someone
04-06-2006, 03:08
Hierbij alleen de uitslagen, het fotoverslag zal snel volgen, maar we zijn al vanaf half 5 's middags weg en met bijna 400 km op de teller van de auto is mijn tankje ook bijna leeg.
1) vd Ent (SS komen) vs Ahmed Molemmed (bodokai vleesenbeek)
vd Ent winnaar op punten
2) Schenider (loeks gym) vs Verwilligen (bodokai vleesenbeek)
Schneider winnaar op punten
3) Bruin (SS Komen) vs Haddaoui (Schreiber) (dames partij)
Haddaoui winares op punten
4) v Lubben (bodokai vleesenbeek) vs Veen (team santing)
onbeslist
5) Groeneveld (SS Komen) vs Cordillia (top intervention)
Cordillia winnaar op KO
6) Thamm (SS Komen) vs Jansen (KB Arnhem)
Thamm winnaar door medische interventie
7) Thielman (Yamoto Gym) vs Dam (KB Oldenzaal)
Thielman winnaar door medische interventie
8) Brouwer (SS Komen) vs Adolfsen (KB Oldenzaal)
Adolfsen winnaar op punten
9) Diala (SS Komen) vs Breman (Schreiber)
Breman winnaar op punten
10) Reingoud (Vos Gym) vs Houweling (KB Arnhem)
Houweling winnaar op punten
11) Dayioglu (KB Oldenzaal) vs Bastein (Fullcontact Rijswijk)
Dayiogu winnaar op punten)
12) Thams (SS Komen) vs Boudayou (scabba gym)
Boudayou winnaar op KO
13) Mulder (Yamoto gym) vs Arslan (hoek power)
Mulder winnaar op KO
14) Eisma (SS Komen) vs Khabat (Bodokai vleesenbeek)
Eisma winnaar op punten
15) Keuter (SS Komen) vs Boy Boy Martin (KB Arnhem)
Boy Boy winnaar op KO
16) Avci (SS Hak) vs Toorenburg ( Fullcontact Rijswijk)
Avci winnaar op punten
17) Schouten (Loeks Gym) vs Arendsen (KB Arnhem)
Arendsen winnaar op punten
18) Suitela (SS Komen) vs Riffi (Yamoto gym)
Riffi wint door medische interventie
19)FF de Vries ( SS Komen) vs Wolls (Vos Gym)
onbeslist
20) FF Vrede (bearpaw) vs Zsolt (schreiber)
Zsolt wint in de laatste 10 sec. door een rope escape
21) Lindenburg (team santing) vs Mounir (scabba gym)
Lindenburg winnaar op KO
22) Blokker (SS Komen) vs Elibol ( Schreiber)
Blokker wint
23) Vital ( SS Komen) vs Kara (SS Hak)
Kara winnaar op punten
24) Jongepier (SS Komen) vs Pengel (schreiber)
Pengel wint doordat Jongepier in de 1e ronde een rope
escape moest maken
25) JoJo Baars (SS Komen) vs Hatice Ozturk (team santing)
JoJo wint door medische interventie en behoud hierbij haar
Nederlandse Titel bij de NOVER
ik ga slapen de rest komt in de loop van de komende dagen!
1) vd Ent (SS komen) vs Ahmed Molemmed (bodokai vleesenbeek)
vd Ent winnaar op punten
2) Schenider (loeks gym) vs Verwilligen (bodokai vleesenbeek)
Schneider winnaar op punten
3) Bruin (SS Komen) vs Haddaoui (Schreiber) (dames partij)
Haddaoui winares op punten
4) v Lubben (bodokai vleesenbeek) vs Veen (team santing)
onbeslist
5) Groeneveld (SS Komen) vs Cordillia (top intervention)
Cordillia winnaar op KO
6) Thamm (SS Komen) vs Jansen (KB Arnhem)
Thamm winnaar door medische interventie
7) Thielman (Yamoto Gym) vs Dam (KB Oldenzaal)
Thielman winnaar door medische interventie
8) Brouwer (SS Komen) vs Adolfsen (KB Oldenzaal)
Adolfsen winnaar op punten
9) Diala (SS Komen) vs Breman (Schreiber)
Breman winnaar op punten
10) Reingoud (Vos Gym) vs Houweling (KB Arnhem)
Houweling winnaar op punten
11) Dayioglu (KB Oldenzaal) vs Bastein (Fullcontact Rijswijk)
Dayiogu winnaar op punten)
12) Thams (SS Komen) vs Boudayou (scabba gym)
Boudayou winnaar op KO
13) Mulder (Yamoto gym) vs Arslan (hoek power)
Mulder winnaar op KO
14) Eisma (SS Komen) vs Khabat (Bodokai vleesenbeek)
Eisma winnaar op punten
15) Keuter (SS Komen) vs Boy Boy Martin (KB Arnhem)
Boy Boy winnaar op KO
16) Avci (SS Hak) vs Toorenburg ( Fullcontact Rijswijk)
Avci winnaar op punten
17) Schouten (Loeks Gym) vs Arendsen (KB Arnhem)
Arendsen winnaar op punten
18) Suitela (SS Komen) vs Riffi (Yamoto gym)
Riffi wint door medische interventie
19)FF de Vries ( SS Komen) vs Wolls (Vos Gym)
onbeslist
20) FF Vrede (bearpaw) vs Zsolt (schreiber)
Zsolt wint in de laatste 10 sec. door een rope escape
21) Lindenburg (team santing) vs Mounir (scabba gym)
Lindenburg winnaar op KO
22) Blokker (SS Komen) vs Elibol ( Schreiber)
Blokker wint
23) Vital ( SS Komen) vs Kara (SS Hak)
Kara winnaar op punten
24) Jongepier (SS Komen) vs Pengel (schreiber)
Pengel wint doordat Jongepier in de 1e ronde een rope
escape moest maken
25) JoJo Baars (SS Komen) vs Hatice Ozturk (team santing)
JoJo wint door medische interventie en behoud hierbij haar
Nederlandse Titel bij de NOVER
ik ga slapen de rest komt in de loop van de komende dagen!