Richelieu
04-02-2007, 08:20
1e J 55 Kg - Iwan Kamphuis (Team Schreiber) Vs Dennis Groenendijk (SC IJsselmuiden) WOP
2e J 60 Kg – Hannon Biloa (Vathorst) WOP Vs Zilvio (Ropie Gym)
3e NW 72 Kg - Bauke Venema (Team Santing) Vs Mohamed Jama (Tooy Gym) WOP
4e C 75 Kg - Alberto Flanders (Vathorst) Vs Errol Koning (Ropie Gym) WOP
5e NW 80 Kg - Gerwin Lubbelinkhof (Scorpio Gym) Vs Peter Mensing (Team Santing) WOP
6e NW 74 Kg - Ronnie Prins (Top Intervention) Vs Sergei Karamyan (Angelo Gym) WOP
7e NW 62 Kg – Monique Bakker (Team Schreiber) WOP Vs Ratascha (Ropie Gym)
8e 11e NW 73 Kg – Rinnert Schoorlemmer (SC IJsselmuiden) WOP Vs Stefan Meuleman (Tooy Gym)
9e C 79 Kg - Peter van Brummelen (Top Team Beverwijk) Vs Gherswin Pinedo (Top Intervention) WTKO
10e NW 68 Kg – Angela Koenders (Everybody Gym) WOP Vs Corien Vischer (Tooy Gym)
11e B 69 Kg - Farid Riffi (Yamamoto) Vs Leroy Keastner (Afafa Gym) WOP
12e B 65 Kg - Ruslan Mametkhanov (Top Intervention) Vs Antony Kane (Milton Felter) DRAW
13e NW 68 Kg - Mourad El Kharroubi (Vathorst) Vs Pablo (MT Zwolle) WOP
14e C 70 Kg – Milo EL Geubli (Mejiro Gym) WTKO Vs Abaham Gok (Angelo Gym)
15e NW 68 Kg - Bart Brugge (Top Intervention) Vs Max Begenkamp (MT Zwolle) WOP
16e C 76 Kg - Kevin Dorthea (King Petch) Vs Julio Ignatio (Tooy Gym) WIN OPGAVE
17e NW 77 Kg – Justin Duim (Everybody Gym) WOP Vs Roy Luimes (Angelo Gym)
18e B 73 Kg – Earl Marica (Vathorst) WOP Vs Ehsan Ullah (Tooy Gym)
2e J 60 Kg – Hannon Biloa (Vathorst) WOP Vs Zilvio (Ropie Gym)
3e NW 72 Kg - Bauke Venema (Team Santing) Vs Mohamed Jama (Tooy Gym) WOP
4e C 75 Kg - Alberto Flanders (Vathorst) Vs Errol Koning (Ropie Gym) WOP
5e NW 80 Kg - Gerwin Lubbelinkhof (Scorpio Gym) Vs Peter Mensing (Team Santing) WOP
6e NW 74 Kg - Ronnie Prins (Top Intervention) Vs Sergei Karamyan (Angelo Gym) WOP
7e NW 62 Kg – Monique Bakker (Team Schreiber) WOP Vs Ratascha (Ropie Gym)
8e 11e NW 73 Kg – Rinnert Schoorlemmer (SC IJsselmuiden) WOP Vs Stefan Meuleman (Tooy Gym)
9e C 79 Kg - Peter van Brummelen (Top Team Beverwijk) Vs Gherswin Pinedo (Top Intervention) WTKO
10e NW 68 Kg – Angela Koenders (Everybody Gym) WOP Vs Corien Vischer (Tooy Gym)
11e B 69 Kg - Farid Riffi (Yamamoto) Vs Leroy Keastner (Afafa Gym) WOP
12e B 65 Kg - Ruslan Mametkhanov (Top Intervention) Vs Antony Kane (Milton Felter) DRAW
13e NW 68 Kg - Mourad El Kharroubi (Vathorst) Vs Pablo (MT Zwolle) WOP
14e C 70 Kg – Milo EL Geubli (Mejiro Gym) WTKO Vs Abaham Gok (Angelo Gym)
15e NW 68 Kg - Bart Brugge (Top Intervention) Vs Max Begenkamp (MT Zwolle) WOP
16e C 76 Kg - Kevin Dorthea (King Petch) Vs Julio Ignatio (Tooy Gym) WIN OPGAVE
17e NW 77 Kg – Justin Duim (Everybody Gym) WOP Vs Roy Luimes (Angelo Gym)
18e B 73 Kg – Earl Marica (Vathorst) WOP Vs Ehsan Ullah (Tooy Gym)