Maupie
27-03-2005, 13:06
Ik heb geprobeerd alle wedstrijden bij te houden maar is helaas niet helemaal gelukt. Ik kon helaas niet alles goed verstaan.
Organisatie : Ziani Gym (Utrecht) + Rams Thai (Woerden) onder auspicien van de NOVER
Plomp (Ziani Gym) WOP van Ouaj (Haji Gym)
V.d. Mey (vd Mey) WOP van Kasal (Hoek Power)
Sarkisjan (vd Mey) WOP van Elzrak (Ziani Gym)
Suzanne (KB Arnhem) WOP van Tromp (Loekies Gym)
Margai (Ziani Gym) ONBESLIST tegen Mustapha ( ?????)
van 't Hoog (Rams Thai) WOP van ?????? (Magic Gym)
v. Gelderen (Neslo Gym) WOP van Lensink (Loekies Gym)
Hiksen (Angelo Gym) ONBESLIST tegen Vyent (Neslo Gym)
Arinati (Ziani Gym) WOP van Aygun (Efe Gym)
Victor (v. soest) WOP van Sting (Ziani Gym)
Sahin (Efe Gym) WOP van vd Berg (Loekies Gym)
Reuling (Ziani Gym) ONBESLIST tegen Unzel (Efe Gym)
Cambron (KB Arnhem) WOP van Wespel (top intervention)
Arno (aarts sport) WOP van Nijhof (KB Arnhem)
Araab (Neslo Gym) WOP van ??????? (mejiro Gym)
Smit (Rams Thai) WOP van De Ruyter (aarts sport)
v Laarhoven (budokai Kroonen) wint op KO van Arnhem (KB Arnhem)
Asdik (Haji Gym) WOP van Mamedkhanov (top intervention)
Blokker (ss Komen) WOP van Marco de Ruyter (aarts sport)
Baars (ss Komen) wint op KO van van Heteren (Rams Thai)
1 partij heb ik gemist helaas , sorry
Organisatie : Ziani Gym (Utrecht) + Rams Thai (Woerden) onder auspicien van de NOVER
Plomp (Ziani Gym) WOP van Ouaj (Haji Gym)
V.d. Mey (vd Mey) WOP van Kasal (Hoek Power)
Sarkisjan (vd Mey) WOP van Elzrak (Ziani Gym)
Suzanne (KB Arnhem) WOP van Tromp (Loekies Gym)
Margai (Ziani Gym) ONBESLIST tegen Mustapha ( ?????)
van 't Hoog (Rams Thai) WOP van ?????? (Magic Gym)
v. Gelderen (Neslo Gym) WOP van Lensink (Loekies Gym)
Hiksen (Angelo Gym) ONBESLIST tegen Vyent (Neslo Gym)
Arinati (Ziani Gym) WOP van Aygun (Efe Gym)
Victor (v. soest) WOP van Sting (Ziani Gym)
Sahin (Efe Gym) WOP van vd Berg (Loekies Gym)
Reuling (Ziani Gym) ONBESLIST tegen Unzel (Efe Gym)
Cambron (KB Arnhem) WOP van Wespel (top intervention)
Arno (aarts sport) WOP van Nijhof (KB Arnhem)
Araab (Neslo Gym) WOP van ??????? (mejiro Gym)
Smit (Rams Thai) WOP van De Ruyter (aarts sport)
v Laarhoven (budokai Kroonen) wint op KO van Arnhem (KB Arnhem)
Asdik (Haji Gym) WOP van Mamedkhanov (top intervention)
Blokker (ss Komen) WOP van Marco de Ruyter (aarts sport)
Baars (ss Komen) wint op KO van van Heteren (Rams Thai)
1 partij heb ik gemist helaas , sorry