkong
Team Soares
vs
Mohamed Jaraya
Fighting Talents
-67
Daniel Markin
Bekir Gym
vs
Jusef Mujahid
Mattiz Gym
-65
Joey Smits
Team Smits
vs
Amin Doudou
Hemmers Gym
-82
Kamil Jamel
Budokai Tilburg
vs
Xeyel
Azerbeijcan
-84
Brahim Boukerche
Team Gunyar
vs
Issam Laazibi
Hemmers Gym
-61
HOOFDPROGRAMMA
RED CORNER
BLUE CORNER
kg
OF
3x1
Derya Tavukcu
Team Gunyar
vs
Furkan Altun
Rhainfighters
Opening Fight
1
3x3
Emin Ozbasi
Team Gunyar
vs
Bryan Craford
Saensuk Gym
-63,5
2
3x3
Abdelmajid Doudha
MT Genk
vs
Mohamed Bouzagou
Friends Gym
-72,5
3
3x3
Ruben Narain
Team Gunyar
vs
Melvin Wassing
Jego Gym
-67
4
3x3
Ertugrul Bayrak
FPA Amersfoort
vs
Rick de Kruyf
Balans
-86
5
3x3
Ilias el Hajoui
Team Gunyar
vs
Bilal Hanun
Vos Gym
-63,5
6
3x3
Redouane Boukerche
Team Gunyar
vs
Yourie Smans
Hemmers Gym
-63,5
7
3x3
Yassin Ikouaa
FC Den Bosch
vs
Shaun Waltmans
Jego Gym
-70
PAUZE
PAUZE
8
5x3
Ali Gunyar
Team Gunyar
vs
Grega Smole
Slovenie
-75
World title -75
9
3x3
Buray Bozaryilmaz
Team Gunyar
vs
Keng Superprosamui
Thailand
-63,5
10
3x3
Hatice Ozyurt
Team Gunyar
vs
Aleide Lawant
Loeks Gym
-61
dames
11
3x3
Bas Vorstenbosch
Team Gunyar
vs
David Radeff
Frankrijk
-86
12
3x3
Angelo Wilkes
Team Gunyar
vs
Amansio Paranschiv
Roemenie
-67
13
3x3
Tayfun Ozcan
Balans
vs
Pajonsuk
Thailand
-70
14
5x3
Robbie Hageman
Siam Gym
vs
Ramal Aslanov
Azerbajcan
-70
European title -69,85
15
5x3
Ismael Lazaar
Budokai Tilburg
vs
Ali Cenik
Hemmers Gym
95
European title +95
Wil jij graag in aanmerking komen voor deze kaarten laat dan in deze topic weten waarom jij deze kaarten graag wilt hebben.
http://i47.tinypic.com/2nl7no5.png
VOORPROGRAMMA
RED CORNER
BLUE CORNER
kg
Tim vd Vorst
ss Ames
vs
Enis Saka
Meliani Gym
-76
Mo el Hamiane
Demiri Gym
vs
Guillermo Patrick Blokland
Team Sniper
-79
Yeantley Silie
Scorpio Gym
vs
Kadir Kocak
Birol Gym
-70
Merwijs Sherzaad
Team Gunyar
vs
Leroy Dinjes
Demiri Gym
-63,5
Samia Tagnaouti
Team Gunyar
vs
Shannon Hoogendijk
Team Fitfighters
-57
dames
Dennis van Uden
Nin-Li
vs
Shkelqim Ademaj
Fightl. Hattingen
95+
Harry Snijders
Team Gunyar
vs
Abdelnour Alla
Demiri Gym
-63
Mike Gijbels
Team Gunyar
vs
Rhydel Vogelzang
Scorpio Gym
-68
Semmy Aipassa
MT Lumpini
vs
Regilio vd Ent
M Sports
-72
Mac Rakkong
Team Soares
vs
Mohamed Jaraya
Fighting Talents
-67
Daniel Markin
Bekir Gym
vs
Jusef Mujahid
Mattiz Gym
-65
Joey Smits
Team Smits
vs
Amin Doudou
Hemmers Gym
-82
Kamil Jamel
Budokai Tilburg
vs
Xeyel
Azerbeijcan
-84
Brahim Boukerche
Team Gunyar
vs
Issam Laazibi
Hemmers Gym
-61
HOOFDPROGRAMMA
RED CORNER
BLUE CORNER
kg
OF
3x1
Derya Tavukcu
Team Gunyar
vs
Furkan Altun
Rhainfighters
Opening Fight
1
3x3
Emin Ozbasi
Team Gunyar
vs
Bryan Craford
Saensuk Gym
-63,5
2
3x3
Abdelmajid Doudha
MT Genk
vs
Mohamed Bouzagou
Friends Gym
-72,5
3
3x3
Ruben Narain
Team Gunyar
vs
Melvin Wassing
Jego Gym
-67
4
3x3
Ertugrul Bayrak
FPA Amersfoort
vs
Rick de Kruyf
Balans
-86
5
3x3
Ilias el Hajoui
Team Gunyar
vs
Bilal Hanun
Vos Gym
-63,5
6
3x3
Redouane Boukerche
Team Gunyar
vs
Yourie Smans
Hemmers Gym
-63,5
7
3x3
Yassin Ikouaa
FC Den Bosch
vs
Shaun Waltmans
Jego Gym
-70
PAUZE
PAUZE
8
5x3
Ali Gunyar
Team Gunyar
vs
Grega Smole
Slovenie
-75
World title -75
9
3x3
Buray Bozaryilmaz
Team Gunyar
vs
Keng Superprosamui
Thailand
-63,5
10
3x3
Hatice Ozyurt
Team Gunyar
vs
Aleide Lawant
Loeks Gym
-61
dames
11
3x3
Bas Vorstenbosch
Team Gunyar
vs
David Radeff
Frankrijk
-86
12
3x3
Angelo Wilkes
Team Gunyar
vs
Amansio Paranschiv
Roemenie
-67
13
3x3
Tayfun Ozcan
Balans
vs
Pajonsuk
Thailand
-70
14
5x3
Robbie Hageman
Siam Gym
vs
Ramal Aslanov
Azerbajcan
-70
European title -69,85
15
5x3
Ismael Lazaar
Budokai Tilburg
vs
Ali Cenik
Hemmers Gym
95
European title +95