Anonymous
13-07-2006, 15:26
1 Steef (KB Gennep) J 45 Ali Dimirci (Team Gunyar)
2 Chi Hoo Chan (Ubeda Gym) N 70 Boris Birhof (Sportstudio 85)
3 Abdul Mudad (Budo Blok) C 59 Ezmin Ozbasi (Team Gunyar)
4 Hoessein (KB Gennep) N 63,5 Akram Ciouar (MehmetYuce)
5 Mohamed (Ubeda Gym) C 63 Yassine Shrir (Hambaken)
6 Hacer Temel (Hambaken) C 53 Dames Phe Engberts (TB Den Haag)
7 Samil Unal (Bora Gym) C 63,5 Atty Gol (Scorpio gym)
8 Miloud Hatik (Gino's Gym) B 70 Twan Aarts (Calmaro Gym)
9 Regilio (KB Gennep) N 60 .......................................
10Reza Tuwannakotta (SS 85) B 67 Angelo Wilkens (Calmaro gym)
11 Cedric (Pancration) C 70 Mark de Kleyn (KB Zutphen)
12 Carlo van Wanrooy (SS 85) B 81 Wilson (Pasztjerik)
13 Jeffrey Manupassa (Mattiz Gym) C 60 Dursley Els (TB Den Haag)
14 Barna Szucs (Kurosaki) B 75 Hicham Alalchi (TB Den Haag)
15 Mutlu Karabulut (Angelo gym)A 86 Tarik the Hammer (Pancration)
Pauze
16 Peter Knoop (KB Zutphen) B 63 Bas van der Kamp (Team Gunyar)
17 Sonja (Ubeda Gym) C 62 Dames ……………. (Pasztjerik)
18 Mark Olli (Kurosaki) B 70 Said Gunes (TB Den Haag)
19 Samir El (Ubeda Gym) C 82 S. ten Brugge Kate (TB Den Haag)
20 Yassine (Pancration) B 67 Gunther Baelen (Hambaken)
21 Monir (Bora Gym) C 91 KB Mehdi (Gino's Gym)
22 Zakarija (Hambaken) B 67 Hans Pasztjerik (Pasztjerik)
23 Mesut Derin (Ubeda Gym) A 72,5 Lindo Profas (TB Den Haag)
24 Jimmie Eimers (KB Zutphen) A 67 Gilbert Hardenberg (Pasztjerik)
2 Chi Hoo Chan (Ubeda Gym) N 70 Boris Birhof (Sportstudio 85)
3 Abdul Mudad (Budo Blok) C 59 Ezmin Ozbasi (Team Gunyar)
4 Hoessein (KB Gennep) N 63,5 Akram Ciouar (MehmetYuce)
5 Mohamed (Ubeda Gym) C 63 Yassine Shrir (Hambaken)
6 Hacer Temel (Hambaken) C 53 Dames Phe Engberts (TB Den Haag)
7 Samil Unal (Bora Gym) C 63,5 Atty Gol (Scorpio gym)
8 Miloud Hatik (Gino's Gym) B 70 Twan Aarts (Calmaro Gym)
9 Regilio (KB Gennep) N 60 .......................................
10Reza Tuwannakotta (SS 85) B 67 Angelo Wilkens (Calmaro gym)
11 Cedric (Pancration) C 70 Mark de Kleyn (KB Zutphen)
12 Carlo van Wanrooy (SS 85) B 81 Wilson (Pasztjerik)
13 Jeffrey Manupassa (Mattiz Gym) C 60 Dursley Els (TB Den Haag)
14 Barna Szucs (Kurosaki) B 75 Hicham Alalchi (TB Den Haag)
15 Mutlu Karabulut (Angelo gym)A 86 Tarik the Hammer (Pancration)
Pauze
16 Peter Knoop (KB Zutphen) B 63 Bas van der Kamp (Team Gunyar)
17 Sonja (Ubeda Gym) C 62 Dames ……………. (Pasztjerik)
18 Mark Olli (Kurosaki) B 70 Said Gunes (TB Den Haag)
19 Samir El (Ubeda Gym) C 82 S. ten Brugge Kate (TB Den Haag)
20 Yassine (Pancration) B 67 Gunther Baelen (Hambaken)
21 Monir (Bora Gym) C 91 KB Mehdi (Gino's Gym)
22 Zakarija (Hambaken) B 67 Hans Pasztjerik (Pasztjerik)
23 Mesut Derin (Ubeda Gym) A 72,5 Lindo Profas (TB Den Haag)
24 Jimmie Eimers (KB Zutphen) A 67 Gilbert Hardenberg (Pasztjerik)