Wheelie
28-02-2005, 11:43
Naast een aantal spectaculaire wedstrijden, waaronder EL Toro vs Tapilatu en Van Emmen vs Karabulut, zijn er in de Martiniplaza zondag 6 maart aanstaande nog een paar geweldige demonstraties.
Chloe Bruce uit Engeland zal een overweldigende Karate-show geven van absolute wereldklasse.
Ook de beste breakdance-groep van nederland, de Illusionary Rockaz, zijn weer van de partij.
De zaal gaat om 15.00 uur open. het begin van het evenement zal exact om 17.00 uur zijn.
http://www.xfact.nl/~rings/Images/nieuws/72.jpg
Hier volgt de meest recente line-up:
01: MTN 78 kg: Jan Houtsma (Complxx) - Michailo Voolstra (Nebbe Ciric)
02: MTN 74 kg: Peter Schoonbeeg (Baguala Gym) - Rick Kuiper (KB Sneek)
03: MTN Dames 57 kg: Maritzarda Hersisia (Loe Hoyer) - Lena Buytendijk (Complxx)
04: MTB 95 kg: Taner Kutlu (Team Schrijber) - Jeroen de Groot (Garuda Gym)
05: RFN 70 kg: Daoud Rahimi (Budokai Zuidlaren) - Tom vd Berkhof (Oscar vd Veen)
06: MTN 61 kg: Chase Alkemade (Loe Hoyer) - Sylvester Thenu (Baguala Gym)
07: MTN 75 kg: Michel Hesselberth (Top Intervention) - Henk Nobach (Nebbe Ciric)
08: RFA 85 kg: Dennis Scholte (Team Schrijber) - Marc van Rooijen (Oscar vd Veen)
09: MTA 87 kg: Mutlu Karabulut (Angelo Gym) - Martin van Emmen (Tabonon)
P A U Z E
10: MTN Dames 68 kg: Wendy Hendriks (Garuda Gym) - Salina Duitman (SC IJsselmuiden)
11: MTC 68 kg: Maik Kubacki (Angelo Gym) - Martin Reemeier (KB Groningen)
12: MTB 64 kg: Yassin Lahimi (Pancration) - Chennah Gaspersz (Elsomo)
13: MTC 72 kg: Esah Ullah (Top Intervention) - Anthony Fictory (Tabonon)
14: MTN 85 kg: Patrick Mieze Müller (Baguala Gym) - Mohammed Nadi (Complxx)
15: RFN 72 kg: Umid Abdulaev (Budokai Zuidlaren) - Simon vd Veen (Elsomo)
16: RFN 70 kg: Marco Dritty (Loe Hoyer) - Aissa Alloui (Aihato)
17: RFA 80 kg: Chico Martinez (Angelo Gym) - Stephen Tapilatu (Dave Jonkers / Tapilatu)
Chloe Bruce uit Engeland zal een overweldigende Karate-show geven van absolute wereldklasse.
Ook de beste breakdance-groep van nederland, de Illusionary Rockaz, zijn weer van de partij.
De zaal gaat om 15.00 uur open. het begin van het evenement zal exact om 17.00 uur zijn.
http://www.xfact.nl/~rings/Images/nieuws/72.jpg
Hier volgt de meest recente line-up:
01: MTN 78 kg: Jan Houtsma (Complxx) - Michailo Voolstra (Nebbe Ciric)
02: MTN 74 kg: Peter Schoonbeeg (Baguala Gym) - Rick Kuiper (KB Sneek)
03: MTN Dames 57 kg: Maritzarda Hersisia (Loe Hoyer) - Lena Buytendijk (Complxx)
04: MTB 95 kg: Taner Kutlu (Team Schrijber) - Jeroen de Groot (Garuda Gym)
05: RFN 70 kg: Daoud Rahimi (Budokai Zuidlaren) - Tom vd Berkhof (Oscar vd Veen)
06: MTN 61 kg: Chase Alkemade (Loe Hoyer) - Sylvester Thenu (Baguala Gym)
07: MTN 75 kg: Michel Hesselberth (Top Intervention) - Henk Nobach (Nebbe Ciric)
08: RFA 85 kg: Dennis Scholte (Team Schrijber) - Marc van Rooijen (Oscar vd Veen)
09: MTA 87 kg: Mutlu Karabulut (Angelo Gym) - Martin van Emmen (Tabonon)
P A U Z E
10: MTN Dames 68 kg: Wendy Hendriks (Garuda Gym) - Salina Duitman (SC IJsselmuiden)
11: MTC 68 kg: Maik Kubacki (Angelo Gym) - Martin Reemeier (KB Groningen)
12: MTB 64 kg: Yassin Lahimi (Pancration) - Chennah Gaspersz (Elsomo)
13: MTC 72 kg: Esah Ullah (Top Intervention) - Anthony Fictory (Tabonon)
14: MTN 85 kg: Patrick Mieze Müller (Baguala Gym) - Mohammed Nadi (Complxx)
15: RFN 72 kg: Umid Abdulaev (Budokai Zuidlaren) - Simon vd Veen (Elsomo)
16: RFN 70 kg: Marco Dritty (Loe Hoyer) - Aissa Alloui (Aihato)
17: RFA 80 kg: Chico Martinez (Angelo Gym) - Stephen Tapilatu (Dave Jonkers / Tapilatu)