Barang
05-11-2006, 18:04
1 Mohamed Khamal Vos gym WOP 3X1,5 Zakaria Kadrouch TB Den Haag
2 Rona van Hoorn Sokudo Gym N 3X1,5 Stephanie AM Gym WOP
3 hassan el mansour ben ali gym WOPN 3X1,5 Koca Gym Alkmaar
4 alex bearts Sokudo Gym 95+ kg WOP N 3X1,5 lewinus welboren mejiro gym 95+ kg
5 Senta Koeneman Ben Salah Gym 65 kg N 3X1,5 Sharon Purperhart Vos Gym WOP
6 Jopie loeks gym 62 kg WOP C 3X2 Dursley Els TB Den Haag 60 kg
8 janna kerkhoffs Sokudo Gym 57 kg N 3X1,5 Lisette AM Gym 57 kg WOP
7 pieter buisman Sokudo Gym 70 kg WOP C 3X2 Moroch gym alkmaar 67 kg
9 Kimberley Ooievaar 68 kg N 3X1,5 danielle gart mejiro gym 65 kg WO
10 jamal ben salah ben ali gym 63,5 kg N 3X1,5 Dogan Arslan TB Den Haag 64 kg WOP
11 rick jansen Sokudo Gym 73 kg N 3X1,5 Soulaiman Bagdechi TB Den Haag WOP
12 sabine leeflang Sokudo Gym 73 kg N 3X1,5 Debby de Boer Ropie Gym 73 kg WTKO
13 niels vertelman Sokudo Gym 87 kg N 3X1,5 Rivo Vos Gym 87 kg WOP
14 Alex Lindeboom Sokudo Gym 71 kg WOP N 3X1,5 Michael Boogers Petres gym 71 kg
15 Alex Spil Sokudo Gym 67 kg C 3X2 Martin Kalis tjechie 67 kg WOP
16 marino schouten loeks gym 77 kg C 3X2 Hak gym alkmaar 79 kg WOP
17 Robin Vriend Sokudo Gym 65 kg WTKO B 5X2 Zdenek Pernica tjechie 65 kg
2 Rona van Hoorn Sokudo Gym N 3X1,5 Stephanie AM Gym WOP
3 hassan el mansour ben ali gym WOPN 3X1,5 Koca Gym Alkmaar
4 alex bearts Sokudo Gym 95+ kg WOP N 3X1,5 lewinus welboren mejiro gym 95+ kg
5 Senta Koeneman Ben Salah Gym 65 kg N 3X1,5 Sharon Purperhart Vos Gym WOP
6 Jopie loeks gym 62 kg WOP C 3X2 Dursley Els TB Den Haag 60 kg
8 janna kerkhoffs Sokudo Gym 57 kg N 3X1,5 Lisette AM Gym 57 kg WOP
7 pieter buisman Sokudo Gym 70 kg WOP C 3X2 Moroch gym alkmaar 67 kg
9 Kimberley Ooievaar 68 kg N 3X1,5 danielle gart mejiro gym 65 kg WO
10 jamal ben salah ben ali gym 63,5 kg N 3X1,5 Dogan Arslan TB Den Haag 64 kg WOP
11 rick jansen Sokudo Gym 73 kg N 3X1,5 Soulaiman Bagdechi TB Den Haag WOP
12 sabine leeflang Sokudo Gym 73 kg N 3X1,5 Debby de Boer Ropie Gym 73 kg WTKO
13 niels vertelman Sokudo Gym 87 kg N 3X1,5 Rivo Vos Gym 87 kg WOP
14 Alex Lindeboom Sokudo Gym 71 kg WOP N 3X1,5 Michael Boogers Petres gym 71 kg
15 Alex Spil Sokudo Gym 67 kg C 3X2 Martin Kalis tjechie 67 kg WOP
16 marino schouten loeks gym 77 kg C 3X2 Hak gym alkmaar 79 kg WOP
17 Robin Vriend Sokudo Gym 65 kg WTKO B 5X2 Zdenek Pernica tjechie 65 kg