Shooto Holland
29-06-2005, 16:26
Dames:
Bianca Pol, Loeks Gym
Naomi
-65kg
Sami Delbarre, Team Impactu France
maicel wilderink, bodyform
-70kg
Erwin Aarts SS Van Rijt
Paul Gruntjens SS Van Rijt
Jordy visser, ROC Amsterdam
Nenad Latincic, Servian Vale Tudo Team
Chris …. Team Ireland
Moien Takalou, Tatsujin Dojo Goor
Hassan, Team Impactu France
Rik Pool, Loeks Gym
Samir Gihlmanoe, Team Impactu France
-76kg
Chriss Heum, Pammachon Norway
Jamel hanachi, ROC Amsterdam
Erik Hein, ROC Amsterdam
Bart Vierewind, Roc Amsterdam
Tobias Krone, Tatsujin Dojo
Ishan Yaris, Tatsujin Dojo Goor
Ludo Boulvin, Vitor Shoalin Team Belgium
jesus lopez garcia, Team Spain
carlos peña, Team Spain
-83kg
Radjan Rambaratsingla SS Van Rijt
Theodoros Bordonis Team Greece
Christian Numme, Pammachon Norway
Rick Hamaker, ROC Amsterdam
Erwin rodenhuis, ROC Amsterdam
Misa Nikolic, Servian Vale Tudo Team
Richard Geurtsen, Team Relex
luis mazinger alteratrs , Team Spain
jordi lopez, Team Spain
jc portillo, Team Spain
Niek Tromp, Team Duncan
Pjotr, Pardoel Sports
-91kg
Mile Nikolic, Servian Vale Tudo Team
Hans Stringer, Team Cadu
Rene van Rhoon, Sportstudio All In
jordi vinyals, Team Spain
Geoffrey Minne, Team Impactu France
Pitu, Team Spain
rickard alterets, Team Spain
Fabold Fadami, Team Cadu (Germany)
michal bobrowski, team Poland
Matthijs wilhelmus, ROC Amsterdam
Peter Posthumus, bodyform
-100kg
Kleanthis Maniotis Team Greece
David Haagsman, Pardoel Sports
John Trandalis Team Greece
+100kg
Miodrag Petkovic, Servian Vale Tudo Team
Jesse Gibs, Cadu Jiu Jitsu
Superfight Shooto Grappling –83kg: Remco Rettop (Cadu Jiu Jitsu) vs Bram van Koppen (Tatsujin Dojo)
Bianca Pol, Loeks Gym
Naomi
-65kg
Sami Delbarre, Team Impactu France
maicel wilderink, bodyform
-70kg
Erwin Aarts SS Van Rijt
Paul Gruntjens SS Van Rijt
Jordy visser, ROC Amsterdam
Nenad Latincic, Servian Vale Tudo Team
Chris …. Team Ireland
Moien Takalou, Tatsujin Dojo Goor
Hassan, Team Impactu France
Rik Pool, Loeks Gym
Samir Gihlmanoe, Team Impactu France
-76kg
Chriss Heum, Pammachon Norway
Jamel hanachi, ROC Amsterdam
Erik Hein, ROC Amsterdam
Bart Vierewind, Roc Amsterdam
Tobias Krone, Tatsujin Dojo
Ishan Yaris, Tatsujin Dojo Goor
Ludo Boulvin, Vitor Shoalin Team Belgium
jesus lopez garcia, Team Spain
carlos peña, Team Spain
-83kg
Radjan Rambaratsingla SS Van Rijt
Theodoros Bordonis Team Greece
Christian Numme, Pammachon Norway
Rick Hamaker, ROC Amsterdam
Erwin rodenhuis, ROC Amsterdam
Misa Nikolic, Servian Vale Tudo Team
Richard Geurtsen, Team Relex
luis mazinger alteratrs , Team Spain
jordi lopez, Team Spain
jc portillo, Team Spain
Niek Tromp, Team Duncan
Pjotr, Pardoel Sports
-91kg
Mile Nikolic, Servian Vale Tudo Team
Hans Stringer, Team Cadu
Rene van Rhoon, Sportstudio All In
jordi vinyals, Team Spain
Geoffrey Minne, Team Impactu France
Pitu, Team Spain
rickard alterets, Team Spain
Fabold Fadami, Team Cadu (Germany)
michal bobrowski, team Poland
Matthijs wilhelmus, ROC Amsterdam
Peter Posthumus, bodyform
-100kg
Kleanthis Maniotis Team Greece
David Haagsman, Pardoel Sports
John Trandalis Team Greece
+100kg
Miodrag Petkovic, Servian Vale Tudo Team
Jesse Gibs, Cadu Jiu Jitsu
Superfight Shooto Grappling –83kg: Remco Rettop (Cadu Jiu Jitsu) vs Bram van Koppen (Tatsujin Dojo)