Impulse
12-04-2006, 00:38
Dames Beginners
1 Marissa Aanen ( BJJ Purmerend )
2 Marjolein Leenknecht ( Marjo BJJ )
Dames Gevorderd
1 Suzanne Joossens ( Exit BJJ )
2 Yasmin Sewgobind ( Yamaskai Holland )
3 Jopie Herbert ( Cadu )
-65 Beginners
1 Nikolai Dimitrov ( BJJ Purmerend )
2 Lam Ho ( BA Physcial )
3 Tim Bachot ( Exit BJJ )
-65 Gevorderd
1 Remco van Baardewijk ( Team Cadu )
2 Cedric Strijkloski ( Ze Marcel )
3 Kevin Kwee ( Cadu Jiu Jitsu )
-70 Beginners
1 Shamil Erkechev
2 Darwin Van Potten
3 Edo Maas
-76 Beginners
1 Willem Peters ( Gracie Barra )
2 Gerben Hulshegge ( BA Physical )
3 Horacio Nemseff ( BJJ Purmerend )
-76 Gevorderd
1 Aram Clements ( Cadu Oss )
2 Wim Deputter ( Exit BJJ )
3 Peter Dalman ( Gracie Barra )
-83 Beginners
1 Sebastiaan Mook ( Rickson Gracie )
2 Pieter Moore ( Olympiawaard / Rickson )
3 Oebe Tjong ( Kops )
-83 Gevorderd
1 Niek Tromp ( Ne-Waza )
2 Christophe Deferme ( Exit BJJ )
3 Mano Kok ( Rickson Gracie )
-91 Beginners
1 Sajgan Moeradov ( G-Force Gym )
2 Perez Wajwakana ( Kops )
3 Dennis Wong ( Cadu Belgiƫ )
-91 Gevorderd
Davy Baute ( Gracie Barra Team Kazek )
-100 Gevorderd
Jochem Branderhorst ( Pardoel Sports )
-110 Beginners
1 Thierry Kersjes ( Ubeda Gym )
2 Roy Turner ( Ubeda Gym )
3 Jackie vd Leest
Iedereen nogmaals gefeliciteerd en tot 23 september bij de 3e grapplingdag
1 Marissa Aanen ( BJJ Purmerend )
2 Marjolein Leenknecht ( Marjo BJJ )
Dames Gevorderd
1 Suzanne Joossens ( Exit BJJ )
2 Yasmin Sewgobind ( Yamaskai Holland )
3 Jopie Herbert ( Cadu )
-65 Beginners
1 Nikolai Dimitrov ( BJJ Purmerend )
2 Lam Ho ( BA Physcial )
3 Tim Bachot ( Exit BJJ )
-65 Gevorderd
1 Remco van Baardewijk ( Team Cadu )
2 Cedric Strijkloski ( Ze Marcel )
3 Kevin Kwee ( Cadu Jiu Jitsu )
-70 Beginners
1 Shamil Erkechev
2 Darwin Van Potten
3 Edo Maas
-76 Beginners
1 Willem Peters ( Gracie Barra )
2 Gerben Hulshegge ( BA Physical )
3 Horacio Nemseff ( BJJ Purmerend )
-76 Gevorderd
1 Aram Clements ( Cadu Oss )
2 Wim Deputter ( Exit BJJ )
3 Peter Dalman ( Gracie Barra )
-83 Beginners
1 Sebastiaan Mook ( Rickson Gracie )
2 Pieter Moore ( Olympiawaard / Rickson )
3 Oebe Tjong ( Kops )
-83 Gevorderd
1 Niek Tromp ( Ne-Waza )
2 Christophe Deferme ( Exit BJJ )
3 Mano Kok ( Rickson Gracie )
-91 Beginners
1 Sajgan Moeradov ( G-Force Gym )
2 Perez Wajwakana ( Kops )
3 Dennis Wong ( Cadu Belgiƫ )
-91 Gevorderd
Davy Baute ( Gracie Barra Team Kazek )
-100 Gevorderd
Jochem Branderhorst ( Pardoel Sports )
-110 Beginners
1 Thierry Kersjes ( Ubeda Gym )
2 Roy Turner ( Ubeda Gym )
3 Jackie vd Leest
Iedereen nogmaals gefeliciteerd en tot 23 september bij de 3e grapplingdag