jojo
20-11-2005, 11:34
LINE-UP:
Deelnemers Middleweight Talents toernooi:
Manus Wolters, Ruud Benjamin, Anthony Fictorie, Martin Reemeijer, Esan Ullah, Azad Soufi, Alwin Klein, ???
1. 1e ronde Middleweight Talents 3 x 2 min Muay Thai Poule A
2. 1e ronde Middleweight Talents 3 x 2 min Muay Thai Poule A
3. 1e ronde Middleweight Talents 3 x 2 min Muay Thai Poule B
4. 1e ronde Middleweight Talents 3 x 2 min Muay Thai Poule B
5. Rood: Christaan Drenth (Baguala Gym)
vs. 3 x 2 min Muay Thai Max. 72,5 kg
Blauw: Kevin Leuhery (Tabonon)
6. Rood: Rick Kuipers (KB Sneek)
vs. 3 x 2 min Muay Thai Max. 74 kg
Blauw: Barry Schrik (Sportstudio Emmen)
7. Rood: Said Las Faghi (Top Intervention)
vs. 2 x 2 min Muay Thai Max. 65 kg
Blauw: Rolf van Liebensteijn (Baguala Gym)
8. Rood: Judith Wolters (Garuda Gym)
vs. 2 x 2 min Muay Thai Max. 63 kg
Blauw: Barbara van Vught (Tabonon)
9. Rood: Rafael Rafaelian (KB Groningen)
vs. 3 x 2 min Muay Thai Max. 65 kg
Blauw: Patrick Zondag (Sportstudio Emmen)
10. Halve finale Middleweight Talents
Winnaar wedstrijd 1 Poule A
11. Halve finale Middleweight Talents
Winnaar wedstrijd 1 Poule B
12. Rood: Leffert de Klein (Briggs)
vs. 2 x 2 min Muay Thai +86 kg
Blauw: Alwin Kremer (Tabonon)
13. Rood: Stefan Struve (Team Schreiber)
vs. 2 x 5 min Ringsfight Heavyweight
Blauw: Samir Boerekba (Garuda Gym)
14. Rood: Jaap Bos (Briggs)
vs. 2 x 2 min Muay Thai Max. 77 kg
Blauw: Leon Breider (Tabonon)
15. Rood: M van Ostheim (Goliath Gym)
vs. 2 x 2 min Muay Thai Max. 70 kg
Blauw: Kevin Dorothea (King Petch)
16. Rood: Johan Heijnen (Sp.sch. Olympus)
vs. 2 x 2 min Muay Thai + 86 kg
Blauw: ???? (??)
17. Rood: Wachagan Melkonian (Lex de Groot)
vs. 5 x 2 min Muay Thai Max 72 kg
Blauw: Ferry Suitela (SS Komen)
18. Rood: Dion Ronde (King Petch)
vs. 3 x 2 min Muay Thai Max 84 kg
Blauw: Patrick Niezemuller (Baguala Gym)
19. Rood: ?? (??)
vs. 2 x 2 min Muay Thai Max 74 kg
Blauw: Jermaine Benjamin (King Petch)
20. Rood: Emir Smaljovic (Garuda Gym)
vs. 2 x 3 min Ringsfight Heavyweight
Blauw: Sjaak Jonker (Team Schreiber)
***Nederlands titel gevecht Muay Thai***
21. Rood: Hatici (SS Damhuis)
vs. 5 x 2 min Muay Thai Max 65 kg
Blauw: Jorina Baars (SS Komen)
***Finale Middleweight Talent Tournament***
22. Rood: Winnaar Poule A
vs. 3 x 2 min Muay Thai Max. 72 kg
Blauw: Winnaar Poule B
Deelnemers Middleweight Talents toernooi:
Manus Wolters, Ruud Benjamin, Anthony Fictorie, Martin Reemeijer, Esan Ullah, Azad Soufi, Alwin Klein, ???
1. 1e ronde Middleweight Talents 3 x 2 min Muay Thai Poule A
2. 1e ronde Middleweight Talents 3 x 2 min Muay Thai Poule A
3. 1e ronde Middleweight Talents 3 x 2 min Muay Thai Poule B
4. 1e ronde Middleweight Talents 3 x 2 min Muay Thai Poule B
5. Rood: Christaan Drenth (Baguala Gym)
vs. 3 x 2 min Muay Thai Max. 72,5 kg
Blauw: Kevin Leuhery (Tabonon)
6. Rood: Rick Kuipers (KB Sneek)
vs. 3 x 2 min Muay Thai Max. 74 kg
Blauw: Barry Schrik (Sportstudio Emmen)
7. Rood: Said Las Faghi (Top Intervention)
vs. 2 x 2 min Muay Thai Max. 65 kg
Blauw: Rolf van Liebensteijn (Baguala Gym)
8. Rood: Judith Wolters (Garuda Gym)
vs. 2 x 2 min Muay Thai Max. 63 kg
Blauw: Barbara van Vught (Tabonon)
9. Rood: Rafael Rafaelian (KB Groningen)
vs. 3 x 2 min Muay Thai Max. 65 kg
Blauw: Patrick Zondag (Sportstudio Emmen)
10. Halve finale Middleweight Talents
Winnaar wedstrijd 1 Poule A
11. Halve finale Middleweight Talents
Winnaar wedstrijd 1 Poule B
12. Rood: Leffert de Klein (Briggs)
vs. 2 x 2 min Muay Thai +86 kg
Blauw: Alwin Kremer (Tabonon)
13. Rood: Stefan Struve (Team Schreiber)
vs. 2 x 5 min Ringsfight Heavyweight
Blauw: Samir Boerekba (Garuda Gym)
14. Rood: Jaap Bos (Briggs)
vs. 2 x 2 min Muay Thai Max. 77 kg
Blauw: Leon Breider (Tabonon)
15. Rood: M van Ostheim (Goliath Gym)
vs. 2 x 2 min Muay Thai Max. 70 kg
Blauw: Kevin Dorothea (King Petch)
16. Rood: Johan Heijnen (Sp.sch. Olympus)
vs. 2 x 2 min Muay Thai + 86 kg
Blauw: ???? (??)
17. Rood: Wachagan Melkonian (Lex de Groot)
vs. 5 x 2 min Muay Thai Max 72 kg
Blauw: Ferry Suitela (SS Komen)
18. Rood: Dion Ronde (King Petch)
vs. 3 x 2 min Muay Thai Max 84 kg
Blauw: Patrick Niezemuller (Baguala Gym)
19. Rood: ?? (??)
vs. 2 x 2 min Muay Thai Max 74 kg
Blauw: Jermaine Benjamin (King Petch)
20. Rood: Emir Smaljovic (Garuda Gym)
vs. 2 x 3 min Ringsfight Heavyweight
Blauw: Sjaak Jonker (Team Schreiber)
***Nederlands titel gevecht Muay Thai***
21. Rood: Hatici (SS Damhuis)
vs. 5 x 2 min Muay Thai Max 65 kg
Blauw: Jorina Baars (SS Komen)
***Finale Middleweight Talent Tournament***
22. Rood: Winnaar Poule A
vs. 3 x 2 min Muay Thai Max. 72 kg
Blauw: Winnaar Poule B