Anonymous
11-05-2006, 16:15
Line-up FIGHT SENSATION 20 Mei 2006 Doetinchem
BLAUWE HOEK RODE HOEK
1) Denny Horvath vs Gokhan Cakir J 50 kg
(Jellema) (Mu Chin)
2) Gherswin pinedo vs Henk Hulzing N 79.3 kg
(Top intervention) (Budo Blok)
3) Edward vs Erdinc Ozasik N 72,5 kg
(KB Brummen) (KB Arnhem)
4) Barbara van Vugt vs Isaura N 63 kg
(Tabonon) (Mu Chin)
5) Abdul Mouhdad vs Brian Hordijk C 57 kg
(Budo Blok) (KB Arnhem)
6) Isiam vs Daniell van Veen N 68 kg
(Top fighters) (Top intervention)
7) Michael de Jong vs Wolkan N 53 kg
(KB Arnhem) (Mu Chin)
Mohammed Taibi vs Kevin Leuhery C 70 kg
(Duran Gym) (Tabonon)
9) Thijs Seegers vs Narci C 85.5 kg
(KB Zutphen) (KB Arnhem)
10) Dominique Vos vs Hakim C 64 kg
(MT Zwolle) (Mu-Chin)
11) Farid Riffi Olite vs Radju Ramdjilal B 69.95
(Yamato Gym) (K.B. Arnhem)
--------------------------------------------------- PAUZE-----------------------------------------------
12) Roemer Hof vs Leon Breider N 74kg
(Duran Gym) (Tabonon)
13) Rene Tent vs Ali C 65 kg
(Tabanon) (Mu Chin)
14) Atty Gol vs Rudy Koster C 63.5 kg
(Scorpio Gym) (MT Zwolle)
15) Hadou vs Moeschine N 73 kg
(Omar Gym) (Mu Chin)
16) Julio ter haar vs Alwin Klein C -75 kg
(Tooy Gym) (MT Zwolle)
17) Redouan Amrhar vs Peter Knoop B 62.50
(Jellema) (kb Zutphen)
1 Leo Sommer vs Kamal Benamari B 62 kg
(MT Zwolle) (Mu Chin)
19) Ruslan Mamethkanov vs Omar Bouali B 62kg
(Topintervention) (Top fighters)
20) Ehsan Ullah vs Servet Cakir B 72 kg
(Tooy Gym) (Mu-Chin)
21) Youssef Azagouag vs Dave van de Ploeg A 69.95kg
(Jellema) (MT Zwolle)
WFCA Weging: 16.00-17.00uur
Deur open: 17.00uur
Aanvang: 18.00 uur
Sporthal Rozengaarde – Bezelhorstweg 115 – 7002 CC Doetinchem
BLAUWE HOEK RODE HOEK
1) Denny Horvath vs Gokhan Cakir J 50 kg
(Jellema) (Mu Chin)
2) Gherswin pinedo vs Henk Hulzing N 79.3 kg
(Top intervention) (Budo Blok)
3) Edward vs Erdinc Ozasik N 72,5 kg
(KB Brummen) (KB Arnhem)
4) Barbara van Vugt vs Isaura N 63 kg
(Tabonon) (Mu Chin)
5) Abdul Mouhdad vs Brian Hordijk C 57 kg
(Budo Blok) (KB Arnhem)
6) Isiam vs Daniell van Veen N 68 kg
(Top fighters) (Top intervention)
7) Michael de Jong vs Wolkan N 53 kg
(KB Arnhem) (Mu Chin)
Mohammed Taibi vs Kevin Leuhery C 70 kg
(Duran Gym) (Tabonon)
9) Thijs Seegers vs Narci C 85.5 kg
(KB Zutphen) (KB Arnhem)
10) Dominique Vos vs Hakim C 64 kg
(MT Zwolle) (Mu-Chin)
11) Farid Riffi Olite vs Radju Ramdjilal B 69.95
(Yamato Gym) (K.B. Arnhem)
--------------------------------------------------- PAUZE-----------------------------------------------
12) Roemer Hof vs Leon Breider N 74kg
(Duran Gym) (Tabonon)
13) Rene Tent vs Ali C 65 kg
(Tabanon) (Mu Chin)
14) Atty Gol vs Rudy Koster C 63.5 kg
(Scorpio Gym) (MT Zwolle)
15) Hadou vs Moeschine N 73 kg
(Omar Gym) (Mu Chin)
16) Julio ter haar vs Alwin Klein C -75 kg
(Tooy Gym) (MT Zwolle)
17) Redouan Amrhar vs Peter Knoop B 62.50
(Jellema) (kb Zutphen)
1 Leo Sommer vs Kamal Benamari B 62 kg
(MT Zwolle) (Mu Chin)
19) Ruslan Mamethkanov vs Omar Bouali B 62kg
(Topintervention) (Top fighters)
20) Ehsan Ullah vs Servet Cakir B 72 kg
(Tooy Gym) (Mu-Chin)
21) Youssef Azagouag vs Dave van de Ploeg A 69.95kg
(Jellema) (MT Zwolle)
WFCA Weging: 16.00-17.00uur
Deur open: 17.00uur
Aanvang: 18.00 uur
Sporthal Rozengaarde – Bezelhorstweg 115 – 7002 CC Doetinchem