Anonymous
26-02-2006, 11:02
Uitslagen Spakenburg 25 februari 2006
Officials: IMA
Ringspeaker: Joop Kasteel
1. MTC 63.5: Henk Baum (Freestyle gym) draw vs Jopie Schneider (Loek's gym)
2. MTN 76: Under Ural (Body gym) wint op punten vs Duli Chen (MT Amersfoort)
3. MTN 60 ladies: Helene Netjes (SC IJsselmuiden) wint op punten van Esther vd Zaan (Team ReLex)
4. MTJ 64: Ramiro Perez (Afafa gym) wint op med.int. r1 vs Geronimo de Groot (Team ReLex); blessure van Geronimo
5. MTC 67: Leroy Kaestner (Afafa gym) wint op punten van Azad Soufi (Team ReLex); mooie partij
6. MF Pro 76: Willy Ni (Budoacademie Physical) wint op tap out choke r1 1:47 vs Ronny Janmaat (Mike's gym)
7. MTC 85: Tommy Gunn (Team Superpiele) wint op punten vs Jaap Muys (Cool gym)
8. MTN 74: Dennis Smit (Loek's gym) wint op punten vs Thijs vd Brand (MT Amersfoort)
9. MTN 74.5: Kevin Dorothea (Dojo Kingpetch) wint op punten vs Gerard Hop (Freestyle gym)
10. MTN 61 ladies: Samantha Albert (Team ReLex) wint op punten vs Marianne vd Mheen (Freestyle gym)
11. Boxing Pro 4x3 61kg: Innocent (the Firm) wint op punten vs Josef Holeb (Tsjech)
12. Boxing ama 4x2 75kg: Justin Barnes (BCS/Cool gym) wint op punten vs Miroslav Vymislicky (Tsjech)
13. MTC 77: Rudy Benjamins (Dojo Kingpetch) draw vs Justin Haller (Loek's gym)
14. MTN 65: Harmen Dekker (SC IJsselmuiden) draw vs Makita Abrahimov (Team ReLex)
15. MTN 78: Teslim Karatas (Team ReLex) wint op disq. vs Howik Tikrajan (Celen gym); trap in kruis en Karatas kon niet verder
16. MF ama 78.5: Raymon Jarman (Budoacademie Physical) wint op tap out armbar r2 3:16 vs Niels Torn (Team ReLex)
17. MTN 74: Pieter Wever (SC IJsselmuiden) draw vs Rezai Ramin (AM gym)
18. MF ama 81.5: Achmed Bayrak (Team ReLex) wint op 1x 8c vs Jamie Saunders (Loek's gym)
19. MTB 84: Rik van Soest (Kangal) wint op punten vs Oktay Karatas (Team ReLex); mooie partij en een waardige hoofdpartij. Wat een fightingspirit heeft die Oktay !
Officials: IMA
G vd Veen 8-)
Officials: IMA
Ringspeaker: Joop Kasteel
1. MTC 63.5: Henk Baum (Freestyle gym) draw vs Jopie Schneider (Loek's gym)
2. MTN 76: Under Ural (Body gym) wint op punten vs Duli Chen (MT Amersfoort)
3. MTN 60 ladies: Helene Netjes (SC IJsselmuiden) wint op punten van Esther vd Zaan (Team ReLex)
4. MTJ 64: Ramiro Perez (Afafa gym) wint op med.int. r1 vs Geronimo de Groot (Team ReLex); blessure van Geronimo
5. MTC 67: Leroy Kaestner (Afafa gym) wint op punten van Azad Soufi (Team ReLex); mooie partij
6. MF Pro 76: Willy Ni (Budoacademie Physical) wint op tap out choke r1 1:47 vs Ronny Janmaat (Mike's gym)
7. MTC 85: Tommy Gunn (Team Superpiele) wint op punten vs Jaap Muys (Cool gym)
8. MTN 74: Dennis Smit (Loek's gym) wint op punten vs Thijs vd Brand (MT Amersfoort)
9. MTN 74.5: Kevin Dorothea (Dojo Kingpetch) wint op punten vs Gerard Hop (Freestyle gym)
10. MTN 61 ladies: Samantha Albert (Team ReLex) wint op punten vs Marianne vd Mheen (Freestyle gym)
11. Boxing Pro 4x3 61kg: Innocent (the Firm) wint op punten vs Josef Holeb (Tsjech)
12. Boxing ama 4x2 75kg: Justin Barnes (BCS/Cool gym) wint op punten vs Miroslav Vymislicky (Tsjech)
13. MTC 77: Rudy Benjamins (Dojo Kingpetch) draw vs Justin Haller (Loek's gym)
14. MTN 65: Harmen Dekker (SC IJsselmuiden) draw vs Makita Abrahimov (Team ReLex)
15. MTN 78: Teslim Karatas (Team ReLex) wint op disq. vs Howik Tikrajan (Celen gym); trap in kruis en Karatas kon niet verder
16. MF ama 78.5: Raymon Jarman (Budoacademie Physical) wint op tap out armbar r2 3:16 vs Niels Torn (Team ReLex)
17. MTN 74: Pieter Wever (SC IJsselmuiden) draw vs Rezai Ramin (AM gym)
18. MF ama 81.5: Achmed Bayrak (Team ReLex) wint op 1x 8c vs Jamie Saunders (Loek's gym)
19. MTB 84: Rik van Soest (Kangal) wint op punten vs Oktay Karatas (Team ReLex); mooie partij en een waardige hoofdpartij. Wat een fightingspirit heeft die Oktay !
Officials: IMA
G vd Veen 8-)