Maupie
10-12-2006, 20:05
J. F.Thahiri (Top Fighter R'dam) - Rilly Kersout (Gunyar) onbeslist
J. Robbie Hageman (Gunyar) WTKO - Erkan (De Jager)
N. Jan Raad (Den Haag) - Najeb (Katwijk) WOP
N. Kali Versluis (Subin Gym) - Cindy ( De Goede) WOP
N. Mustafa (DaGraca) - Niels Kortekaas (Tokai) WOP
N. Ramero Perez (Afafa) W door Med. Int. - Hoppers (Kamakura)
N. Lorin Smith (KB Arnhem) WOP - Redouan (De Jager)
N. Almir (Wildeboer) - Peter Groendijk (Tokai) WOP
C. Nale (KB Arnhem) WTKO - Elvis (Jurojin)
N. Rick de Kruiff (Siam Style) W door Med.Int - Pinas (Subin)
C. Y. Srour (Jurojin) - Roemeon (Kamakura) WOP
B. Boy Boy Martin (KB Arnhem) WOP - Raoul Montanez (Gunyar)
N. Soltan Baktiary (Subin) WOP - Pepijn de Jong (Kamakura)
N. Vincent Bragonje (Da Graca) - Robert Hart (Wildeboer) WOP
N. Patrick Blok W Disq. (knie->hoofd) - Reinier van Veen (Tokai)
N. Lyran vd Bend (Wildeboer) WOP - Tim vd Putte (Kamakura)
C. A. Gehalib (Top Fighter) - Emmin Ozbassi (Gunyar) WOP
N. Menno van Benthum (Tokai) - Brahim (Kamakura) WOP
N. Hassanpour (Subin) WKO - Appie (Kamakura)
N. Roel de Graaf (Wildeboer) WKO - Johan Schaap (Kamakura)
Het was , zoals altijd in Katwijk, een leuk en sfeervol gala. Op tijd begonnen en ook op tijd weer klaar. (dat mag ook weleens gezegd worden)
J. Robbie Hageman (Gunyar) WTKO - Erkan (De Jager)
N. Jan Raad (Den Haag) - Najeb (Katwijk) WOP
N. Kali Versluis (Subin Gym) - Cindy ( De Goede) WOP
N. Mustafa (DaGraca) - Niels Kortekaas (Tokai) WOP
N. Ramero Perez (Afafa) W door Med. Int. - Hoppers (Kamakura)
N. Lorin Smith (KB Arnhem) WOP - Redouan (De Jager)
N. Almir (Wildeboer) - Peter Groendijk (Tokai) WOP
C. Nale (KB Arnhem) WTKO - Elvis (Jurojin)
N. Rick de Kruiff (Siam Style) W door Med.Int - Pinas (Subin)
C. Y. Srour (Jurojin) - Roemeon (Kamakura) WOP
B. Boy Boy Martin (KB Arnhem) WOP - Raoul Montanez (Gunyar)
N. Soltan Baktiary (Subin) WOP - Pepijn de Jong (Kamakura)
N. Vincent Bragonje (Da Graca) - Robert Hart (Wildeboer) WOP
N. Patrick Blok W Disq. (knie->hoofd) - Reinier van Veen (Tokai)
N. Lyran vd Bend (Wildeboer) WOP - Tim vd Putte (Kamakura)
C. A. Gehalib (Top Fighter) - Emmin Ozbassi (Gunyar) WOP
N. Menno van Benthum (Tokai) - Brahim (Kamakura) WOP
N. Hassanpour (Subin) WKO - Appie (Kamakura)
N. Roel de Graaf (Wildeboer) WKO - Johan Schaap (Kamakura)
Het was , zoals altijd in Katwijk, een leuk en sfeervol gala. Op tijd begonnen en ook op tijd weer klaar. (dat mag ook weleens gezegd worden)