Anonymous
07-03-2005, 22:25
Programma 12 maart 2005, Open DK Zuid-Holland .
Organisator : District Zuid-Holland.
Locatie : Sporthal Schuttersveld, Rotterdam.
Aanvang : 19.00uur.
Weging/keuring : 18.00uur.
Partij 1 : Cadetten Nieuwelingen. t/m 63 kg. 1/2 Finale partij
R.Laat (Teus de Kruyf) versus S.van Zanten (BCVA)
Partij 2 : Cadetten Nieuwelingen. t/m 70 kg. Finale partij
B.Adriaanse (RBV v/h Hof) versus V.Djumic (BCVA)
Partij 3 : Junioren Nieuwelingen t/m 64 kg. Finale partij
M.Hogenboezem (van Egmond) versus A.de Regt (Mesa Sport)
Partij 4 : Senioren Nieuwelingen t/m 64 kg. 1/2 Finale partij
D.Oqrodnik (RBV Boxing'82) versus winnaar partij 3
Partij 5 : Senioren Nieuwelingen. t/m 64 kg. 1/2 Finale partij
M.Mercera (RBV Boxing'82) versus M.Omarzad (Vermeulen,Benthuizen)
Partij 6 : Senioren C-Klasse. t/m 69 kg. 1/2 Finale partij
J.Ligeon (RBV v/h Hof) versus H.Johanns (SC van den Oever)
Partij 7 : Senioren A-Klasse t/m 69 kg. Finale partij
S.Verboom (RBV v/h Hof) versus A.Schafaie (Musclefit)
Partij 8 : Senioren Nieuwelingen t/m 75 kg. Finale partij
A.Celik (Boxing'82) versus Winnaar partij 8
Partij 9 : Senioren Nieuwelingen t/m 81 kg. 1/2 Finale partij
R.Miret (RBV v/h Hof) versus H.Heinemans (SC Maastricht)
Partij 10 : Senioren Nieuwelingen t/m 81 kg. 1/2 Finale partij
J.Lang (Boxing'82) versus E.Overheul (Mesa Sport)
Partij 11 : Senioren C-Klasse. t/m 81 kg. 1/2 Finale partij
J.Bijl (RBV Gerard Bok) versus J.Visser (Haagse Directe)
Partij 12 : Senioren A-Klasse t/m 81 kg. Finale partij
D.Kooy (RBV v/h Hof) versus R.Schafaie (Musclefit)
Partij 13 : Junior B/ Senior C-Klasse t/m 81 kg. Prestatie partij voor beide boksers
D.Roelofs (Bredase Ring) versus F.Touw (RBV v/h Hof)
Partij 14 : Dames Senioren C / A-Klasse 60 kg/63 kg Prestatie partij voor beiden.
M.Coudert-Antonelli (v/h Hof) versus M.Leunissen (BV Landgraaf)
Organisator : District Zuid-Holland.
Locatie : Sporthal Schuttersveld, Rotterdam.
Aanvang : 19.00uur.
Weging/keuring : 18.00uur.
Partij 1 : Cadetten Nieuwelingen. t/m 63 kg. 1/2 Finale partij
R.Laat (Teus de Kruyf) versus S.van Zanten (BCVA)
Partij 2 : Cadetten Nieuwelingen. t/m 70 kg. Finale partij
B.Adriaanse (RBV v/h Hof) versus V.Djumic (BCVA)
Partij 3 : Junioren Nieuwelingen t/m 64 kg. Finale partij
M.Hogenboezem (van Egmond) versus A.de Regt (Mesa Sport)
Partij 4 : Senioren Nieuwelingen t/m 64 kg. 1/2 Finale partij
D.Oqrodnik (RBV Boxing'82) versus winnaar partij 3
Partij 5 : Senioren Nieuwelingen. t/m 64 kg. 1/2 Finale partij
M.Mercera (RBV Boxing'82) versus M.Omarzad (Vermeulen,Benthuizen)
Partij 6 : Senioren C-Klasse. t/m 69 kg. 1/2 Finale partij
J.Ligeon (RBV v/h Hof) versus H.Johanns (SC van den Oever)
Partij 7 : Senioren A-Klasse t/m 69 kg. Finale partij
S.Verboom (RBV v/h Hof) versus A.Schafaie (Musclefit)
Partij 8 : Senioren Nieuwelingen t/m 75 kg. Finale partij
A.Celik (Boxing'82) versus Winnaar partij 8
Partij 9 : Senioren Nieuwelingen t/m 81 kg. 1/2 Finale partij
R.Miret (RBV v/h Hof) versus H.Heinemans (SC Maastricht)
Partij 10 : Senioren Nieuwelingen t/m 81 kg. 1/2 Finale partij
J.Lang (Boxing'82) versus E.Overheul (Mesa Sport)
Partij 11 : Senioren C-Klasse. t/m 81 kg. 1/2 Finale partij
J.Bijl (RBV Gerard Bok) versus J.Visser (Haagse Directe)
Partij 12 : Senioren A-Klasse t/m 81 kg. Finale partij
D.Kooy (RBV v/h Hof) versus R.Schafaie (Musclefit)
Partij 13 : Junior B/ Senior C-Klasse t/m 81 kg. Prestatie partij voor beide boksers
D.Roelofs (Bredase Ring) versus F.Touw (RBV v/h Hof)
Partij 14 : Dames Senioren C / A-Klasse 60 kg/63 kg Prestatie partij voor beiden.
M.Coudert-Antonelli (v/h Hof) versus M.Leunissen (BV Landgraaf)