Wheelie
17-11-2013, 17:33
M.A Sports Centre Nebbe Ciric is de organisator van een kickboks / muay thai gala op 23 november in Drachten en ze zijn nog op zoek naar tegenstanders voor de volgende vechters:
Gilberto van Es Pancration 24 jaar B klasse 86.18 kg 3-1-0 in de B!!!
Tico Passial van Downhat gym 36 jaar C klasse 79.38 kg 1-0-0
Vincent Pinas van Mejiro Gym, 26 jaar, N-klasse 66.38 kg 1-0-0.
http://i43.tinypic.com/2i3qrl.jpg
Matchmaking kickboksgala Drachten
23 november 2013
MMA PRO
Henk Nobach (Nebbe Ciric)
vs
Paulo Boer (Aihato Gym)
MMA amateur
Tom v/d Kooi (Nebbe Ciric)
vs
Jan Bakker (Aihato Gym)
B-klasse
Daniel Ciric (Nebbe Ciric)
vs
Gilberto van Es (Pancration)
B-klasse
Jose Aponte Ortega (KB Arnhem)
vs
Mike Winter (Team Manhoef)
B-klasse
Nuri Aygun (Vos Gym)
vs
Issam Salmi (Pancration)
B-klasse
Noah Apituley (FFC)
vs
Regilio v/d Ent (M-Sports)
B-klasse
Mister Anderson (Balili Gym)
vs
Sven Twisk (Team Boat/FFC)
C-klasse
Jan Bos (Mejiro Drenthe)
vs
Jimmi van Oeveren (KB Komen)
C-klasse
Patrick de Vos (Kai Muay)
vs
Mike Smith (M-Sports)
C-klasse
Bryan Small (Kyo Thai)
vs
Robin Ciric (Nebbe Ciric)
C-klasse
Armen Hovhannisjan (Nebbe Ciric)
vs
T.B.A.
C-klasse
Tico Passial (Downhat Gym)
vs
T.B.A.
C-klasse
Arnoux Breek (Olympiawaard)
vs
Albeiro Broekhuizen (Nebbe Ciric)
C-klasse
Alae Edinne (Vos Gym)
vs
Luciano Babel (MAS)
C-klasse
Aidan Yaman (KB Arnhem)
vs
Guy Munster (Kai Muay)
C-klasse
Dimangio Jano (Loasana Gym)
vs
T.B.A.
N-klasse
Joep Godijn (M-Sports)
vs
Martin van Giessen (Gym de Leeuw)
N-klasse
Dogan Bolat (Balili Gym)
vs
Stauropoulos Eleytherios (Seido Gym)
N-klasse
Sergei Kandoian (Mejiro Gym)
vs
Guillermo Blokland (Team Snipers)
N-klasse
Oeds Holthuis (Nebbe Ciric)
vs
Guliano Rajin (Team Snipers)
N-klasse
Berry Sorber (Vos Gym)
vs
Mirza Selimovic (Nebbe Ciric)
N-klasse
Chris Valerius (Vos Gym)
vs
Marcelino Kemna (Nebbe Ciric)
N-klasse
Alaa Yazev (Downhat Gym)
vs
Marwan Akle (Team Snipers)
N-klasse
Danny Habib (Balili Gym)
vs
Levi Kitsz (Mejiro Gym)
N-klasse
Joel Mantondo (Balili Gym)
vs
Thomopoulos Thanasis (Seido Gym)
N-klasse
Hartjan v/d Meer (Kai Muay)
vs
Vincent Pinas (Mejiro Gym)
N-klasse
Danielle de Vries (Balili Gym)
vs
Iris Stoiltenborg (The Noble Art)
N-klasse
Rowina Lokken (Nebbe Ciric)
vs
Tamara Weeda (Mejiro Drenthe)
N-klasse
Prisca Specht (Kyo Thai)
vs
Lisan v/d Velde (APGS Gym)
JEUGD
Sjon Ellens (Mejiro FRL)
vs
Roy Boersma (Kyo Thai)
JEUGD
Djamilla Passial (Downhat Gym)
vs
Nina Oerlemans (KB Komen)
JEUGD
Jordi Vos (Balili Gym)
vs
Amier Abdulahad (Nebbe Ciric)
Gala informatie
Datum: Zaterdag 23 november 2013
Locatie: Sporthal de Splitting, Splitting 65 te Drachten
Zaal open: 17:00 uur
Aanvang: 18:00 uur
Voorverkoop: € 17,50
VVK Verkooppunten: MA Sports centre Nebbe Ciric en High Five Restaurant & Grand Café, Noordkade 52 9203 CE Drachten.
Sportcentrum Balili, Hoendiep 97F, 9718 TE Groningen.
