Impulse
01-06-2015, 23:34
Dames Open Klasse
1) Charlotte Saes(Jiu Jitsu Factory Utrecht)
2) Leah Grovell (MMA Academy Twente)
3) Joraima Tromp (R-Grip)
Ellen Hoek (Tabonon Zwolle)
-60kg Beginners
1) Elkin Ramirez (Sportcentrum Woerden)
2) Tommy Lee vd Hoeven (MMA Vlaardingen)
3) Santo Iganacio Salmane Rogee (Brasa Belgium)
-65kg Beginners
1) Bart van Eden (Budo Academy Physical)
2) Nick Arash (Sportcentrum Woerden)
3) Mehdi Ben Merieme (Gracie Barra Oss)
Kamil Traczynski (Tabonon Zwolle)
-65kg Gevorderd
1) Bas Nijenhuis (Budo Academy Physical)
2) Mitchell Cadeau (Team Agua Rotterdam)
3) Satrya Sabeni (Team de Jager)
-70kg Beginners
1) Sereno Hendriks (Tatsujin Dojo Nijmegen)
2) Jarno Errens (Team Thriving)
3) Dennis Huijsdens (Budo Academy Physical)
Tom Zwarts (R-Grip)
-70kg Gevorderd
1) Mimoun Arbaoui (Taifun Luta Livre)
2) Justin van Haalen(Gracie Barra Eindhoven)
3) Flavio Burger (Budo Academy Physical)
Ishizawa Jun (Rio Grappling Belgium)
-76kg Beginners
1) Erwin de Vries (Tabonon Zwolle)
2) Waldemar Elser (Taifun Luta Livre)
3) Marijn de Leede (MMA Academy Twente)
Teun Kuik (Vechtsport Groningen)
-76kg Gevorderd
1) Wim Deputter (Brasa Belgium)
2) Stephan Janssen (Wolfpack Cologne)
3) Daan Bauwens (Brasa Belgium)
Thijmen Gompert (R-Grip)
-83kg Beginners
1) Dexter van Minnen (MMA Vlaardingen)
2) Niek Steenbrink (Sportcentrum Woerden)
3) Ali Faraji (Brasa Holland)
Dennis van Nieuwenburg (Budo Academy Physical)
-83kg Gevorderd
1) Duane van Helvoirt (Gracie Barra Oss)
2) Arne Boekee (Team Thriving)
3) Mohannad Tuza (Budo Academy Physical)
Bas Meelkop (MMA Centrum Schouteren)
-91kg Beginners
1) Ivan Jovic (Team Agua Rotterdam)
2) Jeroen Mullers (Tatsujin Dojo Nijmegen)
3) Konstantin Vinogradov (Gracie Barra Oss)
Dejan Lakovic (Brasa Belgium)
-91kg Gevorderd
1) Damian Sroga (Icon Delft)
2) Harry Joao (MMA Centrum Schouteren)
3) Mathijs Gomperts (R-Grip)
Arno Mastenbroek (Budo Academy Physical)\
-100kg Beginners
1) Marcin Kus (Bushido Heemskerk)
2) Ben Schetters (MMA Centrum Schouteren)
-100kg Gevorderd
1) Oppong David (Rio Grappling Club Belgium)
2) Ghassan Younes (Taifun Luta Livre)
3) Daan van Schaijk (USC Amsterdam)
+100kg Beginners
1) Justin Gerling (Gym Nieuwegein)
2) Bas Wieten (Tabonon Zwolle)
3) Fouad Zerrouy (Ciric Sports)
+100kg Gevorderd
1) Eelco Schippers (Team Agua Rotterdam)
2) Laurens Merkx (Ryu Martial Arts & Fitness)
3) Johan Holstein (Team Kaishin)
Allemaal gefeliciteerd en tot ziens op de 3e wedstrijddag op 10 oktober.
Foto's komen eraan.
1) Charlotte Saes(Jiu Jitsu Factory Utrecht)
2) Leah Grovell (MMA Academy Twente)
3) Joraima Tromp (R-Grip)
Ellen Hoek (Tabonon Zwolle)
-60kg Beginners
1) Elkin Ramirez (Sportcentrum Woerden)
2) Tommy Lee vd Hoeven (MMA Vlaardingen)
3) Santo Iganacio Salmane Rogee (Brasa Belgium)
-65kg Beginners
1) Bart van Eden (Budo Academy Physical)
2) Nick Arash (Sportcentrum Woerden)
3) Mehdi Ben Merieme (Gracie Barra Oss)
Kamil Traczynski (Tabonon Zwolle)
-65kg Gevorderd
1) Bas Nijenhuis (Budo Academy Physical)
2) Mitchell Cadeau (Team Agua Rotterdam)
3) Satrya Sabeni (Team de Jager)
-70kg Beginners
1) Sereno Hendriks (Tatsujin Dojo Nijmegen)
2) Jarno Errens (Team Thriving)
3) Dennis Huijsdens (Budo Academy Physical)
Tom Zwarts (R-Grip)
-70kg Gevorderd
1) Mimoun Arbaoui (Taifun Luta Livre)
2) Justin van Haalen(Gracie Barra Eindhoven)
3) Flavio Burger (Budo Academy Physical)
Ishizawa Jun (Rio Grappling Belgium)
-76kg Beginners
1) Erwin de Vries (Tabonon Zwolle)
2) Waldemar Elser (Taifun Luta Livre)
3) Marijn de Leede (MMA Academy Twente)
Teun Kuik (Vechtsport Groningen)
-76kg Gevorderd
1) Wim Deputter (Brasa Belgium)
2) Stephan Janssen (Wolfpack Cologne)
3) Daan Bauwens (Brasa Belgium)
Thijmen Gompert (R-Grip)
-83kg Beginners
1) Dexter van Minnen (MMA Vlaardingen)
2) Niek Steenbrink (Sportcentrum Woerden)
3) Ali Faraji (Brasa Holland)
Dennis van Nieuwenburg (Budo Academy Physical)
-83kg Gevorderd
1) Duane van Helvoirt (Gracie Barra Oss)
2) Arne Boekee (Team Thriving)
3) Mohannad Tuza (Budo Academy Physical)
Bas Meelkop (MMA Centrum Schouteren)
-91kg Beginners
1) Ivan Jovic (Team Agua Rotterdam)
2) Jeroen Mullers (Tatsujin Dojo Nijmegen)
3) Konstantin Vinogradov (Gracie Barra Oss)
Dejan Lakovic (Brasa Belgium)
-91kg Gevorderd
1) Damian Sroga (Icon Delft)
2) Harry Joao (MMA Centrum Schouteren)
3) Mathijs Gomperts (R-Grip)
Arno Mastenbroek (Budo Academy Physical)\
-100kg Beginners
1) Marcin Kus (Bushido Heemskerk)
2) Ben Schetters (MMA Centrum Schouteren)
-100kg Gevorderd
1) Oppong David (Rio Grappling Club Belgium)
2) Ghassan Younes (Taifun Luta Livre)
3) Daan van Schaijk (USC Amsterdam)
+100kg Beginners
1) Justin Gerling (Gym Nieuwegein)
2) Bas Wieten (Tabonon Zwolle)
3) Fouad Zerrouy (Ciric Sports)
+100kg Gevorderd
1) Eelco Schippers (Team Agua Rotterdam)
2) Laurens Merkx (Ryu Martial Arts & Fitness)
3) Johan Holstein (Team Kaishin)
Allemaal gefeliciteerd en tot ziens op de 3e wedstrijddag op 10 oktober.
Foto's komen eraan.