HUNTER
02-09-2004, 23:35
helaas valt het samen met het gala in Ede en voor mij met wat judo evenementen, maar voor de liefhebbers:
http://website.pcextreme.nl/imageuploader/uploads/ringsijsel.jpg
RINGS KICKBOXING GALA
IJSSELMUIDEN
zaterdag 30 oktober 2004
Blauwe Hoek Rode Hoek
(1e naar de ring) (2e naar de ring)
1. Ehsan Ullah -72kg Ruud van de Water MTK-C 3x2
(Top Intervention) (Kam Lung)
2. Gerrie Boerema -78kg Brian Jognarian MTK-C 3x2
(Tabonon) (Pancration)
3. Akie Zahmatkes -65kg Jenny Bakker MTK-B 5x2 (D)
(Damhuis) (Challanger Gym)
4. Frank Jongsma -75kg Jelger Boogaard RF-NW 2x3
(Eek IJsselmuiden) (Team Schrijber)
5. Boy van Veen -75kg Arjan Zoer MTK-NW 2x2
(Top Intervention) (Cool Gym)
6) Salina Duitman -67kg Aly Mol MTK-NW 2x2(D)
(Eek IJsselmuiden) (Damhuis)
7) Edwin Terburg -81kg Jeffrey Mulders MTK-NW 2x2
(Tabonon) (Combat Club)
8 ) Mario Stuyfzand -83kg Jonathan Lindenburg MTK-NW 2x2
(Freestyle Gym) (Damhuis)
9) Jeroen Jansen -69kg Farid Riffi MTK-C 3x2
(Kam Lung) (Combat Club)
10) Karim El Osrouti -63kg Marvin Sansaar MTK-B 5x2
(Kamakura) (Tabonon)
P A U Z E
11) Diego Ortiz -86kg Jaap Muys MTK-NW 2x2
(Pancration) (Cool Gym)
12) Paul Oguchukwu open kg Edwin Gertenbach RF-NW 2x3
(Vos Gym) (Team Schrijber)
13) Hendrik-Jan de Leeuw -80kg Miquel Aristaijeta MTK-NW 2x2
(Challanger Gym) (All-Inn)
14) Paul Bakker -65kg Juni Wespel MTK-NW2x2
(Vos Gym) (Top Intervention)
15) Marc Langen -86kg Ricardo Turky RF-A 2x5
(All-Inn) (Team Schrijber)
16) Gerrit Bakker -83kg Daan Lacor MTK-NW 2x2
(Challanger Gym) (Freestyle Gym)
17) Manus Wolters -74kg Ross Salih MTK-C 3x2
(Eek IJsselmuiden) (Combat Club)
18 ) Rene van Roon -85kg Ivo Neijenhuis RF-NW 2x3
(All-Inn) (Vos Gym)
19) Fokke Post -74kg Martijn Wormer MTK-NW 2x2
(Challanger Gym) (Van de Vathorst)
20) Menno Dijkstra -70kg Roël Rink MTK-A 5x3
(Pancration) Nederlands titelgevecht (Mejiro Gym)
http://website.pcextreme.nl/imageuploader/uploads/ringsijsel.jpg
RINGS KICKBOXING GALA
IJSSELMUIDEN
zaterdag 30 oktober 2004
Blauwe Hoek Rode Hoek
(1e naar de ring) (2e naar de ring)
1. Ehsan Ullah -72kg Ruud van de Water MTK-C 3x2
(Top Intervention) (Kam Lung)
2. Gerrie Boerema -78kg Brian Jognarian MTK-C 3x2
(Tabonon) (Pancration)
3. Akie Zahmatkes -65kg Jenny Bakker MTK-B 5x2 (D)
(Damhuis) (Challanger Gym)
4. Frank Jongsma -75kg Jelger Boogaard RF-NW 2x3
(Eek IJsselmuiden) (Team Schrijber)
5. Boy van Veen -75kg Arjan Zoer MTK-NW 2x2
(Top Intervention) (Cool Gym)
6) Salina Duitman -67kg Aly Mol MTK-NW 2x2(D)
(Eek IJsselmuiden) (Damhuis)
7) Edwin Terburg -81kg Jeffrey Mulders MTK-NW 2x2
(Tabonon) (Combat Club)
8 ) Mario Stuyfzand -83kg Jonathan Lindenburg MTK-NW 2x2
(Freestyle Gym) (Damhuis)
9) Jeroen Jansen -69kg Farid Riffi MTK-C 3x2
(Kam Lung) (Combat Club)
10) Karim El Osrouti -63kg Marvin Sansaar MTK-B 5x2
(Kamakura) (Tabonon)
P A U Z E
11) Diego Ortiz -86kg Jaap Muys MTK-NW 2x2
(Pancration) (Cool Gym)
12) Paul Oguchukwu open kg Edwin Gertenbach RF-NW 2x3
(Vos Gym) (Team Schrijber)
13) Hendrik-Jan de Leeuw -80kg Miquel Aristaijeta MTK-NW 2x2
(Challanger Gym) (All-Inn)
14) Paul Bakker -65kg Juni Wespel MTK-NW2x2
(Vos Gym) (Top Intervention)
15) Marc Langen -86kg Ricardo Turky RF-A 2x5
(All-Inn) (Team Schrijber)
16) Gerrit Bakker -83kg Daan Lacor MTK-NW 2x2
(Challanger Gym) (Freestyle Gym)
17) Manus Wolters -74kg Ross Salih MTK-C 3x2
(Eek IJsselmuiden) (Combat Club)
18 ) Rene van Roon -85kg Ivo Neijenhuis RF-NW 2x3
(All-Inn) (Vos Gym)
19) Fokke Post -74kg Martijn Wormer MTK-NW 2x2
(Challanger Gym) (Van de Vathorst)
20) Menno Dijkstra -70kg Roël Rink MTK-A 5x3
(Pancration) Nederlands titelgevecht (Mejiro Gym)