jojo
11-03-2005, 18:33
bokspartij!!!!!!! 26 maart
http://www.topsportsgroup.nl/download/BBB_poster.jpg
IDOLS-PARTIJEN BIJ BIG BOSS BOXING OP 26 MAART IN ROTTERDAM
Pas op de wedstrijddag wordt de volgorde van de partijen ingedeeld.
Amateurs boksen vanaf 14.30 uur. Begin van de weging is om 12.30 uur.
Dames
Barbara Schuiling vs Annemarie Bieringa, ev
(NABA) (BC Teus de Kruyf)
Jennifer Petrus vs Meike van Griensven
(BC Romeo Kensmill) (Boxing Team Olympia)
N Klasse
Michel Hogenboezem vs Sven van Zanten
(BC Dick van Egmond) (BC Chris de Korte)
V. Djunite vs Tim de Vuist
(BC Chris de Korte) (Boxing Team Olympia)
Joost Karsten vs Ramon van Mil
(NABA) (BC Teus de Kruyf)
Akif Kucukafci vs Rien van Voorden
(NABA) BC Dick van Egmond)
Ruben de Laat vs Mardanon ARA, ev
(BC Teus de Kruyf) (BC Antwerpen, Belgie)
C Klasse
Suley Aslami vs Jeroen Groeneveld
(Boxing Team Olympia) (BC Chris de Korte)
Justin Barnes vs Fadi Koria
(BC Amersfoort) (RBC Nicolaas)
B Klasse
Ben Salah vs Sander Dawoud
(BC Jean-Pierre Poppe,Belgie) (Van ‘t Hof)
Bappie Tetteroo vs Shef Flemmings
(Van ’t Hof) (The Golden Gloves)
Kevin Ongenae vs Roel van Es
(Team Firens, Belgie) (De Amateur)
A Klasse
Mike de Snoo vs Tabaev Alash (ev)
(Van ’t Hof) (BC Eupen. Belgie)
Kevin Amerika vs David de Smet
(NABA) (The Sharks, Belgie)
Snoussi Mo vs Rafik Haruntunjan
(Team Sharks Belgie) (Boxing Team Olympia)
Arsen Podjan vs Raymond Melleman
(Boxing Team Olympia) (The Golden Gloves)
Daniel Kooy vs Muhammet Uysal
(Van ’t Hof) (Sokudo)
Sven Verboom vs Ysopov Kariam (ev)
(Van ’t Hof) BC Rons Belgie
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Prof-programma
19.30 uur, Mario Palacio, Rdam vs Rodney Ernst, Rdam - 4 ronden
19.50 u, Faissal Benghanou, Rdam vs Chad Bisschop, Rdam - 4 ronden
20.25 u, Ilonka Elmont, Adam vs Linda Ooms, Zutphen - 4 ronden
Om het Benelux-Kampioenschap
20.45 u, Hans Janssen, Eindhoven vs Mike Algout, Gent - 10 ronden
22.00 u, Don Diego Poeder, Rdam vs ??? - 8 ronden
(De tegenstander van Don Diego Poeder heeft het contract al ondertekend en zijn naam zal gedurende de aankomende week officieel bekend worden gemaakt tijdens een persconferentie van Top Sports Group)
Prijsuitreiking: oud-Nederlands kampioen Figthing Mack
Pauze van een kwartier
23.00 u, Regillo Aaron vs Didier Nkuku Mupeko (Fran) - 6 ronden
23.30 u, El Farouni, Den Haag vs Carlos Schram, 6 ronden
http://www.topsportsgroup.nl/download/BBB_poster.jpg
IDOLS-PARTIJEN BIJ BIG BOSS BOXING OP 26 MAART IN ROTTERDAM
Pas op de wedstrijddag wordt de volgorde van de partijen ingedeeld.
Amateurs boksen vanaf 14.30 uur. Begin van de weging is om 12.30 uur.
Dames
Barbara Schuiling vs Annemarie Bieringa, ev
(NABA) (BC Teus de Kruyf)
Jennifer Petrus vs Meike van Griensven
(BC Romeo Kensmill) (Boxing Team Olympia)
N Klasse
Michel Hogenboezem vs Sven van Zanten
(BC Dick van Egmond) (BC Chris de Korte)
V. Djunite vs Tim de Vuist
(BC Chris de Korte) (Boxing Team Olympia)
Joost Karsten vs Ramon van Mil
(NABA) (BC Teus de Kruyf)
Akif Kucukafci vs Rien van Voorden
(NABA) BC Dick van Egmond)
Ruben de Laat vs Mardanon ARA, ev
(BC Teus de Kruyf) (BC Antwerpen, Belgie)
C Klasse
Suley Aslami vs Jeroen Groeneveld
(Boxing Team Olympia) (BC Chris de Korte)
Justin Barnes vs Fadi Koria
(BC Amersfoort) (RBC Nicolaas)
B Klasse
Ben Salah vs Sander Dawoud
(BC Jean-Pierre Poppe,Belgie) (Van ‘t Hof)
Bappie Tetteroo vs Shef Flemmings
(Van ’t Hof) (The Golden Gloves)
Kevin Ongenae vs Roel van Es
(Team Firens, Belgie) (De Amateur)
A Klasse
Mike de Snoo vs Tabaev Alash (ev)
(Van ’t Hof) (BC Eupen. Belgie)
Kevin Amerika vs David de Smet
(NABA) (The Sharks, Belgie)
Snoussi Mo vs Rafik Haruntunjan
(Team Sharks Belgie) (Boxing Team Olympia)
Arsen Podjan vs Raymond Melleman
(Boxing Team Olympia) (The Golden Gloves)
Daniel Kooy vs Muhammet Uysal
(Van ’t Hof) (Sokudo)
Sven Verboom vs Ysopov Kariam (ev)
(Van ’t Hof) BC Rons Belgie
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Prof-programma
19.30 uur, Mario Palacio, Rdam vs Rodney Ernst, Rdam - 4 ronden
19.50 u, Faissal Benghanou, Rdam vs Chad Bisschop, Rdam - 4 ronden
20.25 u, Ilonka Elmont, Adam vs Linda Ooms, Zutphen - 4 ronden
Om het Benelux-Kampioenschap
20.45 u, Hans Janssen, Eindhoven vs Mike Algout, Gent - 10 ronden
22.00 u, Don Diego Poeder, Rdam vs ??? - 8 ronden
(De tegenstander van Don Diego Poeder heeft het contract al ondertekend en zijn naam zal gedurende de aankomende week officieel bekend worden gemaakt tijdens een persconferentie van Top Sports Group)
Prijsuitreiking: oud-Nederlands kampioen Figthing Mack
Pauze van een kwartier
23.00 u, Regillo Aaron vs Didier Nkuku Mupeko (Fran) - 6 ronden
23.30 u, El Farouni, Den Haag vs Carlos Schram, 6 ronden