Ronald
21-05-2005, 18:43
Vanavond vindt de 1e Fightin Nordin Memorial plaats. Marieke en Sebastiaan zijn uiteraard weer live aanwezig. We zullen hier de uitslagen posten. Als de winnaar bekend is wordt deze vet gedrukt.
Karen Karapetjan (Team Fightclub) vs Armin Mesic (Olympia Leeuwarden) - TKO 3e ronde
boksen 3x2 c kl 69 kg
Danny Moi-Thuk-Shung (Team Fightclub) vs Mo Lamay (Atlas) - WOP
m.t 2x2 nwl 55 kg
Vincent Aboikoni (Team Fightclub) vs Hamadi El Hamdawi (Sportschool Uchi Komi) - WOP
m.t 2x2 nwl 73 kg
Danny Tjon-En-Fa (Team Fightclub) vs Justin Haller (Loek’s Gym) - WOP
m.t 2x2 nwl 77kg
Toernooi 1e 4 partyen m.t 3x3 b kl 76 kg
loting in de ring om 19.00 uur
Peter Mes (Mikes Gym) vs Rocky Grandjean (Team Fightclub) - KO 3e ronde
Kim Jensen (Denemarken) vs Karim el Otmani (Mousid Gym) - KO 2e ronde
Khalid Chabrani (Vos Gym) vs Brice Lieuw-on (v.d. Vathorst) - KO 2e ronde
Aussi (Ben Ali Gym) vs Mohammed Aouragh (Topfighters) - Opgave 1e ronde
Esther Schouten (Team Fightclub) vs Petra Jachmanova (Profi Box Gym Tjechie) - KO 2e ronde
profboksen 6x3 57 kg
prestige fight
Najim Ethouillali (Team Fightclub) vs Rudolf Murko (Profi Box Gym Tjechie) - TKO 3e ronde
profboksen 6x3 76 kg
Mounier Zekhnini (Maeng Ho) vs Peter La Mot (Bushido Belgie) - WOP
m.t 5x3 a kl 83 kg
Mo El Bouddounti (Team Fightclub) vs Leroy Kaestner (Peter Koopman) - KO 2e ronde
m.t 3x2 c kl 67 kg
Halve finale toernooi
m.t 3x3 b kl 76 kg
Peter Mes (Mikes Gym) vs Kim Jensen (Denemarken) - WOP
Khalid Chabrani (Vos Gym) vs Aussi (Ben Ali Gym) - KO 1e ronde
Jeroen Westra (Team Fightclub) vs Younes Radi Hemdi (Mike’s Gym) - Onbeslist
m.m.a 2x5 a kl 80 kg
Xander Nel (Mike’s Gym) vs David Caplan (Vos Gym) - Guillotine choke
m.m.a 2x5 a kl 80 kg
Mohamed Ben Nasser (Team Jamal B.) vs Ismail Barabar (Maeng-Ho Breda) - diskwalificatie
m.t 3x2 c kl 66 kg
Richard Asare (Team Fightclub) vs Robert van Nimwegen (Loek’s Gym) - WOP
m.t 5x3 a kl 63,50 kg
Ned. Titel gevecht
Clyde Petres (Vos Gym) vs Abder Bchiri (Fightclub) - WOP
m.t 5x3 a kl 66.80 kg
Ned. Titel gevecht
FINALE TOERNOOI
m.t 3x3 b kl 76 kg
Peter Mes (Mikes Gym) vs Aussi (Ben Ali Gym) - WOP
Karen Karapetjan (Team Fightclub) vs Armin Mesic (Olympia Leeuwarden) - TKO 3e ronde
boksen 3x2 c kl 69 kg
Danny Moi-Thuk-Shung (Team Fightclub) vs Mo Lamay (Atlas) - WOP
m.t 2x2 nwl 55 kg
Vincent Aboikoni (Team Fightclub) vs Hamadi El Hamdawi (Sportschool Uchi Komi) - WOP
m.t 2x2 nwl 73 kg
Danny Tjon-En-Fa (Team Fightclub) vs Justin Haller (Loek’s Gym) - WOP
m.t 2x2 nwl 77kg
Toernooi 1e 4 partyen m.t 3x3 b kl 76 kg
loting in de ring om 19.00 uur
Peter Mes (Mikes Gym) vs Rocky Grandjean (Team Fightclub) - KO 3e ronde
Kim Jensen (Denemarken) vs Karim el Otmani (Mousid Gym) - KO 2e ronde
Khalid Chabrani (Vos Gym) vs Brice Lieuw-on (v.d. Vathorst) - KO 2e ronde
Aussi (Ben Ali Gym) vs Mohammed Aouragh (Topfighters) - Opgave 1e ronde
Esther Schouten (Team Fightclub) vs Petra Jachmanova (Profi Box Gym Tjechie) - KO 2e ronde
profboksen 6x3 57 kg
prestige fight
Najim Ethouillali (Team Fightclub) vs Rudolf Murko (Profi Box Gym Tjechie) - TKO 3e ronde
profboksen 6x3 76 kg
Mounier Zekhnini (Maeng Ho) vs Peter La Mot (Bushido Belgie) - WOP
m.t 5x3 a kl 83 kg
Mo El Bouddounti (Team Fightclub) vs Leroy Kaestner (Peter Koopman) - KO 2e ronde
m.t 3x2 c kl 67 kg
Halve finale toernooi
m.t 3x3 b kl 76 kg
Peter Mes (Mikes Gym) vs Kim Jensen (Denemarken) - WOP
Khalid Chabrani (Vos Gym) vs Aussi (Ben Ali Gym) - KO 1e ronde
Jeroen Westra (Team Fightclub) vs Younes Radi Hemdi (Mike’s Gym) - Onbeslist
m.m.a 2x5 a kl 80 kg
Xander Nel (Mike’s Gym) vs David Caplan (Vos Gym) - Guillotine choke
m.m.a 2x5 a kl 80 kg
Mohamed Ben Nasser (Team Jamal B.) vs Ismail Barabar (Maeng-Ho Breda) - diskwalificatie
m.t 3x2 c kl 66 kg
Richard Asare (Team Fightclub) vs Robert van Nimwegen (Loek’s Gym) - WOP
m.t 5x3 a kl 63,50 kg
Ned. Titel gevecht
Clyde Petres (Vos Gym) vs Abder Bchiri (Fightclub) - WOP
m.t 5x3 a kl 66.80 kg
Ned. Titel gevecht
FINALE TOERNOOI
m.t 3x3 b kl 76 kg
Peter Mes (Mikes Gym) vs Aussi (Ben Ali Gym) - WOP