PDA

View Full Version : UFC 226 | Results **Spoiler**



Kemal
08-07-2018, 08:16
Daniel Cormier def. Stipe Miocic by KO (punch). Round 1, 4:33 for heavyweight title
Derrick Lewis def. Francis Ngannou by unanimous decision (29-28, 29-28, 30-27)
Mike Perry def. Paul Felder by split decision (28-29, 29-28, 29-28)
Anthony Pettis def. Michael Chiesa by submission (triangle armbar). Round 2, 0:52
Khalil Rountree def. Gokhan Saki by KO (punch). Round 1, 1:36
Paulo Costa def. Uriah Hall by KO (punches). Round 2, 2:38
Raphael Assuncao def. Rob Font by unanimous decision (30-27 x 3)
Drakkar Klose def Lando Vannata by unanimous decision (30-27 x 3)
Curtis Millender def. Max Griffin by unanimous decision (29-28 x 3)
Dan Hooker def. Gilbert Burns by KO (punches). Round 1, 2:28
Emily Whitmire def. Jamie Moyle by unanimous decision (29-28 x 3)

micha
08-07-2018, 08:17
neeeeeeeeeeeee

Kemal
08-07-2018, 08:17
https://www.youtube.com/watch?v=QU5Wn1-86VU

Kemal
08-07-2018, 08:18
https://www.youtube.com/watch?v=WwHo4CnKY-I

Kemal
08-07-2018, 08:18
https://www.youtube.com/watch?v=8AbFSb5Jp0s

Kemal
08-07-2018, 08:18
https://www.youtube.com/watch?v=S1XYmAJgoRM

Kemal
08-07-2018, 08:19
https://www.youtube.com/watch?v=Fa-Ua4zcf6Q

Kemal
08-07-2018, 08:19
https://www.youtube.com/watch?v=eNwCP58DY5s

Kemal
08-07-2018, 08:19
https://www.youtube.com/watch?v=sQpTaBuMa44

Kemal
08-07-2018, 08:20
https://www.youtube.com/watch?v=lZYrD2Eb-co

LightHeavyWeight
08-07-2018, 09:18
Oh Jezus WWF in het huis. Allemaal niks voor mij. Pettis erg goede partij.

Capo dei capii
08-07-2018, 10:03
Pettis inderdaad heel erg sterk gevochten. Jammer van Saki. Ngannou vs Lewis was echt heel erg slecht. Mooie overwinnig van DC alleen een enorme anti-climax met dat WWF bull-shit.

Lionheart
08-07-2018, 12:19
Wat een baas die DC! Ongetwijfeld de GOAT! Pettis ook sterk gevochten. En Saki, tja... onderschat je tegenstander NOOIT!

Ngannou die heeft n mentale klap opgelopen, die man durft geen stoot meer uit te delen...hmmm

e-type
08-07-2018, 12:38
GOAT DC wat mij betreft, vooral omdat ie mij wat centjes heeft opgeleverd haha.
Saki, weer een teleurstellend optreden... Costa begint wel een beetje m'n nieuwe favoriet te worden.
Lesner, blijf uit die gvd-octagon man. Dit hebben de fans echt niet nodig....liever Blaydes vs DC.

T15Boxing
08-07-2018, 15:31
Saki laat zien dat K-1 vechters te arrogant zijn. Je bent juist in het nadeel als je in MMA komt en aan kleine handschoenen moet wennen niet andersom.

Ik zei altijd al dat Ngannou een can is. Puur anabolen en niet veel meer.

Erg jammer voor Stipe, schandalig van DC om te winnen via eye pokes. Hij heeft dus wat geleerd van Jones.

Eindbaas
09-07-2018, 00:10
Wat een baas die Carlton Banks! Dus het volgende hw titelgevecht is tegen WWE Brock Lesnar, dat zal het wel zijn toch?
Jammer voor Saki, niet verwacht dat hij zelf k.o zou gaan. Dana White gaat Saki nog wel een gevecht aanbieden zei hij na afloop van het event.

LightHeavyWeight
09-07-2018, 00:43
Carlton Banks, ik moest even 10 seconden nadenken maar toen had ik hem hoor.

S.B.
09-07-2018, 02:25
Erg jammer voor Stipe, schandalig van DC om te winnen via eye pokes. Hij heeft dus wat geleerd van Jones.

Ik vond dit een rare comment tot ik zag wie hem schreef en toen snapte ik al beter waar het vandaan kwam.

