Nolimit
02-05-2006, 23:15
21Mei 2006
Zonnehuis Amsterdam
Zaal open: 15:00 Aanvang 16:00
http://www.powerfistpromotions.nl/afbeeldingen/wp947423aa.png
A Klasse
Ron Post (Mejirogym) vs Youssef Akhnikh (Matuari) -72.58 kg
Omar van Venrooij (Continental) vs Youssef Akhnenni (Mousid Gym) -63.5kg
Hesdey van Assen (Profighters) vs Hafid el Boustati (TB Den Haag) - 68 Kg
Robert van Nimwegen (Loeks gym) vs Jouad ewrraji (Ommoord) -63.5 kg
Dagmar van Alfen (Team Germaine) vs Jennifer Trustfful (FFC )- 67Kg
4 Man MMA Challenge 2006 - 75kg
Jan Overduin (Verstegen)
Matthieu Lawalata (Budophysical)
Romano Delos Reyes (Loeks Gym)
Thiago Tavares (ATT/Gym Alkmaar)
B Klasse
Ferry Bres (TB Den Haag) vs Dave Meijer (Mejiro Gym) - 75 Kg
Anthony Kane (Ropie gym) vs Mo Ben Nasser (Team Jamal B) -67Kg
Adilt Aït Ali (Tyarty gym) vs Ruslan Mamedhkanov (Top Intervention) -67 Kg
C Klasse
Hassan Nafougi (Continental) vs Mohamed Lamkharbach (Xena/Chakuriki) -67kg
Felix Muste (TB Den Haag) vs Dino te Vrede (Ropie gym) -79.85 kg
Mansour Yaqubi (Kops) vs Mohamed Aljedyan (Scabba gym) 61.23 kg
Kees Molenaar (Xena/Chakuriki) vs Jermain vd Weerd (FFC) 69.85kg
Mma amateur
Marco Barberio (Team Duncan) vs Marc Frijmuth (Team Hardcore) 80kg
Michel Blok (Team Relex) vs Lefert Klein (Team Hardcore) 95kg
N Klasse
Errol Koning (Ropie gym) vs Lando Sandaal (Seconds Out) 76.2kg
Zouheir (Petula Gym) vs Ali Sadegh (Mejiro Gym) 64kg
Archat Oufrige (TB Den Haag) vs Patrick Zondag (Team Hardcore) 67kg
Daniel v Veen (Top Intervention) vs Abdeliha (Scabba Gym) 68kg
Ilker Esen (Profighters) vs Karim el Bouyouffi (TB Den Haag) 90kg
Nitza (Petula Gym) vs Danielle Gart (Mejiro Gym) 64kg
Dutch Colenbrander (Mejiro Gym) vs TBA (Topfighters) 80 kg
Harm Tol (Xena/Chakuriki) vs Youssef Hsaini (TB Den Haag) 73kg
Vriendelijk Sportgroeten,
Patrick Beukema
Zonnehuis Amsterdam
Zaal open: 15:00 Aanvang 16:00
http://www.powerfistpromotions.nl/afbeeldingen/wp947423aa.png
A Klasse
Ron Post (Mejirogym) vs Youssef Akhnikh (Matuari) -72.58 kg
Omar van Venrooij (Continental) vs Youssef Akhnenni (Mousid Gym) -63.5kg
Hesdey van Assen (Profighters) vs Hafid el Boustati (TB Den Haag) - 68 Kg
Robert van Nimwegen (Loeks gym) vs Jouad ewrraji (Ommoord) -63.5 kg
Dagmar van Alfen (Team Germaine) vs Jennifer Trustfful (FFC )- 67Kg
4 Man MMA Challenge 2006 - 75kg
Jan Overduin (Verstegen)
Matthieu Lawalata (Budophysical)
Romano Delos Reyes (Loeks Gym)
Thiago Tavares (ATT/Gym Alkmaar)
B Klasse
Ferry Bres (TB Den Haag) vs Dave Meijer (Mejiro Gym) - 75 Kg
Anthony Kane (Ropie gym) vs Mo Ben Nasser (Team Jamal B) -67Kg
Adilt Aït Ali (Tyarty gym) vs Ruslan Mamedhkanov (Top Intervention) -67 Kg
C Klasse
Hassan Nafougi (Continental) vs Mohamed Lamkharbach (Xena/Chakuriki) -67kg
Felix Muste (TB Den Haag) vs Dino te Vrede (Ropie gym) -79.85 kg
Mansour Yaqubi (Kops) vs Mohamed Aljedyan (Scabba gym) 61.23 kg
Kees Molenaar (Xena/Chakuriki) vs Jermain vd Weerd (FFC) 69.85kg
Mma amateur
Marco Barberio (Team Duncan) vs Marc Frijmuth (Team Hardcore) 80kg
Michel Blok (Team Relex) vs Lefert Klein (Team Hardcore) 95kg
N Klasse
Errol Koning (Ropie gym) vs Lando Sandaal (Seconds Out) 76.2kg
Zouheir (Petula Gym) vs Ali Sadegh (Mejiro Gym) 64kg
Archat Oufrige (TB Den Haag) vs Patrick Zondag (Team Hardcore) 67kg
Daniel v Veen (Top Intervention) vs Abdeliha (Scabba Gym) 68kg
Ilker Esen (Profighters) vs Karim el Bouyouffi (TB Den Haag) 90kg
Nitza (Petula Gym) vs Danielle Gart (Mejiro Gym) 64kg
Dutch Colenbrander (Mejiro Gym) vs TBA (Topfighters) 80 kg
Harm Tol (Xena/Chakuriki) vs Youssef Hsaini (TB Den Haag) 73kg
Vriendelijk Sportgroeten,
Patrick Beukema