Nolimit
19-04-2006, 18:54
Datum:21 Mei 2006
Hoofdprogramma:
A Klasse Nederlands Titel gevecht -63.5
Robert v Nimwegen ( Loeks Gym) vs Jouad Erraji (Ommoord)
Ron Post (Mejiro Gym) vs Youssef Akhnikh (Matuari) 72.58
Omar v Venrooy (Continental Gym) vs Mosab Amrani (Moesid Gym) 63.5
Dagmar v Alfen (Team Germaine) vs Jennifer Trustfful (FFC) 66.68
Hesdey v Assen (Profighters) vs Hafid el Boustati (TB Den Haag) 68
4 Man MMA Pro Challenge
Charro (FFC)
Matthieu Lawalata (Budo Physical Ede)
Romano Delos Reyes (Loeks Gym)
Thiago Tavares (Gym Alkmaar)
Loting zal op de dag plaatsvinden!
B Klasse
Adil Aït Ali (Tyarty Gym) vs Tarik Mokhtar ( Van Dams)
Ferry Bres (TB Den Haag) vs Dave Meyer (Mejiro Gym)
Anthony Kane (Ropie Gym) vs Mo Ben Nasser (Team Jamal B)
C klasse
Milo el Geubli (Mejiro Gym) vs Fri Edwards (van Dams)
Felix Muste (TB Den Haag) vs Dino te Vrede (Ropie Gym)
Mansour Yaqubi (Kops/Team Aerts) vs Mohamed Aljedyan (Scabba)
Kees Molenaar (Xena/Chakuriki) vs TBA -70
MMA Amateur
Marc Frijmuth (Team Hardcore) vs Marco Barberio (Team Duncan)
Michel Blok (Team Relex) vs Lefert Klein (Team Hardcore)
N Klasse
Errol Koning (Ropie Gym) vs Donovan Lang (Kops)
Zouheir (Petula Gym) vs Ali Sadegh (Mejiro Gym)
Patrick Zondag (Team Hardcore) vs Ido Sandaal (Seconds Out)
Nitza (Petula Gym) vs Danielle Gart (Mejiro Gym)
Ilker Esen (Profighters) vs Karim el Bouyoufi (Tb Den Haag)
Harm Tol (Xena/Chakuriki) vs Reçep (Profighters)
Daniel v Veen (Boy v Veen) vs Abdilhah (Scabba)
Dutch Colenbrander (Mejiro Gym) vs Verstraaten (Top Team Beverwijk)
Hoofdprogramma:
A Klasse Nederlands Titel gevecht -63.5
Robert v Nimwegen ( Loeks Gym) vs Jouad Erraji (Ommoord)
Ron Post (Mejiro Gym) vs Youssef Akhnikh (Matuari) 72.58
Omar v Venrooy (Continental Gym) vs Mosab Amrani (Moesid Gym) 63.5
Dagmar v Alfen (Team Germaine) vs Jennifer Trustfful (FFC) 66.68
Hesdey v Assen (Profighters) vs Hafid el Boustati (TB Den Haag) 68
4 Man MMA Pro Challenge
Charro (FFC)
Matthieu Lawalata (Budo Physical Ede)
Romano Delos Reyes (Loeks Gym)
Thiago Tavares (Gym Alkmaar)
Loting zal op de dag plaatsvinden!
B Klasse
Adil Aït Ali (Tyarty Gym) vs Tarik Mokhtar ( Van Dams)
Ferry Bres (TB Den Haag) vs Dave Meyer (Mejiro Gym)
Anthony Kane (Ropie Gym) vs Mo Ben Nasser (Team Jamal B)
C klasse
Milo el Geubli (Mejiro Gym) vs Fri Edwards (van Dams)
Felix Muste (TB Den Haag) vs Dino te Vrede (Ropie Gym)
Mansour Yaqubi (Kops/Team Aerts) vs Mohamed Aljedyan (Scabba)
Kees Molenaar (Xena/Chakuriki) vs TBA -70
MMA Amateur
Marc Frijmuth (Team Hardcore) vs Marco Barberio (Team Duncan)
Michel Blok (Team Relex) vs Lefert Klein (Team Hardcore)
N Klasse
Errol Koning (Ropie Gym) vs Donovan Lang (Kops)
Zouheir (Petula Gym) vs Ali Sadegh (Mejiro Gym)
Patrick Zondag (Team Hardcore) vs Ido Sandaal (Seconds Out)
Nitza (Petula Gym) vs Danielle Gart (Mejiro Gym)
Ilker Esen (Profighters) vs Karim el Bouyoufi (Tb Den Haag)
Harm Tol (Xena/Chakuriki) vs Reçep (Profighters)
Daniel v Veen (Boy v Veen) vs Abdilhah (Scabba)
Dutch Colenbrander (Mejiro Gym) vs Verstraaten (Top Team Beverwijk)