Nolimit
27-09-2006, 09:28
14 Oktober is het weer zo ver, al weer het vierde deel van Rumble of Amsterdam.
na gala's met partijen zoals: Younnes el Mhasani vs Melvin Rozenblad, Jeremey Blijd vs Youssel Azagoagh, Clyde Petres vs Hesdey van Assen,Youssef Akhnikh vs Ron Post en Robert van Nimwegen tegen Jouad Erraji hebben wij weer ons best gedaan om een spectaculair hoofdprogramma neer te zetten.
de Zaal gaat om 15:00 open en het gala zal 16:00 beginnen alles onder auspicien van de IMA.
A Klasse
Redouan Eddady (Mousid Gym) vs Jimmy Eimers (KB Zutphen) nl Titel
Melvin Rozenblad (Vos Gym) vs Tahir Menxhigi (Super Pro)
Yassine Lahmidi (Pancration) vs Otmar (FFC)
Ook zal er dit keer weer een MMA challenge worden gehouden en wel tot 70 kg, met deelnemers als:
Danny van Bergen (Mike's Gym)
Marc Duncan (Team Duncan)
Augusto Frota (Team Frota)
Danial Sharifi (Angelo Gym)
B Klasse
Jamie de Vries (Mike's Gym vs Kim Jensen (Maeng Ho Denmark)
Mo Charkaoui (Profighters) vs Dennis Leeman (TB Den Haag)
Marloes Merza (Mike's Gym) vs Orintha vd Zee (Vos Gym)
Mo Ben Nassar (Jamal B) vs Fernando Groenhart (Mike's Gym)
Naast het hoofdprogramma zullen er ook nog J, N, en C partijen plaatsvinden, daar zal ik jullie volgende week over informeren.
Met vriendelijke Groet,
Patrick Beukema
Power Fist Promotions
na gala's met partijen zoals: Younnes el Mhasani vs Melvin Rozenblad, Jeremey Blijd vs Youssel Azagoagh, Clyde Petres vs Hesdey van Assen,Youssef Akhnikh vs Ron Post en Robert van Nimwegen tegen Jouad Erraji hebben wij weer ons best gedaan om een spectaculair hoofdprogramma neer te zetten.
de Zaal gaat om 15:00 open en het gala zal 16:00 beginnen alles onder auspicien van de IMA.
A Klasse
Redouan Eddady (Mousid Gym) vs Jimmy Eimers (KB Zutphen) nl Titel
Melvin Rozenblad (Vos Gym) vs Tahir Menxhigi (Super Pro)
Yassine Lahmidi (Pancration) vs Otmar (FFC)
Ook zal er dit keer weer een MMA challenge worden gehouden en wel tot 70 kg, met deelnemers als:
Danny van Bergen (Mike's Gym)
Marc Duncan (Team Duncan)
Augusto Frota (Team Frota)
Danial Sharifi (Angelo Gym)
B Klasse
Jamie de Vries (Mike's Gym vs Kim Jensen (Maeng Ho Denmark)
Mo Charkaoui (Profighters) vs Dennis Leeman (TB Den Haag)
Marloes Merza (Mike's Gym) vs Orintha vd Zee (Vos Gym)
Mo Ben Nassar (Jamal B) vs Fernando Groenhart (Mike's Gym)
Naast het hoofdprogramma zullen er ook nog J, N, en C partijen plaatsvinden, daar zal ik jullie volgende week over informeren.
Met vriendelijke Groet,
Patrick Beukema
Power Fist Promotions