Menno
20-02-2005, 13:33
source: www.kickbox.nl
Bond: WFCA
1. Machiel toersen (Lomulder MT) vs Wormer (v.d. Vathorst)
WTKO Wormer
*** 4 man tournament max***
2) Behrouz Rastagar vs Siben Heller
WKO Rastagar
(2e partij van het tournament)
3) Ronald de Groot (Garuda) vs Mike Straal (vd Vathorst)
WOP Ronald de Groot
4) Dennis Simmons (Mejiro Gym) vs Moises Ruibal (Tenerife)
WTKO Moises Ruibal
5) Donni “spiderman� Munro (Lomulder MT) vs harold roder (City Gym Delfzijl)
WKO Donni “spiderman� Munro
6) Tarik Slimani (bully’s gym) vs. Mohican Eguchi (AJ Gym Japan)
WKO: Tarik Slimani
finale “4 man tournament max�
7) Behrouz Rastagar (Lomulder MT) vs Ronald de Groot (Garuda)
WINNAAR 4 MAN TOURNAMENT MAX:
Wdooropgave(blessure): Behrouz Rastagar
8) Hans Scholten(Lomulder MT) vs Gerard Prins (City Gym Delfzijl)
WOP Hans Scholten
2E 4 man tournament!!!
9) Jeroen De Groot (Garuda) vs Peter Mulder (Bob Schreiber Gym)
WKO Peter Mulder
10) Koos Wessels (Lomulder MT)vs Brice (Mejiro Gym)
WOP Brice
11) Ben Tingen( Lomulder MT) vs Carlos Moreno (Angelo’s Gym)
WTKO Ben Tingen
12) Halim (Bully’s Gym) vs Dave Meijer (Mejiro Gym)3x2 min 76 kg
WOP Dave Meijer
13) Enrico Grootenhuis(Lomulder MT) vs Jonatha Padilla (Tenerife)
WOP Enrico Grootenhuis
14) Rayen Simson (v.d. Vathorst) vs Takaaki Nakamur (Fujiware Gym Japan)
Winnaar door diskwalificatie: Simson
15) Finale 4 man Tournament
Peter Mulder vs Brice
WOP Brice/tevens winnaar 4 man tournament.
Bond: WFCA
1. Machiel toersen (Lomulder MT) vs Wormer (v.d. Vathorst)
WTKO Wormer
*** 4 man tournament max***
2) Behrouz Rastagar vs Siben Heller
WKO Rastagar
(2e partij van het tournament)
3) Ronald de Groot (Garuda) vs Mike Straal (vd Vathorst)
WOP Ronald de Groot
4) Dennis Simmons (Mejiro Gym) vs Moises Ruibal (Tenerife)
WTKO Moises Ruibal
5) Donni “spiderman� Munro (Lomulder MT) vs harold roder (City Gym Delfzijl)
WKO Donni “spiderman� Munro
6) Tarik Slimani (bully’s gym) vs. Mohican Eguchi (AJ Gym Japan)
WKO: Tarik Slimani
finale “4 man tournament max�
7) Behrouz Rastagar (Lomulder MT) vs Ronald de Groot (Garuda)
WINNAAR 4 MAN TOURNAMENT MAX:
Wdooropgave(blessure): Behrouz Rastagar
8) Hans Scholten(Lomulder MT) vs Gerard Prins (City Gym Delfzijl)
WOP Hans Scholten
2E 4 man tournament!!!
9) Jeroen De Groot (Garuda) vs Peter Mulder (Bob Schreiber Gym)
WKO Peter Mulder
10) Koos Wessels (Lomulder MT)vs Brice (Mejiro Gym)
WOP Brice
11) Ben Tingen( Lomulder MT) vs Carlos Moreno (Angelo’s Gym)
WTKO Ben Tingen
12) Halim (Bully’s Gym) vs Dave Meijer (Mejiro Gym)3x2 min 76 kg
WOP Dave Meijer
13) Enrico Grootenhuis(Lomulder MT) vs Jonatha Padilla (Tenerife)
WOP Enrico Grootenhuis
14) Rayen Simson (v.d. Vathorst) vs Takaaki Nakamur (Fujiware Gym Japan)
Winnaar door diskwalificatie: Simson
15) Finale 4 man Tournament
Peter Mulder vs Brice
WOP Brice/tevens winnaar 4 man tournament.