Shooto Holland
30-08-2006, 19:03
Hierbij de poster van het Shooto & Muay Thai gala "Ultimate Glory" op 17 september 2006 te Amersfoort.
http://img239.imageshack.us/img239/2128/postergrootformaathz3.th.jpg (http://img239.imageshack.us/my.php?image=postergrootformaathz3.jpg)
Professional Boxing:
Justin Barnes (Nijkerk, NL) vs Harri Okkinnen (Helsinki, FIN)
Professional Shooto:
Oktay Karatas (Amersfoort, Golden Glory) vs TBA –76kg
Vincent Latoel (Deventer, Tatsujin Dojo) vs Fred Gregory (Charleroi, Victor Shaolin Team Belgium) -70kg
Danny van Bergen (Amsterdam, Mike's Gym) vs Daniel Sharifi (Enschede, Angelo Gym) -70kg
Matthieu Lawalata (Ede, B.A. Physical) vs Niek Tromp (Leerdam, Team Duncan) -76kg
Achmed Bayrak (Amersfoort, Team Karatas) vs Xander Nel (Amersfoort, Mike's Gym) -83kg
Ben Dandois (Antwerpen, Team Booster) vs Willy Ni (Ede, B.A. Physical) -76kg
Dion Staring (Arnhem, Golden Glory / Tatsujin Dojo) vs Denis Stojnic (Croatia, Golden Glory Breda) –100kg
Mourad Chunkaev (Breda, Golden Glory) vs Nathan Schouteren (Bergen op Zoom, VC de Groot) –91kg
Muay Thai:
Daniel van Corler (Spakenburg, Cool Gym) vs Jermaine (Amsterdam, FFC) C Class –70kg
Sally Koelewijn (Spakenburg, Cool Gym) vs Dwayne (Amsterdam, FFC) N Class –62kg
Feiko den Hartog (A.M. Gym) vs Klaas (Amsterdam, FFC) N Class –71kg
Ramein Rezai (A.M. Gym) vs Irving (Amsterdam, FFC) C Class –70kg
Deelnemende scholen:
o.a. A.M Gym, Cool Gym, Team Karatas, Fighting Factory Carbin, Team Dekkers, Team Relex
Sporthal de Zielhorst
Trompetstraat 3
Amersfoort
Deuren open:14.00 uur
Aanvang: 16.00 uur
Entreeprijs: € 20,- voorverkoop € 25,- aan de deur
Bel voor VIP arrangementen en reserveringen: 06 4775 8334 of stuur een mail naar [email protected]
Voorverkoopadressen:
Apeldoorn: Euro Fitness Centrum / Bora Gym, 055 5427 289
Almere: Euro Fitness Centrum, 036 530 9191
Amersfoort: Team Karatas, 06 4174 3890
Amersfoort: Andrew Houtveen, 06 5350 2616
Amsterdam, Roemer Trompert, 06 4805 5245
Amsterdam: Mike’s Gym, 020 6853310
Arnhem: Stelling Sport, 026 4433 038
Bergen op Zoom: Vechtsportcenter de Groot, 06 2236 3337
Breda: Team Dekkers, 076 520 3371
Deventer: Fit & Fun, 0570 627 297
Ede: Budo Academy Physical, 0318 635 144
Spakenburg: Cool Gym, 06 2249 0738
Utrecht: Marc Duncan, 06 1444 3252
Osu,
Martijn
http://img239.imageshack.us/img239/2128/postergrootformaathz3.th.jpg (http://img239.imageshack.us/my.php?image=postergrootformaathz3.jpg)
Professional Boxing:
Justin Barnes (Nijkerk, NL) vs Harri Okkinnen (Helsinki, FIN)
Professional Shooto:
Oktay Karatas (Amersfoort, Golden Glory) vs TBA –76kg
Vincent Latoel (Deventer, Tatsujin Dojo) vs Fred Gregory (Charleroi, Victor Shaolin Team Belgium) -70kg
Danny van Bergen (Amsterdam, Mike's Gym) vs Daniel Sharifi (Enschede, Angelo Gym) -70kg
Matthieu Lawalata (Ede, B.A. Physical) vs Niek Tromp (Leerdam, Team Duncan) -76kg
Achmed Bayrak (Amersfoort, Team Karatas) vs Xander Nel (Amersfoort, Mike's Gym) -83kg
Ben Dandois (Antwerpen, Team Booster) vs Willy Ni (Ede, B.A. Physical) -76kg
Dion Staring (Arnhem, Golden Glory / Tatsujin Dojo) vs Denis Stojnic (Croatia, Golden Glory Breda) –100kg
Mourad Chunkaev (Breda, Golden Glory) vs Nathan Schouteren (Bergen op Zoom, VC de Groot) –91kg
Muay Thai:
Daniel van Corler (Spakenburg, Cool Gym) vs Jermaine (Amsterdam, FFC) C Class –70kg
Sally Koelewijn (Spakenburg, Cool Gym) vs Dwayne (Amsterdam, FFC) N Class –62kg
Feiko den Hartog (A.M. Gym) vs Klaas (Amsterdam, FFC) N Class –71kg
Ramein Rezai (A.M. Gym) vs Irving (Amsterdam, FFC) C Class –70kg
Deelnemende scholen:
o.a. A.M Gym, Cool Gym, Team Karatas, Fighting Factory Carbin, Team Dekkers, Team Relex
Sporthal de Zielhorst
Trompetstraat 3
Amersfoort
Deuren open:14.00 uur
Aanvang: 16.00 uur
Entreeprijs: € 20,- voorverkoop € 25,- aan de deur
Bel voor VIP arrangementen en reserveringen: 06 4775 8334 of stuur een mail naar [email protected]
Voorverkoopadressen:
Apeldoorn: Euro Fitness Centrum / Bora Gym, 055 5427 289
Almere: Euro Fitness Centrum, 036 530 9191
Amersfoort: Team Karatas, 06 4174 3890
Amersfoort: Andrew Houtveen, 06 5350 2616
Amsterdam, Roemer Trompert, 06 4805 5245
Amsterdam: Mike’s Gym, 020 6853310
Arnhem: Stelling Sport, 026 4433 038
Bergen op Zoom: Vechtsportcenter de Groot, 06 2236 3337
Breda: Team Dekkers, 076 520 3371
Deventer: Fit & Fun, 0570 627 297
Ede: Budo Academy Physical, 0318 635 144
Spakenburg: Cool Gym, 06 2249 0738
Utrecht: Marc Duncan, 06 1444 3252
Osu,
Martijn