T15Boxing
09-07-2018, 08:06
Ik vond dit een rare comment tot ik zag wie hem schreef en toen snapte ik al beter waar het vandaan kwam.

Als we het over Jon Jones hebben is het geen rare comment natuurlijk. Ik zou zeggen bekijk de gifs nogmaals. DC heeft iets geleerd van sjonny.

e-type
09-07-2018, 13:32
Dat leek inderdaad geen ongelukje.

e-type
09-07-2018, 20:13
Saki heeft geen slecht contract afgedwongen trouwens...

Daniel Cormier: $500,000 (no win bonus)
def. Stipe Miocic: $750,000 (no win bonus)
Derrick Lewis (https://mmajunkie.com/tag/derrick-lewis): $260,000 (includes $130,000 win bonus)
def. Francis Ngannou (https://mmajunkie.com/tag/francis-ngannou): $100,000
Mike Perry (https://mmajunkie.com/tag/mike-perry): $80,000 ($40,000 win bonus)
def. Paul Felder (https://mmajunkie.com/tag/paul-felder): $46,000
Anthony Pettis (https://mmajunkie.com/tag/anthony-pettis): $289,400 ($135,000 win bonus)
def. Michael Chiesa (https://mmajunkie.com/tag/michael-chiesa): $25,600*
Khalil Rountree (https://mmajunkie.com/tag/khalil-rountree): $38,000 ($19,000 win bonus)
def. Gokhan Saki (https://mmajunkie.com/tag/gokhan-saki): $85,000
Paulo Costa (https://mmajunkie.com/tag/paulo-costa): $110,000 ($55,000 win bonus)
def. Uriah Hall (https://mmajunkie.com/tag/uriah-hall): $48,000
Raphael Assuncao (https://mmajunkie.com/tag/raphael-assuncao): $130,000 ($60,000 win bonus)
def. Rob Font (https://mmajunkie.com/tag/rob-font): $33,000
Drakkar Klose (https://mmajunkie.com/tag/drakkar-klose): $44,000 ($22,000 win bonus)
def. Landon Vannata (https://mmajunkie.com/tag/landon-vannata): $25,000
Curtis Millender (https://mmajunkie.com/tag/curtis-millender): $30,000 ($15,000 win bonus)
def. Max Griffin (https://mmajunkie.com/tag/max-griffin): $20,000
Dan Hooker (https://mmajunkie.com/tag/dan-hooker): $60,000 ($30,000 win bonus)
def. Gilbert Burns (https://mmajunkie.com/tag/gilbert-burns): $31,000
Emily Whitmire (https://mmajunkie.com/tag/emily-whitmire): $20,000 ($10,000 win bonus)
def. Jamie Moyle (https://mmajunkie.com/tag/jamie-moyle): $12,000
* – Chiesa missed weight, forfeited 30 percent of purse to Pettis (https://mmajunkie.com/2018/07/michael-chiesa-fined-but-ufc-226-bout-with-anthony-pettis-is-a-go)

micha
09-07-2018, 23:16
cornier geen win bonus?? en lewis wel???

S.B.
09-07-2018, 23:23
cornier geen win bonus?? en lewis wel???
Is gewoon contractueel afgesproken

lukashenko
10-07-2018, 00:43
Is gewoon contractueel afgesprokenhun krijgen wat veel mooiers kampioenen van ufc krijgen een procent van de ppv(pay per vieuw)daarom geen win bonus

lukashenko
10-07-2018, 00:48
Over saki het leek net of hij die gozer niet serieus nam . Terwijl hij al meerdere keren op ko in de eerste ronde gewonnen had.Dc is op heavyweight een eindbaas . nog nooit heeft hij een ronde verloren in die gewichts klasse, in alle 14 partyen . derreck lewis vs nagnnou. ik dacht het al een beetje 2 grote enge heavyweights met goede kin . Dat is een formule voor een saaie party (ook voor een classsic) maar vaker een saaie party dat zie je ook veel bij het boksen. Blij dat lewis gewonnen had ik had geld op hem gezet.

kendamac
10-07-2018, 12:13
Ik vond dit een rare comment tot ik zag wie hem schreef en toen snapte ik al beter waar het vandaan kwam.

Hij heeft toch gelijk. En dat was niet per ongeluk. In dit filmpje kan je het zien.
https://youtu.be/jYwtlHwnC_k.