Ronald
28-01-2006, 22:10
Uitslagen Face to Face 3 - Apeldoorn
De winnaar is vet gedrukt.
SVEN BLOKDIJK (soykan) vs HICHAM (team no fear) – Opgave 1e ronde
N klasse – 64 kg
KALI (maeng-ho) vs TIM HOLWEG (kb brummen) - WOP
N klasse – 73 kg
JULIO TER HAAR (tooy gym) vs HAYATI DEMIR (bora gym) - WOP
N klasse – 83 kg
MOMIR KOCACEVIC (bora gym) vs FAH EL HANI (Kops) - WOP
N klasse – 93 kg
ALI KAYA ERGUL (mu-chin) vs RUDI KOSTER (zwolle) - WOP
C klasse – 65 kg
SAMIL UNAL (bora) vs JEFFREY ELZINGA (al-fid) - WOP
C klasse – 64 kg
FRANCISCO DOEZEMAN (zwolle) vs THIJS VAN OSCH (ling-ho) - WOP
C klasse – 71 kg
EDO BLAAUW (soykan) vs NICK ACHTEN (al-fid) - WOP
C klasse – 69 kg
AXEL PAULINA (bora) vs CAS GARRITSEN (kb brummen) - WOP
C klasse – 81 kg
LEO SOMMER (zwolle) vs PETER KNOOP (kb zutphen) - WOP
B klasse – 63 kg
EHSAN ULLAH (tooy gym) vs MOHAMMED LAMRANI (ling-ho) - WOP
B klasse – 76 kg
YETKIN OZKUL (bora) vs NAOUFAL EL-HAIMCHAOU (keumgang) – Opgave 4e ronde
A klasse – 61 kg
JIMMY EIMERS (kb zutphen) vs CHRIS NIGIBI (calmaro) - WOP
A klasse – 69 kg
WILLIAM DIENDER (bora) vs DAVE vd PLOEG (zwolle) – KO 3e ronde
A klasse – 70 kg
De winnaar is vet gedrukt.
SVEN BLOKDIJK (soykan) vs HICHAM (team no fear) – Opgave 1e ronde
N klasse – 64 kg
KALI (maeng-ho) vs TIM HOLWEG (kb brummen) - WOP
N klasse – 73 kg
JULIO TER HAAR (tooy gym) vs HAYATI DEMIR (bora gym) - WOP
N klasse – 83 kg
MOMIR KOCACEVIC (bora gym) vs FAH EL HANI (Kops) - WOP
N klasse – 93 kg
ALI KAYA ERGUL (mu-chin) vs RUDI KOSTER (zwolle) - WOP
C klasse – 65 kg
SAMIL UNAL (bora) vs JEFFREY ELZINGA (al-fid) - WOP
C klasse – 64 kg
FRANCISCO DOEZEMAN (zwolle) vs THIJS VAN OSCH (ling-ho) - WOP
C klasse – 71 kg
EDO BLAAUW (soykan) vs NICK ACHTEN (al-fid) - WOP
C klasse – 69 kg
AXEL PAULINA (bora) vs CAS GARRITSEN (kb brummen) - WOP
C klasse – 81 kg
LEO SOMMER (zwolle) vs PETER KNOOP (kb zutphen) - WOP
B klasse – 63 kg
EHSAN ULLAH (tooy gym) vs MOHAMMED LAMRANI (ling-ho) - WOP
B klasse – 76 kg
YETKIN OZKUL (bora) vs NAOUFAL EL-HAIMCHAOU (keumgang) – Opgave 4e ronde
A klasse – 61 kg
JIMMY EIMERS (kb zutphen) vs CHRIS NIGIBI (calmaro) - WOP
A klasse – 69 kg
WILLIAM DIENDER (bora) vs DAVE vd PLOEG (zwolle) – KO 3e ronde
A klasse – 70 kg