Andre
06-09-2005, 23:47
Beste geïnteresseerden voor de vechtsportbeurs
Nog maar vier dagen dan gaat het gebeuren in de Markthal de vechtsportbeurs.
Wij zijn er klaar voor .
Jullie ook?
Bij deze een overzicht van de demo’s die op de beurs worden gegeven.
Judo jeugd \Helsdingen
Kempo Karate\Team Hesselmann
Avci Wing tsun\Gulveren
Iaido \ Humphrey Mansvelt Beck
Allround MA \Bart Aarts
Taekwondo \Cor Mastwijk
Systema\ Team Jan Bloem
Middeleeuws Zwaard\ Kronenburg
Shooto \Martijn de Jong
Capoeira
Aikido \Maikel Sharpach
Close Combat\ Chris Snoek
Kyokushin Karate \Nico Gordeau
Katori Shinto Ryu \Edgar Kruyning
Kick Boksen\ Nico Gordeau
Braziliaans Jiu Jitsu \Cadu
Defendokai \Frans Roest
Nunchaku Gordeau
Sanda \Hoyer
Iaido\ Berry Kuijer
Worstelen\ Kops
Wu Shu\ Hoyer
Kung Fu\ Spek
Yoseikan allround Budo \ Edgar Kruyning
Wing Chun\ Arjan Ruinard
Shinkendo \Brent Hirie
Special Combat \Spek
Jeet Kune Do\ Sluiter
Jiu Jitsu fighting\ Helsdingen
Taekwondo\ Dirdjen Lewerissa
Aikido-yoseikan\ Edgar Kruyning
Shaolin kempo \Sellami
Krav Maga \Rijst en Asdonck
Karate Jeugd \Seitz
Nin Jitsu \Vianne
Kijk ook voor info en nieuws op www.vechtsportbeurs.nl
Zo als de meesten wel weten is er aansluitend na de beurs een Shooto gala georganiseerd door Shooto Holland met een line up die ook zeer de moeite waard is.
Mourad Chunkaev (Golden Glory) vs Rodney Moore (Ireland) -100Kg Pro Shooto A Klasse 3x5 Minuten
Dave Dalgliesh (MMA Top Team) vs Olaf in 't Veld (VC de Groot) +100Kg Pro Shooto A Klasse 3x5 Minuten
Siyar Bahadurzada (Tatsujin dojo) vs Alexander (CWB Brazil) -76Kg Pro Shooto A Klasse 3x5 Minuten
Mathieu Lawalata (BA Ede) Vs Iwan Mussardo (Brazilian Top Team Swiss) -76Kg Pro Shooto B Klasse 2x5 Minuten
Vincent Latoel (Tatsujin dojo) vs Jacob Schaap (FFC Carbin) -70Kg Pro Shooto B Klasse 2x5 Minuten
Oktay Karatas (Team Relex) vs Arno Verbraak (VC de Groot) -83Kg Pro Shooto B Klasse 2x5 Minuten
Mohamed Mouhouti (Tatsujin dojo) vs Willy Ni (B.A. Physical) -76Kg Pro Shooto B Klasse 2x5 Minuten
Mauk van de Bijlaard (Tatsujin/Team Duncan) vs Rik Pool (Loeks Gym) -70Kg Pro Shooto B Klasse 2x5 Minuten
Marc Duncan (Tatsujin Dojo/ Team Duncan) Vs Arsin (Exit BJJ) -70Kg Pro Shooto B Klasse 2x5 Minuten
Amateur Shooto Line up :
Hans Stringer (Cadu) Vs Geoffrey Minne (Belgium) -91Kg Amateur Shooto 2x3 Minuten
Ludo Boulvin (Vitor Shaolin Team Belgium) Vs Michel van Rijt (Van Rijt) -76Kg Amateur Shooto 2x3 Minuten
Marvin Wolf (Vos Gym) vs Dave Dormans (Hoyer) -65kg Amateur Shooto 2x3 Minuten
Sebastiaan Munter (Vos Gym) vs Dimitri (Exit BJJ) -70kg Amateur Shooto 2x3 Minuten
Bianca ''Jinx'' van der Poll (Loek's Gym) vs Marissa Aanen (Vos Gym) -60Kg Amateur Shooto 2x3 Minuten
Tobias Kroone (Tatsujin Dojo) vs Ramond Jarman (BA Ede) -76Kg Amateur Shooto 2x3 Minuten
Verder wil ik Booster,Super pro, de Mattenspecialist en studio 17 bedanken voor hun medewerking!
