The Specialist
14-10-2004, 17:40
SHOOTO RAGNARĂ–K
Time: 24th October 2004 klo.17.00
Place: Hervannan vapaa-aikakeskus,
Tampere Finland
1) -65kg C-Class
Timo Lampen.
Tampereen kamppailu-urheilijat
VS
Kimmo Uotila.
Helsingin Ju-Jutsu Klubi
2) -70kg C-Class
Rauno Koksu.
Masa-Ryo Freefight Vantaa
VS
Samuli Nordlund.
Pori Pancration
3) -76kg C-Class
Mikko Martin.
Tampereen kamppailu-urheilijat
VS
Mikael Leinonen.
Hilti- Hanko
4) -76kg C-Class
Janne Rantanen.
Parkanon Ponteva
VS
Sami Markkanen.
Jyväskylän Fight Club
5) -83kg C-Class
Petri Vaittinen.
Tampereen kamppailu-urheilijat
VS
Hannu Heikkinen.
Porvoon Brazilian Jiu-Jitsu
6) -91kg C-Class
Antti Luoto.
Tampereen kamppailu-urheilijat
VS
Petteri Tolvanen.
Hilti- Hanko
7) -91kg C-Class
Marcus Vänttinen.
Porvoon Brazilian Jiu-Jitsu
VS
kimmo Rautiainen.
Fight Club Jyväskylä
8) -110kg C-Class
Janne Maunonen.
Tampereen kamppailu-urheilijat
VS
Hasse Johansson.
Suomen Hontai Yoshin Ryo Ju-Jutsu
9) ADCC- Rules Superfight
Teemu Launis.
Tampereen Ju-jutsu Koulu
VS
Mikael lähdesmäki.
Shooto Lahti
10) -70kg B-Class
Semco Aijubi.
Finnfighters Gym Turku
VS
Jarkko Latomäki.
Shootfighing Lappeenranta
11) -70kg B-Class
Ville Honkala.
Finnfighters Gym Turku
VS
Tomi Hietala.
Shooto Lahti
12) -70kg B-Class
Tom Niinimäki.
Team Scandinavia
VS
Vincent Latoel
Tatsujin Dojo Holland
13) -76kg B-Class
Janne Peltola.
Tampereen kamppailu-urheilijat
VS
Aki Virkko.
Finnfighters Gym Turku
14) -83kg B-Class
Mikko Broman
Shootfighting Lappeenranta
VS
Jani Järvenpää
Samurai
15) �K-1� Rules 5x3min
Jarkko �Gladiator� Stenius.
Gladiators Gym
VS
Vuori Marko.
Tampereen kamppailu-urheilijat
16) –83kg B-Class
Jussi �Ironman� Jokinen.
Valkeakosken Heracles
VS
Nathan �Satan� Schouteren.
Vechtport De Groot Holland
Time: 24th October 2004 klo.17.00
Place: Hervannan vapaa-aikakeskus,
Tampere Finland
1) -65kg C-Class
Timo Lampen.
Tampereen kamppailu-urheilijat
VS
Kimmo Uotila.
Helsingin Ju-Jutsu Klubi
2) -70kg C-Class
Rauno Koksu.
Masa-Ryo Freefight Vantaa
VS
Samuli Nordlund.
Pori Pancration
3) -76kg C-Class
Mikko Martin.
Tampereen kamppailu-urheilijat
VS
Mikael Leinonen.
Hilti- Hanko
4) -76kg C-Class
Janne Rantanen.
Parkanon Ponteva
VS
Sami Markkanen.
Jyväskylän Fight Club
5) -83kg C-Class
Petri Vaittinen.
Tampereen kamppailu-urheilijat
VS
Hannu Heikkinen.
Porvoon Brazilian Jiu-Jitsu
6) -91kg C-Class
Antti Luoto.
Tampereen kamppailu-urheilijat
VS
Petteri Tolvanen.
Hilti- Hanko
7) -91kg C-Class
Marcus Vänttinen.
Porvoon Brazilian Jiu-Jitsu
VS
kimmo Rautiainen.
Fight Club Jyväskylä
8) -110kg C-Class
Janne Maunonen.
Tampereen kamppailu-urheilijat
VS
Hasse Johansson.
Suomen Hontai Yoshin Ryo Ju-Jutsu
9) ADCC- Rules Superfight
Teemu Launis.
Tampereen Ju-jutsu Koulu
VS
Mikael lähdesmäki.
Shooto Lahti
10) -70kg B-Class
Semco Aijubi.
Finnfighters Gym Turku
VS
Jarkko Latomäki.
Shootfighing Lappeenranta
11) -70kg B-Class
Ville Honkala.
Finnfighters Gym Turku
VS
Tomi Hietala.
Shooto Lahti
12) -70kg B-Class
Tom Niinimäki.
Team Scandinavia
VS
Vincent Latoel
Tatsujin Dojo Holland
13) -76kg B-Class
Janne Peltola.
Tampereen kamppailu-urheilijat
VS
Aki Virkko.
Finnfighters Gym Turku
14) -83kg B-Class
Mikko Broman
Shootfighting Lappeenranta
VS
Jani Järvenpää
Samurai
15) �K-1� Rules 5x3min
Jarkko �Gladiator� Stenius.
Gladiators Gym
VS
Vuori Marko.
Tampereen kamppailu-urheilijat
16) –83kg B-Class
Jussi �Ironman� Jokinen.
Valkeakosken Heracles
VS
Nathan �Satan� Schouteren.
Vechtport De Groot Holland