Anonymous
22-03-2006, 22:00
Voorlopige matchmaking 25 Maart Barneveld
Rodehoek blauwe hoek
1 Henk Baum MTC Tom Bennink
(freestyle-gym) Max 62 (thaikibo)
2 Anna rieke Heinen MTN dames Ellen Groenenstein
(cool-gym) max 75 (physical)
3 Wachagan Melkonian MTB Arafat
(team karatas) max 72 kg (mike-gym)
4 Justin Barnes Boxing B-klasse ………………
(cool-gym/Bcs) max 75 kg 4x2min (Tsjechie)
5 Ronny Janmaat MMA-pro 2x5min Raymond Jarman
(mikes gym) max 75kg (physical)
6 Edwin Heinen MTN Jarno vd Kuit
(cool-gym) max 89 kg (Louwerse)
7 Achmed Bayrak MTN Sultan
(team karatas) Max 82 kg (M-T Amersfoort)
8 Marjanne vd Mheen MTN dames Lisette Steinmetz
(Freestyle-gym) max 57 kg (louwerse)
9 Jaap Muys MTC Garik Sarkisjan
(cool-gym) Max 84 kg (scorpio-gym)
10 Xander Nel MMA-pro 2x5min Ufuk Isgusarer
(mikes gym) max 75 kg (physical)
11 Valentijn Overeem MMA-pro 2x5min Milco Voorn
(golden glory) 100+ (team Schrijber)
-------------------------------------------------Pauze---------------------------------------------------------
12 Innocent Boxing Prof Zsolt Botos
(the firm boxing) Max 61 kg 6x3min (Tsjechie)
13 Daniel v corlaer MTC Omar Baqi
(cool-gym) max 71 kg (scorpio-gym)
14 Conny Bennink MTN dames Rosanne Schinnij
(thaikibo) max 61 kg (M-T Amersfoort)
15 Julio ter Haar MTC Bertus van Lagen
(Tooy-gym) max 77 kg (louwerse)
16 Sedar Celebi MTN Chen Duoli
(thaikibo) max 73 kg (M-T Amersfoort)
17 Merloes Merza MTA 5x2min Cindy Vennema
(mikes gym) max 63 kg (team superpiele)
18 Howik Tikrajan MTN Carlo Rumokoy
(celengym) max 75 kg (scorpio gym)
19 Willy Ni MMA-pro 2x5 min Ulas Ilgin
(physical) max 75 kg (St.Fighters)
20 Boudewijn Koelewijn MTN Abdula Amhawi
(cool-gym) max 84 kg (Jurojin)
21 Ahmed MTC Sjaak Dekker
(superpiele) max 72 kg (thaikibo)
22 Oktay Karatas MMA-pro 2x5min Matthieu Lawalata
(team Karatas) max 77 kg (Physical))
Weging:17:30 Zaal open 18:30 De Veluwehal Nieuwe Markt 6 3771 CB Barneveld
Rodehoek blauwe hoek
1 Henk Baum MTC Tom Bennink
(freestyle-gym) Max 62 (thaikibo)
2 Anna rieke Heinen MTN dames Ellen Groenenstein
(cool-gym) max 75 (physical)
3 Wachagan Melkonian MTB Arafat
(team karatas) max 72 kg (mike-gym)
4 Justin Barnes Boxing B-klasse ………………
(cool-gym/Bcs) max 75 kg 4x2min (Tsjechie)
5 Ronny Janmaat MMA-pro 2x5min Raymond Jarman
(mikes gym) max 75kg (physical)
6 Edwin Heinen MTN Jarno vd Kuit
(cool-gym) max 89 kg (Louwerse)
7 Achmed Bayrak MTN Sultan
(team karatas) Max 82 kg (M-T Amersfoort)
8 Marjanne vd Mheen MTN dames Lisette Steinmetz
(Freestyle-gym) max 57 kg (louwerse)
9 Jaap Muys MTC Garik Sarkisjan
(cool-gym) Max 84 kg (scorpio-gym)
10 Xander Nel MMA-pro 2x5min Ufuk Isgusarer
(mikes gym) max 75 kg (physical)
11 Valentijn Overeem MMA-pro 2x5min Milco Voorn
(golden glory) 100+ (team Schrijber)
-------------------------------------------------Pauze---------------------------------------------------------
12 Innocent Boxing Prof Zsolt Botos
(the firm boxing) Max 61 kg 6x3min (Tsjechie)
13 Daniel v corlaer MTC Omar Baqi
(cool-gym) max 71 kg (scorpio-gym)
14 Conny Bennink MTN dames Rosanne Schinnij
(thaikibo) max 61 kg (M-T Amersfoort)
15 Julio ter Haar MTC Bertus van Lagen
(Tooy-gym) max 77 kg (louwerse)
16 Sedar Celebi MTN Chen Duoli
(thaikibo) max 73 kg (M-T Amersfoort)
17 Merloes Merza MTA 5x2min Cindy Vennema
(mikes gym) max 63 kg (team superpiele)
18 Howik Tikrajan MTN Carlo Rumokoy
(celengym) max 75 kg (scorpio gym)
19 Willy Ni MMA-pro 2x5 min Ulas Ilgin
(physical) max 75 kg (St.Fighters)
20 Boudewijn Koelewijn MTN Abdula Amhawi
(cool-gym) max 84 kg (Jurojin)
21 Ahmed MTC Sjaak Dekker
(superpiele) max 72 kg (thaikibo)
22 Oktay Karatas MMA-pro 2x5min Matthieu Lawalata
(team Karatas) max 77 kg (Physical))
Weging:17:30 Zaal open 18:30 De Veluwehal Nieuwe Markt 6 3771 CB Barneveld