beau01
22-07-2015, 00:39
De line-up:
Partij Naam vechter Sportschool v.s. Naam vechter Sportschool Gew Stijl
1 Ilias Arif Gym v.s. Ismail Arif Gym 34 KB Jeugd
2 Kalle Nijs BJJ Delft v.s. Wesley Cramer Tatsujin Devente -77 Grappling
3 Saladin Arif Gym v.s. Hafid Bekkach Gym Bolem Schalkwijk 37 KB Jeugd
4 Rodger Abdulakhan BJJ Delft v.s. TBA -77 Grappling
5 Menno Dennekamp Fightclub Voordorp v.s.Mohammed Laari Arif Gym -44 KB Jeugd
6 Yassin Oumghar Team Messive v.s. Jason Esajes Pancration 79 N-Klasse MT
7 Stefan de Veld MMA Zoetermeer v.s. Ricardo Haaijer Gym Haarlem -62 MMA Ama
8 Dylan Massier Top Team Beverwijk v.s. Cyrano Gefferie Team de Jager -79 C-Klasse MT
9 Joel Sianundele H4H v.s. Kevin van Schaik Fightclub Voordorp -72,5 N-Klasse MT
10 Cheyenne de Hoog Kamlung v.s. Joyce van de Stel Thaiboxing 010 -61 N-Klasse MT
11 Mitchell Lammers Pancration v.s. Shorzihno Abena MTC van Dams -70 C-Klasse MT
PAUZE PAUZE
12 Teerayuth vanbanplub Kamakura Katwijk v.s. said Blackshaw* Houwaard 70 N-Klasse MT
13 Berez Akoi FPA v.s. Tony Blijleven Gym Bolem Schalkwijk -71 N-Klasse MT
14 Peter van Dillen Team de Jager v.s. Mingus Daanen Tatsujin Nijmegen -71 MMA Ama
15 Louis Besselink Scorpio Gym v.s. Malcolm James Shaolin-Ryu 93+ N-Klasse MT
16 Telman Mahumedov Team Messive v.s. Omar Malikbaba Keumgang -70 C-Klasse MT
17 Aguil Richards Ropie Gym v.s. Ozzy Brussee TB Den Haag -74 C-Klasse MT
18 Jerry van Kats Team Soares v.s. Damien Van Ommeren Pancration -68 C-Klasse MT
19 Marouan Abali LV Boxing v.s. Koos Jansen Team Jansen -76 N-Klasse MT
20 Joost Mulder Messive Gym v.s. Lars van Haaften Kickboxing Druten -74 B-Klasse MT
21 Rowdy Stralendorff CFA v.s. Artour Charoutiounian Team de Jager -82 MMA Ama
22 Fawad Sadeqi Arif Gym v.s. Fabian Budike Pancration -63,5 B-Klasse MT
23 Joey Kuit Gracie Barra/Team Souwer v.s. Brian Hooi Shaolin-Ryu -68 MMA-PRO
De TBA lijst:
Kickboksen B-Klasse Gym Gewicht Record Leeftijd
Sergio Eckhart Messive Gym 86 2-1-0000 21
Kickboksen C-Klasse Gym Gewicht Record Leeftijd
Stijn Snijder CFA -90 2e C 22
Cindy Nuygen Petres Gym 55 1-0-0 19 Dame
Donegi Abena FC van Dams 110 17
Kickboksen N-Klasse Gym Gewicht Record Leeftijd
Ali Halaf LV Boxing 85 1-0-0 15 Jeugd
Walid Pancration 78 0-0-0 15
MMA Amateur Gym Gewicht Record Leeftijd
Sabeni Satry Team de Jager 65 2-0-0 21
Egzon Rustemi Tatsujin Deventer 70 22
Sebastiaan Heijblom Fightclub Voordorp 90 0-0-0 33
Kevin Torfs Grappling Rio 85 2-1-000 26
U kunt de TBA lijst invullen door de gegevens van uw vechter door te mailen naar [email protected]
