Marco (scheids)
09-09-2004, 14:22
Sorry, maar ben net terug van een korte vakantie, hier dan toch de beloofde uitslagen:
MT 3x2 minuten : Eric Ciechanowich, Nederland winnaar op TKO 1ste ronde van Adnan Abdulla, Denmark
MT 5x3 minuten : Mishin "Technic" Andrey, Rusland winnaar op punten (3-0) van Mohammad Navidinia, Iran
1ste ronde tournooi 3x3 minuten : Ali Sharour, Denmark winnaar op punten (2-1) van Oto Merlin, Slowakije
na de partij was ali Sharour geblesseerd, daarom Oto Merlin door naar de halve finale van het tournooi
1ste ronde tournooi 3x3 minuten : Mohamad Ellamrani, Nederland winnaar op punten (3-0) van Hendrik Kamph, Duitsland
MT 5x3 minuten : Hendrik Nygaard, Denmark winaar KO 4de ronde van Nicky Holzen, Nederland
1ste ronde tournooi 3x3 minuten : Marco Stunkel, Duitsland winnaar op punten (3-0) van Jiri "snowman" Jaros, Tsjechie
1ste ronde tournooi 3x3 minuten : Niran Markpetch, Thailand winnaar op punten (2-1) van William Diender, Colombia
Halve finale tournooi 3x3 minuten : Mohamad Ellamrani, Nederland winnaar op punten (2-1) van Oto Merlin, Slowakije
Halve finale tournooi 3x3 minuten : Niran Markpetch, Thailand winnaar op KO 3de ronde van Marco Stunkel, Duitsland
MT 5x3 minuten : Martin Kampmann, Denmark winnaar dmv opgave tegenstander 1ste ronde van Frederique Sinistra, Belgie
MT 5x3 minuten : Lotang Wortawikiat, Thailand winnaar TKO 4de ronde van Leroy Beck, Denmark
Finale tournooi 3x3 minuten : Niran Markpetch, Thailand winnaar dmw opgave tegenstander van Mohamad Ellamrani, Nederland
Winnaar Tournooi : Niran Markpetch, Thailand
MT 3x2 minuten : Eric Ciechanowich, Nederland winnaar op TKO 1ste ronde van Adnan Abdulla, Denmark
MT 5x3 minuten : Mishin "Technic" Andrey, Rusland winnaar op punten (3-0) van Mohammad Navidinia, Iran
1ste ronde tournooi 3x3 minuten : Ali Sharour, Denmark winnaar op punten (2-1) van Oto Merlin, Slowakije
na de partij was ali Sharour geblesseerd, daarom Oto Merlin door naar de halve finale van het tournooi
1ste ronde tournooi 3x3 minuten : Mohamad Ellamrani, Nederland winnaar op punten (3-0) van Hendrik Kamph, Duitsland
MT 5x3 minuten : Hendrik Nygaard, Denmark winaar KO 4de ronde van Nicky Holzen, Nederland
1ste ronde tournooi 3x3 minuten : Marco Stunkel, Duitsland winnaar op punten (3-0) van Jiri "snowman" Jaros, Tsjechie
1ste ronde tournooi 3x3 minuten : Niran Markpetch, Thailand winnaar op punten (2-1) van William Diender, Colombia
Halve finale tournooi 3x3 minuten : Mohamad Ellamrani, Nederland winnaar op punten (2-1) van Oto Merlin, Slowakije
Halve finale tournooi 3x3 minuten : Niran Markpetch, Thailand winnaar op KO 3de ronde van Marco Stunkel, Duitsland
MT 5x3 minuten : Martin Kampmann, Denmark winnaar dmv opgave tegenstander 1ste ronde van Frederique Sinistra, Belgie
MT 5x3 minuten : Lotang Wortawikiat, Thailand winnaar TKO 4de ronde van Leroy Beck, Denmark
Finale tournooi 3x3 minuten : Niran Markpetch, Thailand winnaar dmw opgave tegenstander van Mohamad Ellamrani, Nederland
Winnaar Tournooi : Niran Markpetch, Thailand