Highline
31-01-2005, 22:37
ik heb hem ingescand dus verwacht er niet teveel van :)
line up:
boksen
Afscheidswedstrijd William krijnen voormalig Benelux & Dutch champion Boksen
Muay Thai
Gago Drago (gym Alkmaar) vs Ali Gunyar (Alfid gym) A klasse Muay Thai nederlands titelgevecht
Mounir Zekhini (Meang Ho ) vs Aziz Jahjah (Team Dekkers ) A klasse Muay Thai
Johan Dam (Team dekkers ) vs Rody Troost (mike's gym) A klasse Muay Thai
Bas van den Muijsenberg (la Sala Tilburg) vs Errol Zimmerman (team dekker) A klasse Muay Thai
Eric Zowa (v.d. Vathorst) vs Marco van Spaendonck (team dekkers) A klasse Muay Thai k-1 rules
Marc Lorenzo (ff Carbin) vs Leo Tuwannakota (studio '85) B klasse Muay Thai
Edward van Ligten (studio '85) vs Karim el Jouharati (Budokai Tilburg) B klasse Muay Thai
Wendy de Kok (Budokai Tilburg) vs Akusha Lobman (ff Carbin) B klasse Muay Thai
Rutger Theunissen (alfid gym) vs Abdel Ikhmach (Budokai Tilburg) B klasse Muay Thai
Stein (het centrum) vs ?? N klasse Muay Thai
Justin (het centrum) vs?? N klasse Muay Thai
Free Fight
Pislik (gym Alkmaar) vs Firgel de Windt (team schreiber) free fight nederlands titelgevecht
Sebastiaan Rijtslag (vc de Groot) vs Kamil Uygun (Team Topfighter belgië) free fight
Stefan Struve (Team Schreiber) vs John de Wilde (ss Loe Hoyer) Free Fight
Mike Birsac (vc de groot) vs Mehmhet Uygun (team topfighter belgië) free fight
Fatih Durakan (team Topfighter Belgie) vs Elmar de Windt (ss Loe Hoyer) Free Fight
Marco Dritty (ss Loe Hoyer) vs Stefan Boeren (Team Schreiber) Free Fight
line up:
boksen
Afscheidswedstrijd William krijnen voormalig Benelux & Dutch champion Boksen
Muay Thai
Gago Drago (gym Alkmaar) vs Ali Gunyar (Alfid gym) A klasse Muay Thai nederlands titelgevecht
Mounir Zekhini (Meang Ho ) vs Aziz Jahjah (Team Dekkers ) A klasse Muay Thai
Johan Dam (Team dekkers ) vs Rody Troost (mike's gym) A klasse Muay Thai
Bas van den Muijsenberg (la Sala Tilburg) vs Errol Zimmerman (team dekker) A klasse Muay Thai
Eric Zowa (v.d. Vathorst) vs Marco van Spaendonck (team dekkers) A klasse Muay Thai k-1 rules
Marc Lorenzo (ff Carbin) vs Leo Tuwannakota (studio '85) B klasse Muay Thai
Edward van Ligten (studio '85) vs Karim el Jouharati (Budokai Tilburg) B klasse Muay Thai
Wendy de Kok (Budokai Tilburg) vs Akusha Lobman (ff Carbin) B klasse Muay Thai
Rutger Theunissen (alfid gym) vs Abdel Ikhmach (Budokai Tilburg) B klasse Muay Thai
Stein (het centrum) vs ?? N klasse Muay Thai
Justin (het centrum) vs?? N klasse Muay Thai
Free Fight
Pislik (gym Alkmaar) vs Firgel de Windt (team schreiber) free fight nederlands titelgevecht
Sebastiaan Rijtslag (vc de Groot) vs Kamil Uygun (Team Topfighter belgië) free fight
Stefan Struve (Team Schreiber) vs John de Wilde (ss Loe Hoyer) Free Fight
Mike Birsac (vc de groot) vs Mehmhet Uygun (team topfighter belgië) free fight
Fatih Durakan (team Topfighter Belgie) vs Elmar de Windt (ss Loe Hoyer) Free Fight
Marco Dritty (ss Loe Hoyer) vs Stefan Boeren (Team Schreiber) Free Fight