Ik hoop jullie allemaal te zien op de eerste vechtsportbeurs in Nederland
Groeten Andre van Geresteijn en Edgar kruyning
All stars promotions
Nog maar vier dagen dan gaat het gebeuren in de Markthal de vechtsportbeurs.
Wij zijn er klaar voor .
Jullie ook?
Bij deze een overzicht van de demo’s die op de beurs worden gegeven.
Judo jeugd \Helsdingen
Kempo Karate\Team Hesselmann
Avci Wing tsun\Gulveren
Iaido \ Humphrey Mansvelt Beck
Allround MA \Bart Aarts
Taekwondo \Cor Mastwijk
Systema\ Team Jan Bloem
Middeleeuws Zwaard\ Kronenburg
Shooto \Martijn de Jong
Capoeira
Aikido \Maikel Sharpach
Close Combat\ Chris Snoek
Kyokushin Karate \Nico Gordeau
Katori Shinto Ryu \Edgar Kruyning
Kick Boksen\ Nico Gordeau
Braziliaans Jiu Jitsu \Cadu
Defendokai \Frans Roest
Nunchaku Gordeau
Sanda \Hoyer
Iaido\ Berry Kuijer
Worstelen\ Kops
Wu Shu\ Hoyer
Kung Fu\ Spek
Yoseikan allround Budo \ Edgar Kruyning
Wing Chun\ Arjan Ruinard
Shinkendo \Brent Hirie
Special Combat \Spek
Jeet Kune Do\ Sluiter
Jiu Jitsu fighting\ Helsdingen
Taekwondo\ Dirdjen Lewerissa
Aikido-yoseikan\ Edgar Kruyning
Shaolin kempo \Sellami
Krav Maga \Rijst en Asdonck
Karate Jeugd \Seitz
Nin Jitsu \Vianne
Kijk ook voor info en nieuws op www.vechtsportbeurs.nl
Zo als de meesten wel weten is er aansluitend na de beurs een Shooto gala georganiseerd door Shooto Holland met een line up die ook zeer de moeite waard is.
Mourad Chunkaev (Golden Glory) vs Rodney Moore (Ireland) -100Kg Pro Shooto A Klasse 3x5 Minuten
Dave Dalgliesh (MMA Top Team) vs Olaf in 't Veld (VC de Groot) +100Kg Pro Shooto A Klasse 3x5 Minuten
Siyar Bahadurzada (Tatsujin dojo) vs Alexander (CWB Brazil) -76Kg Pro Shooto A Klasse 3x5 Minuten
Mathieu Lawalata (BA Ede) Vs Iwan Mussardo (Brazilian Top Team Swiss) -76Kg Pro Shooto B Klasse 2x5 Minuten
Vincent Latoel (Tatsujin dojo) vs Jacob Schaap (FFC Carbin) -70Kg Pro Shooto B Klasse 2x5 Minuten
Oktay Karatas (Team Relex) vs Arno Verbraak (VC de Groot) -83Kg Pro Shooto B Klasse 2x5 Minuten
Mohamed Mouhouti (Tatsujin dojo) vs Willy Ni (B.A. Physical) -76Kg Pro Shooto B Klasse 2x5 Minuten
Mauk van de Bijlaard (Tatsujin/Team Duncan) vs Rik Pool (Loeks Gym) -70Kg Pro Shooto B Klasse 2x5 Minuten
Marc Duncan (Tatsujin Dojo/ Team Duncan) Vs Arsin (Exit BJJ) -70Kg Pro Shooto B Klasse 2x5 Minuten
Amateur Shooto Line up :
Hans Stringer (Cadu) Vs Geoffrey Minne (Belgium) -91Kg Amateur Shooto 2x3 Minuten
Ludo Boulvin (Vitor Shaolin Team Belgium) Vs Michel van Rijt (Van Rijt) -76Kg Amateur Shooto 2x3 Minuten
Marvin Wolf (Vos Gym) vs Dave Dormans (Hoyer) -65kg Amateur Shooto 2x3 Minuten
Sebastiaan Munter (Vos Gym) vs Dimitri (Exit BJJ) -70kg Amateur Shooto 2x3 Minuten
Bianca ''Jinx'' van der Poll (Loek's Gym) vs Marissa Aanen (Vos Gym) -60Kg Amateur Shooto 2x3 Minuten
Tobias Kroone (Tatsujin Dojo) vs Ramond Jarman (BA Ede) -76Kg Amateur Shooto 2x3 Minuten
Verder wil ik Booster,Super pro, de Mattenspecialist en studio 17 bedanken voor hun medewerking!
Ik hoop jullie allemaal te zien op de eerste vechtsportbeurs in Nederland
Groeten Andre van Geresteijn en Edgar kruyning
All stars promotions