Nicky
24-10-2005, 06:57
Aklasse Hoofdpartijen
Ali gunyar(alfid gym)vsWiliam Diender(Team aerts) benelux titel -70
Germaine Randamie(team germaine)vsTricia mc Kerry(pele s Gym Engeland) wereld titel -61
.Faldir chabbari(kb brummen)vs jerry morris(aruba) -70
ray starink(kb arnhem)vs Tarik Slimani(bullys gym) -72
mma Dion staring (tatsujin dojo)vsMarco de wit(muay-cam) +100
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jimmy eimers(kb zutphen)vs Rasit boumalek(real team belgie) -68
Henry superpiele akdeniz(akdeniz gym)vsLex Wybenga(kb Arnhem) 82
linda ooms(kb Brummen)vsClaudia Fontobaso(puma gym Belgie)-54
Karapet(Ubeda gym) vsPedro vander Hemert(fuyijama gym) 76
Ajay (Ommoord)vs Nicky Holzken(calmaro gym) -72
Mesut Derin(Ubeda Gym)vs andre Gutch(kb Arnhem) -74
mma Oktay Karatas(team relex)vs Alex da Silva (mikes gym) 80
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bolk 8 man Toernooi 1.Haziz Domi(KB Arnhem)
2.Cakir(Muchin)
3.Rocky Grandjian(Team Fightclub)
4.Anthonie Fictorie(tabanon Martin van emmen)
5.Winston(mejiro gym)
6.Abdel ikmich(Budokai Tilburg)
7.Rutger Theunisse(alfid gym)
8,Lindo Profas (TB Denhaag)
9.Quincy(Body Line)
B Klasse muay thai 1.danny boshoven(kb arnhem)vs robert Willems(fuyijama gym)
2.karim(budokai Tilburg)vs Hafid (Tb Denhaag)-67
3.Rick van der soest(Kangal Gym) vs Boy boy Martin (kb Arnhem)-82
4.Benyey Zimmerman(kb arnhem)vsLeon (TB Denhaag) +100
5.Krista flemings(kb Arnhem)vsangela la Grand(Team fightclub) -57
VOORVERKOOP ADRESSEN
Bora gym apeldoorn 06-55898344 spreeuwen weg 58
O.L.B arnhem steenstraat 112
Jc sport Nijmegen groene straat 275
Bolk Doetinchem zaag molen pad 105a( industrie terein kepelse weg)
Jonas mogos dordrecht 0630828635
En bij alle sportscholen die mee doen aan deze gala.
V.I.P TAFELS op Aanvraag 0655793713
0630828635
0630968512
AANVANG GALA 1800 uur
ZAAL OPEN 1700
Voor verkoop prijs kaartje 35 euro
Aan de kassa 42 euro
sportcentrum rijkerswoerd
adres de Pas 44
zie www.fightingfist.nl voor route beschrijving
Hoofd sponsors BOLK, CAFE BAR KENT
Overige sponsors FUTURA.DADAS,MAKSIM,DIFFERENCE,KAPSALON DIFFERENCE,LALE 2,nokta
Ali gunyar(alfid gym)vsWiliam Diender(Team aerts) benelux titel -70
Germaine Randamie(team germaine)vsTricia mc Kerry(pele s Gym Engeland) wereld titel -61
.Faldir chabbari(kb brummen)vs jerry morris(aruba) -70
ray starink(kb arnhem)vs Tarik Slimani(bullys gym) -72
mma Dion staring (tatsujin dojo)vsMarco de wit(muay-cam) +100
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jimmy eimers(kb zutphen)vs Rasit boumalek(real team belgie) -68
Henry superpiele akdeniz(akdeniz gym)vsLex Wybenga(kb Arnhem) 82
linda ooms(kb Brummen)vsClaudia Fontobaso(puma gym Belgie)-54
Karapet(Ubeda gym) vsPedro vander Hemert(fuyijama gym) 76
Ajay (Ommoord)vs Nicky Holzken(calmaro gym) -72
Mesut Derin(Ubeda Gym)vs andre Gutch(kb Arnhem) -74
mma Oktay Karatas(team relex)vs Alex da Silva (mikes gym) 80
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bolk 8 man Toernooi 1.Haziz Domi(KB Arnhem)
2.Cakir(Muchin)
3.Rocky Grandjian(Team Fightclub)
4.Anthonie Fictorie(tabanon Martin van emmen)
5.Winston(mejiro gym)
6.Abdel ikmich(Budokai Tilburg)
7.Rutger Theunisse(alfid gym)
8,Lindo Profas (TB Denhaag)
9.Quincy(Body Line)
B Klasse muay thai 1.danny boshoven(kb arnhem)vs robert Willems(fuyijama gym)
2.karim(budokai Tilburg)vs Hafid (Tb Denhaag)-67
3.Rick van der soest(Kangal Gym) vs Boy boy Martin (kb Arnhem)-82
4.Benyey Zimmerman(kb arnhem)vsLeon (TB Denhaag) +100
5.Krista flemings(kb Arnhem)vsangela la Grand(Team fightclub) -57
VOORVERKOOP ADRESSEN
Bora gym apeldoorn 06-55898344 spreeuwen weg 58
O.L.B arnhem steenstraat 112
Jc sport Nijmegen groene straat 275
Bolk Doetinchem zaag molen pad 105a( industrie terein kepelse weg)
Jonas mogos dordrecht 0630828635
En bij alle sportscholen die mee doen aan deze gala.
V.I.P TAFELS op Aanvraag 0655793713
0630828635
0630968512
AANVANG GALA 1800 uur
ZAAL OPEN 1700
Voor verkoop prijs kaartje 35 euro
Aan de kassa 42 euro
sportcentrum rijkerswoerd
adres de Pas 44
zie www.fightingfist.nl voor route beschrijving
Hoofd sponsors BOLK, CAFE BAR KENT
Overige sponsors FUTURA.DADAS,MAKSIM,DIFFERENCE,KAPSALON DIFFERENCE,LALE 2,nokta