Highline
10-10-2004, 19:33
geen gespam alleen de uitslagen mensen:
1ste wedstrijd: Richard Plug vs Brian Moulany (-85kg): moulany op punten MMA
2de wedstrijd: Arshak Dabagihan vs Jordan Radev (-85kg) : jordan op ko in ronde 2 dmv knieen MMA
3de wedstrijd: Amir Zeyada vs Gago Aroetjunjan (-72kg) : drago op puntenMT
4de wedstrijd: ‘Kaas’ vs Chico Martinez (-85kg) : kaas op punten MMA
5de wedstrijd: Dave Dalgliesh vs Valentijn Overeem (+95kg) : dave op ko MMA
6de wedstrijd: Vincent Vielvoye vs Joerie Mes (-76kg) mes door tko , blessure ana knie van vielvoye MT
7de wedstrijd: Cesar Cordoba vs ?(-78kg) : winaar door opgave : cordoba MT
8ste wedstrijd: Dries Roelvink vs Emiel Ratelband Sterren Boksen : dries roelvink winnaar op punten
9de wedstrijd: Roemer Trompert vs Metin Yakut (-75kg) winaar pislik door armklem MMA
10de wedstrijd: Elemieke Vermolen vs Heleen v. Royen Sterren Boksen winnaar elemiek
11de wedstrijd: Marc Gefferie vs Irma Verhoeff (-75kg) : winnaar onbeslist MMA
12de wedstrijd: Victor Reinier vs Hugo Metsers Sterren Boksen winnaar reinier op tko in de 2de ronde
13de wedstrijd: AC Antonia vs Milco Voorn(+95kg) winaar milco voorn op tko MMA
14de wedstrijd: Marc Epstein vs Fatih Kocamis (-95kg) winnaar Fatih op tko
15de wedstrijd: Alistair Overeem vs Rodney Faverus (-95kg) winnaar: alistair wint op quillotine verwurging in de eerste ronde MMA
16de wedstrijd: Gokan Saki vs Badr Hari (-95kg) winnaar: Badr Hari MT
1ste wedstrijd: Richard Plug vs Brian Moulany (-85kg): moulany op punten MMA
2de wedstrijd: Arshak Dabagihan vs Jordan Radev (-85kg) : jordan op ko in ronde 2 dmv knieen MMA
3de wedstrijd: Amir Zeyada vs Gago Aroetjunjan (-72kg) : drago op puntenMT
4de wedstrijd: ‘Kaas’ vs Chico Martinez (-85kg) : kaas op punten MMA
5de wedstrijd: Dave Dalgliesh vs Valentijn Overeem (+95kg) : dave op ko MMA
6de wedstrijd: Vincent Vielvoye vs Joerie Mes (-76kg) mes door tko , blessure ana knie van vielvoye MT
7de wedstrijd: Cesar Cordoba vs ?(-78kg) : winaar door opgave : cordoba MT
8ste wedstrijd: Dries Roelvink vs Emiel Ratelband Sterren Boksen : dries roelvink winnaar op punten
9de wedstrijd: Roemer Trompert vs Metin Yakut (-75kg) winaar pislik door armklem MMA
10de wedstrijd: Elemieke Vermolen vs Heleen v. Royen Sterren Boksen winnaar elemiek
11de wedstrijd: Marc Gefferie vs Irma Verhoeff (-75kg) : winnaar onbeslist MMA
12de wedstrijd: Victor Reinier vs Hugo Metsers Sterren Boksen winnaar reinier op tko in de 2de ronde
13de wedstrijd: AC Antonia vs Milco Voorn(+95kg) winaar milco voorn op tko MMA
14de wedstrijd: Marc Epstein vs Fatih Kocamis (-95kg) winnaar Fatih op tko
15de wedstrijd: Alistair Overeem vs Rodney Faverus (-95kg) winnaar: alistair wint op quillotine verwurging in de eerste ronde MMA
16de wedstrijd: Gokan Saki vs Badr Hari (-95kg) winnaar: Badr Hari MT