t.one
13-12-2005, 23:19
ARNHEM
Zaterdag 17 december 2005
http://www.fightingfist.nl/img/poster.jpg
Definitieve programma 17 december 2005 FIGHTING FIST
Boy boy vs Zivota 5x 2 minuten
Arnhem tegen Veenendaal
Aanvang
voorstellen van 8 vechters aan het publiek + loting.
Deze vechters zijn
Quincy(bodyline),
haziz domi(kb arnhem),
paul holzken (alfid gym),
rocky grandjian(boxing purmerend),
Winston(mejiro gym),
Hamza Belhadj(profighters),
abdel ikmich(budokai tilburg),
lindo profas(tb denhaag)
Poule 1 vechter vs vechter 3x2 minuten
Poule 2
Poule 3
Poule 4
B partij
danny boshoven vs rick van der soest 5x 2 minuten
Arnhem tegen Veenendaal
B partij
hafid vs karim 5x2 minuten
Denhaag tegen Tilburg
B partij
krista fleming vs marianka bestebreur 5x 2 minuten
Arnhem tegen belgie
Winaar poule 1 tegen winaar poule 3
Winaar poule 2 tegen winaar poule 4
B klasse
benjii zimmerman vs ……… 5x2 minuten
Arnhem tegen rusland
A partij
mesut derin vs andre gutch 5x 3 minuten
Nijmegen tegen Arnhem
A partij
germaine randamie vs Chaaijma Belakhal 5x 3 minuten
Utrecht tegen roosendaal
………………………………….pauze…†¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦10 min.
Tijdens de pauze oosterse buikdanseressen die de boel gaan plezieren.
http://www.fightingfist.nl/img/buikdans.jpg
MMA
Ralph (the underdog) vs dion staring 2x5 minuten
Deventer tegen arnhem
A klasse
nicky holzken vs ajay 5 x 3 minuten
Helmond vs Ommoord
A klasse
linda ooms vs claudia fontabasso 5x 3 minuten
Brummen tegen Belgie
A klasse
pedro vander hemert vs karapet 5x 3 minuten
Nijmegen vs Den Bosch
…………….FINALE 8 MEN TOURNAMENT……5x 2minuten
MMA
Oktay karatas vs alex da silva 2x5 minuten
Amersfoort tegen Amsterdam
A klasse J
Oussef azagouag vs rasit boumalek 5x 3 minuten
Houten tegen Belgie
A klasse
faldir chabbari vs jerry Morris 5x 3 minuten
Brummen tegen Amsterdam
A klasse
TBA vs tarik slimani 5x 3 minuten
de tegenstander van tarik wordt nog bekend gemaakt
tegen veenendaal
A klasse
william diender vs ali gunyar 5x 3 minuten
Arnhem tegen Eindhoven.
kaarten te koop op de voorverkoopadressen:
http://www.fightingfist.nl/html/kaarten.htm
http://www.fightingfist.nl voor meer info
NA HET GALA IS ER VLAKBIJ DE KORENMARKT VAN ARNHEM
BIJ LUMIERE (HOOGSTRAAT 12, ARNHEM IN BUURT VAN BLIKKEN BIOSCOOP) EEN GEZELLIGE FIGHTINGFIST-AFTERPARTY TOT 5.00 UUR IEDEREEN IS HIER WELKOM!! :D
Zaterdag 17 december 2005
http://www.fightingfist.nl/img/poster.jpg
Definitieve programma 17 december 2005 FIGHTING FIST
Boy boy vs Zivota 5x 2 minuten
Arnhem tegen Veenendaal
Aanvang
voorstellen van 8 vechters aan het publiek + loting.
Deze vechters zijn
Quincy(bodyline),
haziz domi(kb arnhem),
paul holzken (alfid gym),
rocky grandjian(boxing purmerend),
Winston(mejiro gym),
Hamza Belhadj(profighters),
abdel ikmich(budokai tilburg),
lindo profas(tb denhaag)
Poule 1 vechter vs vechter 3x2 minuten
Poule 2
Poule 3
Poule 4
B partij
danny boshoven vs rick van der soest 5x 2 minuten
Arnhem tegen Veenendaal
B partij
hafid vs karim 5x2 minuten
Denhaag tegen Tilburg
B partij
krista fleming vs marianka bestebreur 5x 2 minuten
Arnhem tegen belgie
Winaar poule 1 tegen winaar poule 3
Winaar poule 2 tegen winaar poule 4
B klasse
benjii zimmerman vs ……… 5x2 minuten
Arnhem tegen rusland
A partij
mesut derin vs andre gutch 5x 3 minuten
Nijmegen tegen Arnhem
A partij
germaine randamie vs Chaaijma Belakhal 5x 3 minuten
Utrecht tegen roosendaal
………………………………….pauze…†¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦â€¦10 min.
Tijdens de pauze oosterse buikdanseressen die de boel gaan plezieren.
http://www.fightingfist.nl/img/buikdans.jpg
MMA
Ralph (the underdog) vs dion staring 2x5 minuten
Deventer tegen arnhem
A klasse
nicky holzken vs ajay 5 x 3 minuten
Helmond vs Ommoord
A klasse
linda ooms vs claudia fontabasso 5x 3 minuten
Brummen tegen Belgie
A klasse
pedro vander hemert vs karapet 5x 3 minuten
Nijmegen vs Den Bosch
…………….FINALE 8 MEN TOURNAMENT……5x 2minuten
MMA
Oktay karatas vs alex da silva 2x5 minuten
Amersfoort tegen Amsterdam
A klasse J
Oussef azagouag vs rasit boumalek 5x 3 minuten
Houten tegen Belgie
A klasse
faldir chabbari vs jerry Morris 5x 3 minuten
Brummen tegen Amsterdam
A klasse
TBA vs tarik slimani 5x 3 minuten
de tegenstander van tarik wordt nog bekend gemaakt
tegen veenendaal
A klasse
william diender vs ali gunyar 5x 3 minuten
Arnhem tegen Eindhoven.
kaarten te koop op de voorverkoopadressen:
http://www.fightingfist.nl/html/kaarten.htm
http://www.fightingfist.nl voor meer info
NA HET GALA IS ER VLAKBIJ DE KORENMARKT VAN ARNHEM
BIJ LUMIERE (HOOGSTRAAT 12, ARNHEM IN BUURT VAN BLIKKEN BIOSCOOP) EEN GEZELLIGE FIGHTINGFIST-AFTERPARTY TOT 5.00 UUR IEDEREEN IS HIER WELKOM!! :D