Anonymous
16-10-2005, 11:38
De uitslagen nog even in het kort:
(Eerstgenoemde is rode hoek)
1 MTC 3x2 74kg Harwin Nederhoed - Vos Gym vs Barrie Schrik - Sportstudio Emmen (referee John B)
blue w. rsc r2 1:17
2 MTN 2x2 60kg Samantha Middeljans - Garuda Gym vs Akram Zahmatkesh - Team Santing (referee John B)
red w. pt
3 MTB 5x2 66.5kg Alex Kreuger - Vos Gym vs Salah El Jalti - Mousid Gym (referee Marlon J)
red w. pt
4 MF Pro 2x5 90kg Emir Smaljovic - Garuda Gym vs Sjaak Jonker - Team Schreiber (refree Marco B)
blue w. sub tap out armbar r1 4:24
5 MTB 5x2 72kg Anthony Fictorie - Tabonon vs Dennis O'Brien - Ireland (referee John B)
red w. rsc r3 1:45
6 MTA thai rules 5x3 63.5kg Wanchana - Sasiprapagym Thailand vs Redouan Eddady - Mousid Gym (referee Marlon J)
red w.pt unan.
pauze
7 MTC 3x2 74kg Mischa Martirosyan - Kamakura vs Steven Seedorf - Gym Int. (referee Marlon J)
red w. rsc r3 1:01
8 MTN 2x2 71kg Johannes Bosma - Garuda Gym vs Rafael Rafaelian - KB Groningen (referee John B)
draw majority
9 MF Pro 2x5 70kg Furdjel de Windt - Team Schreiber vs Marc Duncan - Team Duncan (referee Marco B)
red w. sub verbal armbar r2 2:27
10. MF Pro 2x5 100kg Samir Bourekba - Garuda Gym vs Martin Tondryk - Viking Team DK (referee Marco B)
blue w. tko g&p strikes in mount r2 3:17
11. MTB 5x2 61kg Shane Cadogan - Ireland vs Danny Nijland - MT Zwolle (referee Marlon J)
draw majority
12. Muay Boran 5x3 68kg Serm - Sasiprapagym Thailand vs Kamal Chabrani - Vos Gym (referee Marco B)
blue w. ko r1 0:33 left hook>head
13. MTA 5x3 78kg Ruben vd Giesen - Gym Int. vs Basam Chahrour - Viking Team DK (referee John B)
red w. ko r1 2:11 kick>head
IMA officials:
Ino Alberga
Marco Broersen
Marlon Jacobs
John Bijl
Huib Ellerkamp
Geert vd Veen
Ringarts
Soeresh Bhatoe
Met dank aan de promoter Marc Hobers die ook deze keer weer alles goed had georganiseerd en dat maken wij niet vaak mee ...
En als laatste dank aan het publiek dat zeer sportief is en ook voor de tegenstander applaudisseert !
(Eerstgenoemde is rode hoek)
1 MTC 3x2 74kg Harwin Nederhoed - Vos Gym vs Barrie Schrik - Sportstudio Emmen (referee John B)
blue w. rsc r2 1:17
2 MTN 2x2 60kg Samantha Middeljans - Garuda Gym vs Akram Zahmatkesh - Team Santing (referee John B)
red w. pt
3 MTB 5x2 66.5kg Alex Kreuger - Vos Gym vs Salah El Jalti - Mousid Gym (referee Marlon J)
red w. pt
4 MF Pro 2x5 90kg Emir Smaljovic - Garuda Gym vs Sjaak Jonker - Team Schreiber (refree Marco B)
blue w. sub tap out armbar r1 4:24
5 MTB 5x2 72kg Anthony Fictorie - Tabonon vs Dennis O'Brien - Ireland (referee John B)
red w. rsc r3 1:45
6 MTA thai rules 5x3 63.5kg Wanchana - Sasiprapagym Thailand vs Redouan Eddady - Mousid Gym (referee Marlon J)
red w.pt unan.
pauze
7 MTC 3x2 74kg Mischa Martirosyan - Kamakura vs Steven Seedorf - Gym Int. (referee Marlon J)
red w. rsc r3 1:01
8 MTN 2x2 71kg Johannes Bosma - Garuda Gym vs Rafael Rafaelian - KB Groningen (referee John B)
draw majority
9 MF Pro 2x5 70kg Furdjel de Windt - Team Schreiber vs Marc Duncan - Team Duncan (referee Marco B)
red w. sub verbal armbar r2 2:27
10. MF Pro 2x5 100kg Samir Bourekba - Garuda Gym vs Martin Tondryk - Viking Team DK (referee Marco B)
blue w. tko g&p strikes in mount r2 3:17
11. MTB 5x2 61kg Shane Cadogan - Ireland vs Danny Nijland - MT Zwolle (referee Marlon J)
draw majority
12. Muay Boran 5x3 68kg Serm - Sasiprapagym Thailand vs Kamal Chabrani - Vos Gym (referee Marco B)
blue w. ko r1 0:33 left hook>head
13. MTA 5x3 78kg Ruben vd Giesen - Gym Int. vs Basam Chahrour - Viking Team DK (referee John B)
red w. ko r1 2:11 kick>head
IMA officials:
Ino Alberga
Marco Broersen
Marlon Jacobs
John Bijl
Huib Ellerkamp
Geert vd Veen
Ringarts
Soeresh Bhatoe
Met dank aan de promoter Marc Hobers die ook deze keer weer alles goed had georganiseerd en dat maken wij niet vaak mee ...
En als laatste dank aan het publiek dat zeer sportief is en ook voor de tegenstander applaudisseert !