Partij Naam vechter Sportschool v.s. Naam vechter Sportschool Gew Stijl
1 Ilias Arif Gym v.s. Ismail Arif Gym 34 KB Jeugd
2 Kalle Nijs BJJ Delft v.s. Wesley Cramer Tatsujin Devente -77 Grappling
3 Saladin Arif Gym v.s. Hafid Bekkach Gym Bolem Schalkwijk 37 KB Jeugd
4 Rodger Abdulakhan BJJ Delft v.s. TBA -77 Grappling
5 Menno Dennekamp Fightclub Voordorp v.s.Mohammed Laari Arif Gym -44 KB Jeugd
6 Yassin Oumghar Team Messive v.s. Jason Esajes Pancration 79 N-Klasse MT
7 Stefan de Veld MMA Zoetermeer v.s. Ricardo Haaijer Gym Haarlem -62 MMA Ama
8 Dylan Massier Top Team Beverwijk v.s. Cyrano Gefferie Team de Jager -79 C-Klasse MT
9 Joel Sianundele H4H v.s. Kevin van Schaik Fightclub Voordorp -72,5 N-Klasse MT
10 Cheyenne de Hoog Kamlung v.s. Joyce van de Stel Thaiboxing 010 -61 N-Klasse MT
11 Mitchell Lammers Pancration v.s. Shorzihno Abena MTC van Dams -70 C-Klasse MT
PAUZE PAUZE
12 Teerayuth vanbanplub Kamakura Katwijk v.s. said Blackshaw* Houwaard 70 N-Klasse MT
13 Berez Akoi FPA v.s. Tony Blijleven Gym Bolem Schalkwijk -71 N-Klasse MT
14 Peter van Dillen Team de Jager v.s. Mingus Daanen Tatsujin Nijmegen -71 MMA Ama
15 Louis Besselink Scorpio Gym v.s. Malcolm James Shaolin-Ryu 93+ N-Klasse MT
16 Telman Mahumedov Team Messive v.s. Omar Malikbaba Keumgang -70 C-Klasse MT
17 Aguil Richards Ropie Gym v.s. Ozzy Brussee TB Den Haag -74 C-Klasse MT
18 Jerry van Kats Team Soares v.s. Damien Van Ommeren Pancration -68 C-Klasse MT
19 Marouan Abali LV Boxing v.s. Koos Jansen Team Jansen -76 N-Klasse MT
20 Joost Mulder Messive Gym v.s. Lars van Haaften Kickboxing Druten -74 B-Klasse MT
21 Rowdy Stralendorff CFA v.s. Artour Charoutiounian Team de Jager -82 MMA Ama
22 Fawad Sadeqi Arif Gym v.s. Fabian Budike Pancration -63,5 B-Klasse MT
23 Joey Kuit Gracie Barra/Team Souwer v.s. Brian Hooi Shaolin-Ryu -68 MMA-PRO
De TBA lijst:
Kickboksen B-Klasse Gym Gewicht Record Leeftijd
Sergio Eckhart Messive Gym 86 2-1-0000 21
Kickboksen C-Klasse Gym Gewicht Record Leeftijd
Stijn Snijder CFA -90 2e C 22
Cindy Nuygen Petres Gym 55 1-0-0 19 Dame
Donegi Abena FC van Dams 110 17
Kickboksen N-Klasse Gym Gewicht Record Leeftijd
Ali Halaf LV Boxing 85 1-0-0 15 Jeugd
Walid Pancration 78 0-0-0 15
MMA Amateur Gym Gewicht Record Leeftijd
Sabeni Satry Team de Jager 65 2-0-0 21
Egzon Rustemi Tatsujin Deventer 70 22
Sebastiaan Heijblom Fightclub Voordorp 90 0-0-0 33
Kevin Torfs Grappling Rio 85 2-1-000 26
U kunt de TBA lijst invullen door de gegevens van uw vechter door te mailen naar [email protected]