team superpiele
14-11-2005, 15:08
voor zatredag 19 nov 2005
de wegin is in de sportschool van FFC .
Adres is verrijn stuartweg 24E+F 1112AX diemen.
weging is van 1200uur tot 1400uur niet later .
De rest kan zondag de 20ste
http://www.powerfistpromotions.nl/images/poster.jpg
Rode Hoek Blauwe Hoek
1 youssef A klasse Jermey Bleyd
Jellema 71 -kg Thom
2 Hsedy v Assen A klasse Edie Benton
Profighters 67-kg Dipanegara
3 Mustafa Yilmaz B klasse Hamza Belhadj
Team Superpiele 75 kg Profighters
4 Ralf MMA Rauol
Team Superpiele 100+kg Profighters
5 Marco Blok 75kg Nadier
Team Superpiele N kl Vos Gym
6 Arnoud 55kg Mohammed Lahmaj
Thom C kl Atlas Gym
7 Junnady 50kg Cyntha Dames
FFC Carbin N kl Rock Gym
8 Mirrela 72kg Sharita Dames
FFC Carbin N kl Vos Gym
9 Tommy Gun 83kg Om Anwar
Team Superpiele N kl Ropie Gym
10 Fion 81kg Mohammed Elmahraoui
Sityodtong C kl Atlas Gym
11 Fabian 65kg Jerman
Sityodtong N kl FFC Carbin
12 Rik 92kg Hesdey
FFC Carbin C kl Thom
13 Andreas 71kg Slager
Team Superpiele N kl Profighters
14 Raul 75kg Fikri
Sityodtong N kl Top Fighters
15 Murat 69kg Illas
Team Superpiele C kl Top Fighters
16 Anthony Kane 65kg Mario Heller
Ropie Gym C kl Flamingo Gym
17 Sergio 81kg Ehsan
FFC Carbin N kl Dipanegara
18 Christo 66kg Leroy
Dipanegara C kl Afafa Gym
19 Wolf 65kg Ben Nasser
FFC Carbin Ckl team jamal.b
20 Benny Moors 68kg Hesdey
Dipanegara N kl Vos Gym
21 Jan Roossien jeugd Santiono
Akdeniz Gym 32kg Afafa Gym
Weging 13:30 / 14:30uur
Aanvang: 16:00 uur
Zaalopen: 15:00uur
de wegin is in de sportschool van FFC .
Adres is verrijn stuartweg 24E+F 1112AX diemen.
weging is van 1200uur tot 1400uur niet later .
De rest kan zondag de 20ste
http://www.powerfistpromotions.nl/images/poster.jpg
Rode Hoek Blauwe Hoek
1 youssef A klasse Jermey Bleyd
Jellema 71 -kg Thom
2 Hsedy v Assen A klasse Edie Benton
Profighters 67-kg Dipanegara
3 Mustafa Yilmaz B klasse Hamza Belhadj
Team Superpiele 75 kg Profighters
4 Ralf MMA Rauol
Team Superpiele 100+kg Profighters
5 Marco Blok 75kg Nadier
Team Superpiele N kl Vos Gym
6 Arnoud 55kg Mohammed Lahmaj
Thom C kl Atlas Gym
7 Junnady 50kg Cyntha Dames
FFC Carbin N kl Rock Gym
8 Mirrela 72kg Sharita Dames
FFC Carbin N kl Vos Gym
9 Tommy Gun 83kg Om Anwar
Team Superpiele N kl Ropie Gym
10 Fion 81kg Mohammed Elmahraoui
Sityodtong C kl Atlas Gym
11 Fabian 65kg Jerman
Sityodtong N kl FFC Carbin
12 Rik 92kg Hesdey
FFC Carbin C kl Thom
13 Andreas 71kg Slager
Team Superpiele N kl Profighters
14 Raul 75kg Fikri
Sityodtong N kl Top Fighters
15 Murat 69kg Illas
Team Superpiele C kl Top Fighters
16 Anthony Kane 65kg Mario Heller
Ropie Gym C kl Flamingo Gym
17 Sergio 81kg Ehsan
FFC Carbin N kl Dipanegara
18 Christo 66kg Leroy
Dipanegara C kl Afafa Gym
19 Wolf 65kg Ben Nasser
FFC Carbin Ckl team jamal.b
20 Benny Moors 68kg Hesdey
Dipanegara N kl Vos Gym
21 Jan Roossien jeugd Santiono
Akdeniz Gym 32kg Afafa Gym
Weging 13:30 / 14:30uur
Aanvang: 16:00 uur
Zaalopen: 15:00uur