Biiyen
01-05-2005, 14:00
UITSLAGEN QUEENS FIGHT NIGHT EINDHOVEN 30-04-2005
C 1 Jeffrey Ezinga, WOP Al-fid gym Mohammed Nouradine Clyde v. Dams
C 2 Nylish Jagroep Al-fid gym Sergio Menig, WMI Clyde v. Dams
C 3 Dennis Stolzenbach Geeraets gym Mo Boubhari, WOP Clyde v. Dams
B 4 Salah el Allaoui Champions gym Darryl Masidjan, WOP Clyde v. Dams
B 5 Vedat Kaya Flamengo gym Brahim, WOP Bushido's
C 6 Serdar Ata Al-fid gym Toine Aarts, WKO Calmaro gym
A 7 Ruben Narain Al-fid gym Ait Naceur, WOP Team Ait Naceur
A 8 Kim v.d. Stam Team Germaine Maria Verhijen, WOP Jego gym
A 9 Omer Tekin Pro Sitan Nieky Holozken, WDO Calmaro gym
A 10 Loyd van Dams, WKO Clyde v. Dams , K1 Achmed Jattari Bushido's
A 11 Yucel Fidan, WOP Al-fid gym Nadir Lareche La Sala
A 12 Harrie Lodewijks Al-fid gym Karim el Osrouti, WTKO Kamakura
A 13 Najim, WTKO van Halderen Boksen Endrej Berki Tsjechiƫ
A 14 Murat Direcki, WTKO Universal gym Melvin Roozenblad Vos gym
A 15 Melvin Manhoef, WTKO Mike's gym MMA Ladislav Zak Tsjechiƫ
A 16 Ali Gunyar, WTKO Al-fid gym Jamal Danache Flamengo gym
C 1 Jeffrey Ezinga, WOP Al-fid gym Mohammed Nouradine Clyde v. Dams
C 2 Nylish Jagroep Al-fid gym Sergio Menig, WMI Clyde v. Dams
C 3 Dennis Stolzenbach Geeraets gym Mo Boubhari, WOP Clyde v. Dams
B 4 Salah el Allaoui Champions gym Darryl Masidjan, WOP Clyde v. Dams
B 5 Vedat Kaya Flamengo gym Brahim, WOP Bushido's
C 6 Serdar Ata Al-fid gym Toine Aarts, WKO Calmaro gym
A 7 Ruben Narain Al-fid gym Ait Naceur, WOP Team Ait Naceur
A 8 Kim v.d. Stam Team Germaine Maria Verhijen, WOP Jego gym
A 9 Omer Tekin Pro Sitan Nieky Holozken, WDO Calmaro gym
A 10 Loyd van Dams, WKO Clyde v. Dams , K1 Achmed Jattari Bushido's
A 11 Yucel Fidan, WOP Al-fid gym Nadir Lareche La Sala
A 12 Harrie Lodewijks Al-fid gym Karim el Osrouti, WTKO Kamakura
A 13 Najim, WTKO van Halderen Boksen Endrej Berki Tsjechiƫ
A 14 Murat Direcki, WTKO Universal gym Melvin Roozenblad Vos gym
A 15 Melvin Manhoef, WTKO Mike's gym MMA Ladislav Zak Tsjechiƫ
A 16 Ali Gunyar, WTKO Al-fid gym Jamal Danache Flamengo gym