Kassa: Tot 15 jaar(Legitimatie verplicht) € 15, volwassenen € 20,00 (Kinderen van 5 jaar en jonger gratis)
VIP: Vanaf € 125,00 p.p. (VIP info 06 214 83 144) http://www.mixfight.nl/forum/image.php?u=15636&type=sigpic&dateline=1362031037
Gilberto van Es Pancration 24 jaar B klasse 86.18 kg 3-1-0 in de B!!!
Tico Passial van Downhat gym 36 jaar C klasse 79.38 kg 1-0-0
Vincent Pinas van Mejiro Gym, 26 jaar, N-klasse 66.38 kg 1-0-0.
http://i43.tinypic.com/2i3qrl.jpg
Matchmaking kickboksgala Drachten
23 november 2013
MMA PRO
Henk Nobach (Nebbe Ciric)
vs
Paulo Boer (Aihato Gym)
MMA amateur
Tom v/d Kooi (Nebbe Ciric)
vs
Jan Bakker (Aihato Gym)
B-klasse
Daniel Ciric (Nebbe Ciric)
vs
Gilberto van Es (Pancration)
B-klasse
Jose Aponte Ortega (KB Arnhem)
vs
Mike Winter (Team Manhoef)
B-klasse
Nuri Aygun (Vos Gym)
vs
Issam Salmi (Pancration)
B-klasse
Noah Apituley (FFC)
vs
Regilio v/d Ent (M-Sports)
B-klasse
Mister Anderson (Balili Gym)
vs
Sven Twisk (Team Boat/FFC)
C-klasse
Jan Bos (Mejiro Drenthe)
vs
Jimmi van Oeveren (KB Komen)
C-klasse
Patrick de Vos (Kai Muay)
vs
Mike Smith (M-Sports)
C-klasse
Bryan Small (Kyo Thai)
vs
Robin Ciric (Nebbe Ciric)
C-klasse
Armen Hovhannisjan (Nebbe Ciric)
vs
T.B.A.
C-klasse
Tico Passial (Downhat Gym)
vs
T.B.A.
C-klasse
Arnoux Breek (Olympiawaard)
vs
Albeiro Broekhuizen (Nebbe Ciric)
C-klasse
Alae Edinne (Vos Gym)
vs
Luciano Babel (MAS)
C-klasse
Aidan Yaman (KB Arnhem)
vs
Guy Munster (Kai Muay)
C-klasse
Dimangio Jano (Loasana Gym)
vs
T.B.A.
N-klasse
Joep Godijn (M-Sports)
vs
Martin van Giessen (Gym de Leeuw)
N-klasse
Dogan Bolat (Balili Gym)
vs
Stauropoulos Eleytherios (Seido Gym)
N-klasse
Sergei Kandoian (Mejiro Gym)
vs
Guillermo Blokland (Team Snipers)
N-klasse
Oeds Holthuis (Nebbe Ciric)
vs
Guliano Rajin (Team Snipers)
N-klasse
Berry Sorber (Vos Gym)
vs
Mirza Selimovic (Nebbe Ciric)
N-klasse
Chris Valerius (Vos Gym)
vs
Marcelino Kemna (Nebbe Ciric)
N-klasse
Alaa Yazev (Downhat Gym)
vs
Marwan Akle (Team Snipers)
N-klasse
Danny Habib (Balili Gym)
vs
Levi Kitsz (Mejiro Gym)
N-klasse
Joel Mantondo (Balili Gym)
vs
Thomopoulos Thanasis (Seido Gym)
N-klasse
Hartjan v/d Meer (Kai Muay)
vs
Vincent Pinas (Mejiro Gym)
N-klasse
Danielle de Vries (Balili Gym)
vs
Iris Stoiltenborg (The Noble Art)
N-klasse
Rowina Lokken (Nebbe Ciric)
vs
Tamara Weeda (Mejiro Drenthe)
N-klasse
Prisca Specht (Kyo Thai)
vs
Lisan v/d Velde (APGS Gym)
JEUGD
Sjon Ellens (Mejiro FRL)
vs
Roy Boersma (Kyo Thai)
JEUGD
Djamilla Passial (Downhat Gym)
vs
Nina Oerlemans (KB Komen)
JEUGD
Jordi Vos (Balili Gym)
vs
Amier Abdulahad (Nebbe Ciric)
Gala informatie
Datum: Zaterdag 23 november 2013
Locatie: Sporthal de Splitting, Splitting 65 te Drachten
Zaal open: 17:00 uur
Aanvang: 18:00 uur
Voorverkoop: € 17,50
VVK Verkooppunten: MA Sports centre Nebbe Ciric en High Five Restaurant & Grand Café, Noordkade 52 9203 CE Drachten.
Sportcentrum Balili, Hoendiep 97F, 9718 TE Groningen.
Kassa: Tot 15 jaar(Legitimatie verplicht) € 15, volwassenen € 20,00 (Kinderen van 5 jaar en jonger gratis)
VIP: Vanaf € 125,00 p.p. (VIP info 06 214 83 144) http://www.mixfight.nl/forum/image.php?u=15636&type=sigpic&dateline=1362031037