OnlyTheStrongest
21-04-2006, 17:12
http://www.onlythestrongest.nl/images/poster2.jpg
Klik Hier (http://www.onlythestrongest.nl/nieuws/images/poster.jpg) voor de grotere versie.
LINE UP:
1. Dennis Groenedijk (SC IJselmuiden) 2 x 1,5 min MAX 59 KG Kevin Veen (Team Santing)
2. Per Siemers (Tabonon) 2 x 1,5 min MAX 55 KG Elnoer Arzoemanov (Team Santing)
3. Jonathan Lindeburg (Team Santing) 2 x 2 min MAX 83 KG Wouter Glimmerveen (Fudo-Shin-Do)
4. Johannus Bosma (Garudagym) 2 x 2 min MAX 73 KG Kevin Dorothea (King Petch)
5. Najib Biaz (Fighting Moro) 2 x 2 min MAX 69 KG Rafael Rafelaen (KB Groningen)
6. Pieter Wever (SC IJselmuiden) 2 x 2 min MAX 74 KG Ghershoim Pihedo (TOPintervention)
7. Barbara van Vught (Tabonon) 2 x 2 min MAX 62 KG DAMES Samantha Middeljans (Garuda gym)
8. Hendrik Schreuder (Olympus) 2 x 2 min MAX 76 KG Julio ter Haar (Tooy Gym)
9. Jaap Bos (Tabonon) 2 x 2 min MAX 77 KG Stefano Codzilla (TOPintervention)
10. Harmen Dekker (SC IJselmuiden) 2 x 2 min MAX 64 KG Mohamed Ali Jamal (Tooy Gym)
11. Soufian Charkioui (Bergtop) 3 x 2 min MAX 66 KG Dominique Vos (MT Zwolle)
12. Patrick Niezemuller (Bagualagym) 3 x 2 min MAX 86 KG Christiaan Delgado (Citygym)
13. G.Tomosoa (Elsomo) 3 x 2 min MAX 74 KG Alwin Klein (MT Zwolle)
14. Willy Ni (Budo Academy Physical) 2 x 5 min UF vs Michel van Uffelen (Team Hardcore)
15. Anthony Fictorie 5 x 2 min MAX 71 KG Ruud Benjamins (King Petch)
- - - P A U Z E - - -
16. Kitty de Haan (Shizentai) 2 x 2 min MAX 67 DAMES Carola Wieldraaijer (Olympus)
17. Leon Breider (Tabonon) 2 x 2 min MAX 72 KG Nazib Ahmadzac (Fighting Moro)
18. Peter "Sitpholek" Juuhl (Sitpholek) 5 x 2 min MAX 70 KG Martin Reemeijer (KB Groningen)
19. L. Tuinstra (Elsomo) 2 x 2 min MAX 82 KG Tony Hendriks (Garuda gym)
20. Rene Tent (Tabonon) 3 x 2 min MAX 65 KG Farid Mouch (Fighting Moro)
21. Ronald de Groot (Garuda gym) 5 x 2 min MAX 77 KG Rick Bos (MT Zwolle)
22. Ruslan Mamethkanov (Topintervention) MAX 62 KG ? ? ? ? ? ? (? ? ? ?)
23. Michael Knaap (Team Hardcore) 2 X 5 min UF Ralph Underdog (Team Superpiele)
Klik Hier (http://www.onlythestrongest.nl/nieuws/images/poster.jpg) voor de grotere versie.
LINE UP:
1. Dennis Groenedijk (SC IJselmuiden) 2 x 1,5 min MAX 59 KG Kevin Veen (Team Santing)
2. Per Siemers (Tabonon) 2 x 1,5 min MAX 55 KG Elnoer Arzoemanov (Team Santing)
3. Jonathan Lindeburg (Team Santing) 2 x 2 min MAX 83 KG Wouter Glimmerveen (Fudo-Shin-Do)
4. Johannus Bosma (Garudagym) 2 x 2 min MAX 73 KG Kevin Dorothea (King Petch)
5. Najib Biaz (Fighting Moro) 2 x 2 min MAX 69 KG Rafael Rafelaen (KB Groningen)
6. Pieter Wever (SC IJselmuiden) 2 x 2 min MAX 74 KG Ghershoim Pihedo (TOPintervention)
7. Barbara van Vught (Tabonon) 2 x 2 min MAX 62 KG DAMES Samantha Middeljans (Garuda gym)
8. Hendrik Schreuder (Olympus) 2 x 2 min MAX 76 KG Julio ter Haar (Tooy Gym)
9. Jaap Bos (Tabonon) 2 x 2 min MAX 77 KG Stefano Codzilla (TOPintervention)
10. Harmen Dekker (SC IJselmuiden) 2 x 2 min MAX 64 KG Mohamed Ali Jamal (Tooy Gym)
11. Soufian Charkioui (Bergtop) 3 x 2 min MAX 66 KG Dominique Vos (MT Zwolle)
12. Patrick Niezemuller (Bagualagym) 3 x 2 min MAX 86 KG Christiaan Delgado (Citygym)
13. G.Tomosoa (Elsomo) 3 x 2 min MAX 74 KG Alwin Klein (MT Zwolle)
14. Willy Ni (Budo Academy Physical) 2 x 5 min UF vs Michel van Uffelen (Team Hardcore)
15. Anthony Fictorie 5 x 2 min MAX 71 KG Ruud Benjamins (King Petch)
- - - P A U Z E - - -
16. Kitty de Haan (Shizentai) 2 x 2 min MAX 67 DAMES Carola Wieldraaijer (Olympus)
17. Leon Breider (Tabonon) 2 x 2 min MAX 72 KG Nazib Ahmadzac (Fighting Moro)
18. Peter "Sitpholek" Juuhl (Sitpholek) 5 x 2 min MAX 70 KG Martin Reemeijer (KB Groningen)
19. L. Tuinstra (Elsomo) 2 x 2 min MAX 82 KG Tony Hendriks (Garuda gym)
20. Rene Tent (Tabonon) 3 x 2 min MAX 65 KG Farid Mouch (Fighting Moro)
21. Ronald de Groot (Garuda gym) 5 x 2 min MAX 77 KG Rick Bos (MT Zwolle)
22. Ruslan Mamethkanov (Topintervention) MAX 62 KG ? ? ? ? ? ? (? ? ? ?)
23. Michael Knaap (Team Hardcore) 2 X 5 min UF Ralph Underdog (Team Superpiele)