Wheelie
15-02-2007, 20:00
Marciano Fernandez (Monteiro Gym) 7 jr DEMO JEUGD 25 KG Lionel van Zwol (Monteiro Gym) 7 jr
Paul Tekce (Scorpio Gym) 15 jr JEUGD 60 kg Hannen Bilal (vd Vathorst) 16 jr
Joey Schneider (Loeks gym) 11 jr JEUGD 35 kg Jordy Buist (Scorpio Gym) 9 jr
Donny Schouten (Loeks Gym) 15 jr JEUGD 70 kg Bad vd Eng (Team Schreiber) 15 jr
Samantha van Doorn (van Asdonck) dames N 54kg Naomi Slob (Monteiro Gym)
Illias Zaidouni (B.Ph.Ede) N 68 kg Aomar Benhammou (Ajuau & Etta)
Wouter Visser (Loeks Gym) N 78 kg Abdel '1' (Scabba Gym)
Michel Timmer (Team Schreiber) N 95 kg Vincent Gietel (Monteiro Gym)
Eline Vergouw (Team Schreiber) N 78 kg Mia Kolenbrander (Mejiro Gym)
Johnnie Rinsma (Mejiro Gym) N 64 kg Ibrahim Bouthari (Hejena Gym)
Mohammed Adinschi (Ajuau & Etta) N 72 kg Jim Beilaards (KB Haarlem)
Edwin Wynia (Mejiro Gym) N 86 kg Etien Gerdis (KB Haarlem)
Mourad el Kharroubi (vd Vathorst) N 68 kg Adbel '2'(Scabba Gym)
Isias (Extreme Cutz) N 63 kg Khalid (Scabba Gym)
Yassin Ahallak (Hejena Gym) C 82 kg Jeffrey Mulders (Erik van Looijen)
Mari Krose (Vos Gym) C 56 kg Titiana van Polanen Petel (Team Schreiber)
Rico Stuyvenberg (Chabrani Gym) C 66 kg Nick Beilaards (KB Haarlem)
Hasmi Kasriou (Mejiro Gym) C 71 kg Omar Baqi (Scorpio Gym)
Roy Honselaar (Mejiro Gym) C 67 kg Huyssein Baskurt (Chabrani Gym)
Brayn Berika (Mejiro Gym) C 105 kg Ratko Svertko (Vos Gym)
Kenneth Merling (Sportvision Eindhoven) MMA 75 kg Mathijs (B.Ph.Ede)
Bob Ruijg (Sportvision Eindhoven) MMA 75 kg Gerben Hulzegge (B.Ph.Ede)
Sergio Marica (vd Vathorst) MMA 73 kg Volkan Cift (Team Schreiber)
Tin Hu (Team Duncan) 58 kg MMA Marvin (Vos Gym) 62 kg
Melissa Lan (Vos Gym) 65 kg MMA DAMES Nadia vd Wel (Team Duncan) 60 kg
Christea Bogdan (Kops Gym) MMA 72 kg Daan van Kleef (Team Schreiber)
Nills van Noord (Pancration) MMA 89 kg Ricardo van Kooten (B.Ph.Ede)
Eric Nooy (Team Schreiber) MMA 95 kg Nihad Sulonovic (Mejiro Gym)
Mario Witteman (Jurojin) MMA 72 kg Rachid el Kadiri (Kops Gym)
Paul Tekce (Scorpio Gym) 15 jr JEUGD 60 kg Hannen Bilal (vd Vathorst) 16 jr
Joey Schneider (Loeks gym) 11 jr JEUGD 35 kg Jordy Buist (Scorpio Gym) 9 jr
Donny Schouten (Loeks Gym) 15 jr JEUGD 70 kg Bad vd Eng (Team Schreiber) 15 jr
Samantha van Doorn (van Asdonck) dames N 54kg Naomi Slob (Monteiro Gym)
Illias Zaidouni (B.Ph.Ede) N 68 kg Aomar Benhammou (Ajuau & Etta)
Wouter Visser (Loeks Gym) N 78 kg Abdel '1' (Scabba Gym)
Michel Timmer (Team Schreiber) N 95 kg Vincent Gietel (Monteiro Gym)
Eline Vergouw (Team Schreiber) N 78 kg Mia Kolenbrander (Mejiro Gym)
Johnnie Rinsma (Mejiro Gym) N 64 kg Ibrahim Bouthari (Hejena Gym)
Mohammed Adinschi (Ajuau & Etta) N 72 kg Jim Beilaards (KB Haarlem)
Edwin Wynia (Mejiro Gym) N 86 kg Etien Gerdis (KB Haarlem)
Mourad el Kharroubi (vd Vathorst) N 68 kg Adbel '2'(Scabba Gym)
Isias (Extreme Cutz) N 63 kg Khalid (Scabba Gym)
Yassin Ahallak (Hejena Gym) C 82 kg Jeffrey Mulders (Erik van Looijen)
Mari Krose (Vos Gym) C 56 kg Titiana van Polanen Petel (Team Schreiber)
Rico Stuyvenberg (Chabrani Gym) C 66 kg Nick Beilaards (KB Haarlem)
Hasmi Kasriou (Mejiro Gym) C 71 kg Omar Baqi (Scorpio Gym)
Roy Honselaar (Mejiro Gym) C 67 kg Huyssein Baskurt (Chabrani Gym)
Brayn Berika (Mejiro Gym) C 105 kg Ratko Svertko (Vos Gym)
Kenneth Merling (Sportvision Eindhoven) MMA 75 kg Mathijs (B.Ph.Ede)
Bob Ruijg (Sportvision Eindhoven) MMA 75 kg Gerben Hulzegge (B.Ph.Ede)
Sergio Marica (vd Vathorst) MMA 73 kg Volkan Cift (Team Schreiber)
Tin Hu (Team Duncan) 58 kg MMA Marvin (Vos Gym) 62 kg
Melissa Lan (Vos Gym) 65 kg MMA DAMES Nadia vd Wel (Team Duncan) 60 kg
Christea Bogdan (Kops Gym) MMA 72 kg Daan van Kleef (Team Schreiber)
Nills van Noord (Pancration) MMA 89 kg Ricardo van Kooten (B.Ph.Ede)
Eric Nooy (Team Schreiber) MMA 95 kg Nihad Sulonovic (Mejiro Gym)
Mario Witteman (Jurojin) MMA 72 kg Rachid el Kadiri (Kops Gym)