Klassikl
04-04-2015, 13:40
Een belangrijke partij in de Conor McGregor divisie, waarin Mendes en Lamas het tegen elkaar opnemen.
Belangrijk punt voor ons, is dat deze card op een hele mooie tijd begint!
De main card begint namelijk al om 7 uur savonds, Nederlandse tijd.
Main card:
Featherweight
Chad Mendes (http://en.wikipedia.org/wiki/Chad_Mendes)
vs.
Ricardo Lamas (http://en.wikipedia.org/wiki/Ricardo_Lamas)
Lightweight
Jorge Masvidal (http://en.wikipedia.org/wiki/Jorge_Masvidal)
vs.
Al Iaquinta (http://en.wikipedia.org/wiki/Al_Iaquinta)
Lightweight
Michael Chiesa (http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Chiesa)
vs.
Mitch Clarke (http://en.wikipedia.org/wiki/Mitch_Clarke)
Women's Bantamweight
Julianna Peña (http://en.wikipedia.org/wiki/Julianna_Pe%C3%B1a)
vs.
Milana Dudieva
Featherweight
Clay Guida (http://en.wikipedia.org/wiki/Clay_Guida)
vs.
Robbie Peralta (http://en.wikipedia.org/wiki/Robbie_Peralta)
Lightweight
Dustin Poirier (http://en.wikipedia.org/wiki/Dustin_Poirier)
vs.
Carlos Diego Ferreira (http://en.wikipedia.org/wiki/Carlos_Diego_Ferreira)
Prelims:
Women's Bantamweight
Liz Carmouche (http://en.wikipedia.org/wiki/Liz_Carmouche)
vs.
Lauren Murphy (http://en.wikipedia.org/wiki/Lauren_Murphy)
Lightweight
Gray Maynard (http://en.wikipedia.org/wiki/Gray_Maynard)
vs.
Alexander Yakovlev (http://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Yakovlev_%28fighter%29)
Heavyweight
Shamil Abdurakhimov (http://en.wikipedia.org/wiki/Shamil_Abdurakhimov)
vs.
Timothy Johnson
Middleweight
Ron Stallings (http://en.wikipedia.org/wiki/Ron_Stallings)
vs.
Justin Jones
Belangrijk punt voor ons, is dat deze card op een hele mooie tijd begint!
De main card begint namelijk al om 7 uur savonds, Nederlandse tijd.
Main card:
Featherweight
Chad Mendes (http://en.wikipedia.org/wiki/Chad_Mendes)
vs.
Ricardo Lamas (http://en.wikipedia.org/wiki/Ricardo_Lamas)
Lightweight
Jorge Masvidal (http://en.wikipedia.org/wiki/Jorge_Masvidal)
vs.
Al Iaquinta (http://en.wikipedia.org/wiki/Al_Iaquinta)
Lightweight
Michael Chiesa (http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Chiesa)
vs.
Mitch Clarke (http://en.wikipedia.org/wiki/Mitch_Clarke)
Women's Bantamweight
Julianna Peña (http://en.wikipedia.org/wiki/Julianna_Pe%C3%B1a)
vs.
Milana Dudieva
Featherweight
Clay Guida (http://en.wikipedia.org/wiki/Clay_Guida)
vs.
Robbie Peralta (http://en.wikipedia.org/wiki/Robbie_Peralta)
Lightweight
Dustin Poirier (http://en.wikipedia.org/wiki/Dustin_Poirier)
vs.
Carlos Diego Ferreira (http://en.wikipedia.org/wiki/Carlos_Diego_Ferreira)
Prelims:
Women's Bantamweight
Liz Carmouche (http://en.wikipedia.org/wiki/Liz_Carmouche)
vs.
Lauren Murphy (http://en.wikipedia.org/wiki/Lauren_Murphy)
Lightweight
Gray Maynard (http://en.wikipedia.org/wiki/Gray_Maynard)
vs.
Alexander Yakovlev (http://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Yakovlev_%28fighter%29)
Heavyweight
Shamil Abdurakhimov (http://en.wikipedia.org/wiki/Shamil_Abdurakhimov)
vs.
Timothy Johnson
Middleweight
Ron Stallings (http://en.wikipedia.org/wiki/Ron_Stallings)
vs.
Justin Jones