Anonymous
17-04-2005, 11:32
16 april - Parc Sandur Emmen - georganiseerd door Henk Kuipers en Marc Hobers
Zoals gewoonlijk een volle zaal en een heerlijke sfeer zonder enige wanklank.
Karate o.l.v. Nico Gordeau
Mixfight/Muaythai o.l.v. Ino Alberga (IMA)
1. Karate: Michiel Gerritse wint door 2x wazari van Jaap Poel
2. Mixfight amateur 80kg: John van Straten (Schrijber) wint op subm. guillotine choke r1 3:59 vs Taif vd Haar (Loe Hoyer)
3. Mixfight Pro 72kg: Romano de los Reyes (Loek's gym) wint op subm. anklelock r1 1:55 vs Cengiz Dana (Mocambo gym Ralf Seeger, D)
4. Karate: Cem Senol wint door opgave na ronde 1 van Anthony Klein
Breekdemo van Koen Scharrenberg en Henk Kuipers, zeer indrukwekkend !
5. Mixfight Pro -100kg tournament: Grzegorz Jacubovski (Polen) wint op tko r1 2:27 vs Satisch Jhamai (Pancration)
6. Mixfight Pro -100kg tournament: AC Antonia (Loe Hoyer) wint op subm. armbar r1 2:35 vs Mindaugas Matulevicius (Letland)
7. Muaythai B 76.2kg: Mesut Derin (Ubeda gym) wint op ko (draaitrap op lever) r1 1:12 vs Ronald de Groot (Garuda gym)
8. Finale Karate tournament: Cem Senol (Kamakura) wint op punten van Michiel Gerritse (KK Zutphen)
9. Mixfight Pro 97kg: Romualds Garkulis (Letland) wint door medische interventie (G&P) na ronde 1 vs Stefan Struve (Schrijber)
10. Mixfight amateur 70kg: Rik Pool (Loek's gym) wint op subm. armbar r1 1:24 vs Marco Dritty (Loe Hoyer)
11. Mixfight Pro 90kg: Martin Zawada (Mocambo gym Ralf Seeger, D) wint op tko (armblessure) r2 1:24 vs Nick Struve (Schrijber)
12. Muaythai B 76.2kg: Karapet Papyan (Ubeda gym) wint op punten van Moncef Bennour (Vos gym)
Een kleine pauze met een zeer fraaie stripdans van een mooie dame (Night Club Eva), absoluut iets voor een groot 2H2H gala !!!
Ik wist niet dat een vrouw zulke bewegingen kon maken, ik mis dus echt wat ...
13. Mixfight Pro tournament final: Grzegorz Jacubovski (Polen) wint op subm. (figure 4) r1 3:16 vs AC Antonia (Loe Hoyer)
14. Mixfight Pro 100+kg: Samir Bourekba (Garuda gym) wint op rsc r1 0:33 vs Maris Bozis (Letland)
IMA officials:
Ino Alberga - head of jury
Marco Broersen - referee/jury
Marcel Homeijer - referee/jury
Remco Pardoel - jury
Geert van der Veen - timekeeper/jury
Ringarts: E. Vonk + assistent
Zoals gewoonlijk een volle zaal en een heerlijke sfeer zonder enige wanklank.
Karate o.l.v. Nico Gordeau
Mixfight/Muaythai o.l.v. Ino Alberga (IMA)
1. Karate: Michiel Gerritse wint door 2x wazari van Jaap Poel
2. Mixfight amateur 80kg: John van Straten (Schrijber) wint op subm. guillotine choke r1 3:59 vs Taif vd Haar (Loe Hoyer)
3. Mixfight Pro 72kg: Romano de los Reyes (Loek's gym) wint op subm. anklelock r1 1:55 vs Cengiz Dana (Mocambo gym Ralf Seeger, D)
4. Karate: Cem Senol wint door opgave na ronde 1 van Anthony Klein
Breekdemo van Koen Scharrenberg en Henk Kuipers, zeer indrukwekkend !
5. Mixfight Pro -100kg tournament: Grzegorz Jacubovski (Polen) wint op tko r1 2:27 vs Satisch Jhamai (Pancration)
6. Mixfight Pro -100kg tournament: AC Antonia (Loe Hoyer) wint op subm. armbar r1 2:35 vs Mindaugas Matulevicius (Letland)
7. Muaythai B 76.2kg: Mesut Derin (Ubeda gym) wint op ko (draaitrap op lever) r1 1:12 vs Ronald de Groot (Garuda gym)
8. Finale Karate tournament: Cem Senol (Kamakura) wint op punten van Michiel Gerritse (KK Zutphen)
9. Mixfight Pro 97kg: Romualds Garkulis (Letland) wint door medische interventie (G&P) na ronde 1 vs Stefan Struve (Schrijber)
10. Mixfight amateur 70kg: Rik Pool (Loek's gym) wint op subm. armbar r1 1:24 vs Marco Dritty (Loe Hoyer)
11. Mixfight Pro 90kg: Martin Zawada (Mocambo gym Ralf Seeger, D) wint op tko (armblessure) r2 1:24 vs Nick Struve (Schrijber)
12. Muaythai B 76.2kg: Karapet Papyan (Ubeda gym) wint op punten van Moncef Bennour (Vos gym)
Een kleine pauze met een zeer fraaie stripdans van een mooie dame (Night Club Eva), absoluut iets voor een groot 2H2H gala !!!
Ik wist niet dat een vrouw zulke bewegingen kon maken, ik mis dus echt wat ...
13. Mixfight Pro tournament final: Grzegorz Jacubovski (Polen) wint op subm. (figure 4) r1 3:16 vs AC Antonia (Loe Hoyer)
14. Mixfight Pro 100+kg: Samir Bourekba (Garuda gym) wint op rsc r1 0:33 vs Maris Bozis (Letland)
IMA officials:
Ino Alberga - head of jury
Marco Broersen - referee/jury
Marcel Homeijer - referee/jury
Remco Pardoel - jury
Geert van der Veen - timekeeper/jury
Ringarts: E. Vonk + assistent