View Full Version : Weet iemand de volgende K-1 fightcards?
Iceman#1
07-05-2006, 09:36
Ik krijg net een email van Eurosport met de programmering voor aankomende week:
maandag 8 mei 2006
21:15 Fight Club K1 World Max Tokyo (23:00)
woensdag 10 mei 2006
22:00 Fight Club K1 World GP Oceania (23:00)
----------------
Kan iemand mij vertellen welke fightcards er voor deze evenementen waren?
(dan weet ik iig of het de moeite waard is om het op te nemen)[/quote]
De eerste is sowieso de moeite waard, want dat is de laatste K-1 Max: Final elimination met alle toppers.
En voor de tweede tsja ik zou zeggen kijk eens op www.k-1gp.net
k-1 world max
Fight 7 : K-1 WORLD MAX 2006 Tournament Open : K-1 Rules 3Min. 3R 1Ext.R.
Masato
Japan / Silver Wolf VS Remigijus Morkevicius
Lithuania / RINGS Lithuania
Fight 6 : K-1 WORLD MAX 2006 Tournament Open : K-1 Rules 3Min. 3R 1Ext.R.
Buakaw Por. Pramuk
Thailand / Por.Pramuk Gym VS Virgil Kalakoda
South Africa / Steve's Gym
Fight 5 : K-1 WORLD MAX 2006 Tournament Open : K-1 Rules 3Min. 3R 1Ext.R.
Albert Kraus
Holland / Bully's Gym VS Ali Gunyar
Turkey / AL-FID Gym
-INTERMISSION-
Fight 4 : K-1 WORLD MAX 2006 Tournament Open : K-1 Rules 3Min. 3R 1Ext.R.
Takayuki Kohiruimaki
Japan / Team Dragon VS Chi Bin Lim
Republic of Korea / Seoul Tae Woong Gym
Fight 3 : K-1 WORLD MAX 2006 Tournament Open : K-1 Rules 3Min. 3R 1Ext.R.
Mike Zambidis
Greece / Mega Gym VS Yoshihiro Sato
Japan / FULLCAST
Fight 2 : K-1 WORLD MAX 2006 Tournament Open : K-1 Rules 3Min. 3R 1Ext.R.
Drago
Armenia / Team IT'S SHOW TIME VS Ole Laursen
Denmark / Untamed
Fight 1 : K-1 WORLD MAX 2006 Tournament Open : K-1 Rules 3Min. 3R 1Ext.R.
Andy Souwer
Holland / Shooto Boxing Holland VS SHINOBU Tsogto Amara
Mongolia / TEAM HARDCORE
-OPENING CEREMONY-
Opening Fight 2 : K-1 Rules 3Min. 3R 1Ext.R.
TATSUJI
Japan / Iron Ax VS Nick "The Ghost" Gonzalez
U.S.A.
Opening Fight 1 : K-1 Rules 3Min. 3R 1Ext.R.
Soren King
Australia / NTG Gym VS Toshiyuki Kinami
Japan / Freelance
k-1 World GP Oceania
Fight #9 : Super Fight : K-1 Rules 3x3R 1Ex.R.
Ray Sefo
New Zealand / Ray Sefo Fight Academy VS Francois "The White Buffalo" Botha
South Africa / Buffalo's
Fight #6 : OCEANIA GP TOURNAMENT / Final : K-1 Rules 3x3R 1Ex.R.
Jason Suttie
New Zealand / ETK Gym VS Poul Slowinski
Poland / Finders Uni Muay Thai Gym
Fight #7 : Super Fight : K-1 Rules 3x3R 2Ex.R.
Semmy Schilt
Holland / Seido Kaikan VS Peter Aerts
Holland / Team Aerts
[INTERMISSION]
Fight #6 : OCEANIA GP TOURNAMENT / Semi Final : K-1 Rules 3x3R 1Ex.R.
Peter Graham
Australia / Mundine's Gym, Redfern VS Poul Slowinski
Poland / Finders Uni Muay Thai Gym
Fight #5 : OCEANIA GP TOURNAMENT / Semi Final : K-1 Rules 3x3R 1Ex.R.
Hiraku Hori
Japan / Team Dragon
VS Jason Suttie
New Zealand / ETK Gym
Fight #4 : OCEANIA GP TOURNAMENT / Quarter Final : K-1 Rules 3x3R 1Ex.R.
Poul Slowinski
Poland / Finders Uni Muay Thai Gym VS Rony Sefo
New Zealand / Ray Sefo Fight Academy
Fight #3 : OCEANIA GP TOURNAMENT / Quarter Final : K-1 Rules 3x3R 1Ex.R.
Badr Hari
Holland / Show Time VS Peter Graham
Australia / Mundine's Gym, Redfern
Fight #2 : OCEANIA GP TOURNAMENT / Quarter Final : K-1 Rules 3x3R 1Ex.R.
Jason Suttie
New Zealand / ETK Gym VS Pola Mataele
New Zealand / Ray Sefo Fight Academy
Fight #1 : OCEANIA GP TOURNAMENT / Quarter Final : K-1 Rules 3x3R 1Ex.R.
Cyril Abidi
France / Brizon Gym VS Hiraku Hori
Japan / Team Dragon
[OPENING CEREMONY]
Reserve Fight 2 : K-1 Rules 3x3R 1Ex.R.
Jay Hepi
New Zealand / Elite Thai Kickboxing VS Ben Edwards
Australia / Bull Dog Gym
Reserve Fight 1 : K-1 Rules 3x3R 1Ex.R.
Sydney Asiata
New Zealand / Rebel Lee Gar VS Matt Samoa
Australia
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.