Artiest
28-04-2005, 10:05
PROGRAMMA QUEENS FIGHT NIGHT 30-4-2005
Rode Hoek Blauwe Hoek
1 Jeffrey Ezinga vs Mohamed Nouradine C-klasse -61
Al-fid gym Clyde van Dams
2 Younes the Tornado vs Twan Arts C-klasse -71
Champions gym Calmaro gym
3 Cliff Brinkmans vs Marlon Kersout C-klasse -74
Demirci gym van Dams
4 Nylish Jagroeb vs Sergio Menig C-klasse -64
Al-fid gym Clyde van Dams
5 Dennis Stolzenbach vs Mo Boubhari C-klasse -86
Geeraets gym Clyde van Dams
6 Serdar Ata vs Rinnie van Gelder C-klasse -66
Al-fid gym Fujiyama gym
7 Soumia vs Priscilla Vergouwen B-klasse -55
Gym International Team Dekkers
8 Salah el Allaoui vs Darryl Masidjan B-klasse -63
Champions gym van Dams
9 Rutger Theunisse vs Brahim B-klasse -73
Al-fid gym Bushido's
15 min
10 Ruben Narain vs Ait Naceur A-klasse -66
Al-fid gym Team Ait Naceur
11 Kim vd Stam vs Maria Verhijen A-klasse -61
Team Germaine Jego gym
12 Omer Tekin vs Nieky Holzken A-klasse -72
Pro Sitan Calmaro gym
13 Loyd van Dams vs Achmed Jattari A-klasse
van Dams Bushido's
14 Yucel Fidan vs Nadir Lareche A-klasse -75
Al-fid gym La Sala
Pauze Pauze
15 Harrie Lodewijks vs Karim el Osrouti A-klasse -63.5
Al-fid gym Kamakura
16 Najim vs Tsjech Boksen -76
v Halderen Tsjechie
17 Murat Direkci vs Melvin Roozenblad A-klasse -72
Universal gym Vos gym
18 Melvin Manhoef vs Ladislav Zak MMA
Mike's gym Tjsechie
19 Ali Gunyar vs Jamal Danache A-klasse -73
Al-fid gym Libanon
Rode Hoek Blauwe Hoek
1 Jeffrey Ezinga vs Mohamed Nouradine C-klasse -61
Al-fid gym Clyde van Dams
2 Younes the Tornado vs Twan Arts C-klasse -71
Champions gym Calmaro gym
3 Cliff Brinkmans vs Marlon Kersout C-klasse -74
Demirci gym van Dams
4 Nylish Jagroeb vs Sergio Menig C-klasse -64
Al-fid gym Clyde van Dams
5 Dennis Stolzenbach vs Mo Boubhari C-klasse -86
Geeraets gym Clyde van Dams
6 Serdar Ata vs Rinnie van Gelder C-klasse -66
Al-fid gym Fujiyama gym
7 Soumia vs Priscilla Vergouwen B-klasse -55
Gym International Team Dekkers
8 Salah el Allaoui vs Darryl Masidjan B-klasse -63
Champions gym van Dams
9 Rutger Theunisse vs Brahim B-klasse -73
Al-fid gym Bushido's
15 min
10 Ruben Narain vs Ait Naceur A-klasse -66
Al-fid gym Team Ait Naceur
11 Kim vd Stam vs Maria Verhijen A-klasse -61
Team Germaine Jego gym
12 Omer Tekin vs Nieky Holzken A-klasse -72
Pro Sitan Calmaro gym
13 Loyd van Dams vs Achmed Jattari A-klasse
van Dams Bushido's
14 Yucel Fidan vs Nadir Lareche A-klasse -75
Al-fid gym La Sala
Pauze Pauze
15 Harrie Lodewijks vs Karim el Osrouti A-klasse -63.5
Al-fid gym Kamakura
16 Najim vs Tsjech Boksen -76
v Halderen Tsjechie
17 Murat Direkci vs Melvin Roozenblad A-klasse -72
Universal gym Vos gym
18 Melvin Manhoef vs Ladislav Zak MMA
Mike's gym Tjsechie
19 Ali Gunyar vs Jamal Danache A-klasse -73
Al-fid gym Libanon