Anonymous
19-04-2005, 09:01
Stapje voor stapje komen wij steeds dichter bij, wat een ijzersterke line-up zal worden.
Hier volgt een opsomming van de wedstrijden die 100% vast staan:
MUAY THAI: A klasse
1. Henry (Superpiele) Akdeniz Team Killerfighters vs A.Lima (Team Superpro) 76 kg
2. Faldir Chahbari KB Brummen vs Youssef Azagouag Jellma Gym 70 kg
3. Main Murder FFC Carbin vs Tarik Slimani Bully's Gym 72,5kg
MUAY THAI: B klasse
1: Mustafa Yilmaz Team Killerfighters vs Terence Oosterling FFC Carbin 76kg
2: Felat Team Killerfighters vs Ajay Ommoord 70kg
3: Donk FFC Carbin vs Paul Hooplot Gym International 95+kg
MUAY THAI: C klasse
1: Andrea Akdeniz Team Killerfighters vs Carly Ooms KB Brummen 60kg
2: Thanit Imon Angelo Gym vs Tarik Chakoud Gym International 66kg
3:Babz Vera Scorpio Gym vs Aimee Veldhuis Budo Blok 53kg
4:Amin Ommoord vs ???
5: Remco Hisken Angelo Gym vs Bakaul Gym International 69kg
6: Leon van Buuren Subin Gym vs Stefan Vrededaal Mauy Cam 75kg
7: Jos Horsch Jego Gym vs Maik Kubacki Angelo Gym 66kg
MUAY THAI: N Klasse
1: Mark Reuvers vs Sinan 90kg
2: Mario van Dijk City Gym vs Garik Scorpio Gym 83kg
3: Dennis van Hees Team Killerfighters t vs Henk Hulzing Budo Blok 77kg
4: Gerard City Gym vs Wesley Reinders Budo Blok 79kg
5: Bram Tijssen No Fear vs ??? Budo Blok 67kg
6: Hersisia Hoyer Gym vs Hekmat Scorpio Gym 60kg
7: Danny Rosbag Hoyer Gym vs Omar Bagi Scorpio Gym 69kg
8: Nik KB Brummen vs Cristiano Delgado City Gym 90kg
9: Narcis Omeraqic SC Brinkman vs Fatih "Killer" Ulusoy Team Killerfighters 86kg
10: Mohamed City Gym vs Bayartsogt SC Brinkman 82kg
Mvg Team killer Fighters
Henry Akdeniz
www.killerfighters.com
Wij houden jullie op de hoogte.
Hier volgt een opsomming van de wedstrijden die 100% vast staan:
MUAY THAI: A klasse
1. Henry (Superpiele) Akdeniz Team Killerfighters vs A.Lima (Team Superpro) 76 kg
2. Faldir Chahbari KB Brummen vs Youssef Azagouag Jellma Gym 70 kg
3. Main Murder FFC Carbin vs Tarik Slimani Bully's Gym 72,5kg
MUAY THAI: B klasse
1: Mustafa Yilmaz Team Killerfighters vs Terence Oosterling FFC Carbin 76kg
2: Felat Team Killerfighters vs Ajay Ommoord 70kg
3: Donk FFC Carbin vs Paul Hooplot Gym International 95+kg
MUAY THAI: C klasse
1: Andrea Akdeniz Team Killerfighters vs Carly Ooms KB Brummen 60kg
2: Thanit Imon Angelo Gym vs Tarik Chakoud Gym International 66kg
3:Babz Vera Scorpio Gym vs Aimee Veldhuis Budo Blok 53kg
4:Amin Ommoord vs ???
5: Remco Hisken Angelo Gym vs Bakaul Gym International 69kg
6: Leon van Buuren Subin Gym vs Stefan Vrededaal Mauy Cam 75kg
7: Jos Horsch Jego Gym vs Maik Kubacki Angelo Gym 66kg
MUAY THAI: N Klasse
1: Mark Reuvers vs Sinan 90kg
2: Mario van Dijk City Gym vs Garik Scorpio Gym 83kg
3: Dennis van Hees Team Killerfighters t vs Henk Hulzing Budo Blok 77kg
4: Gerard City Gym vs Wesley Reinders Budo Blok 79kg
5: Bram Tijssen No Fear vs ??? Budo Blok 67kg
6: Hersisia Hoyer Gym vs Hekmat Scorpio Gym 60kg
7: Danny Rosbag Hoyer Gym vs Omar Bagi Scorpio Gym 69kg
8: Nik KB Brummen vs Cristiano Delgado City Gym 90kg
9: Narcis Omeraqic SC Brinkman vs Fatih "Killer" Ulusoy Team Killerfighters 86kg
10: Mohamed City Gym vs Bayartsogt SC Brinkman 82kg
Mvg Team killer Fighters
Henry Akdeniz
www.killerfighters.com
Wij houden jullie op de hoogte.