Ronald
24-02-2007, 10:09
Uitslagen Rising Sun - Beilen - 23 februari 2007
De winnaar is vet gedrukt (fotoverslag volgt later).
1. Ferdi Pater (Lomulder MT) vs Mohamed Jama (Tooy Gym) - Handdoek in de 3e ronde
N klasse
2. Jeanette (Lomulder MT) vs Simone Zuurveld (Bergtop Gym) - Onbeslist
N klasse
3. Ibo (Top Intervention) vs Martin Eilander - WOP
C klasse
4. Corien Vischer (Tooy Gym) vs Berdien (Lomulder MT) - WOP
N klasse
5. Kevin Leuheri (Tabanon) vs Mike van Ostheim (Lomulder MT) - Onbeslist
C klasse
6. Gershwin (Top Intervention) vs Siebren de Jong (Baguala Gym) - KO 1e ronde
C klasse
7. Danny Fisher (Choy Boy) vs Miquel Lauhanepesy (Lomulder MT) - WOP
N klasse
8. Verheiken (Choy Boy) vs Hisken (Angelo Gym) - WOP
B klasse
Pauze
9. Kai Muhlebrock (Angelo Gym) vs Brain Berika (Mejiro Gym) - KO 2e ronde
C klasse
10. Nordin (Lomulder MT) vs Edwin Elzinga (Mejiro Gym) - WOP
N klasse
11. Serge Karayam (Angelo Gym) vs Gino Wespel (Tooy Gym) - WOP
N klasse
12. Bernardus (Aihatop) vs Machiel Toersen (Lomulder MT) - WOP
N klasse
13. Bouziri (Bully's Gym) vs van Liebenstein (Baguala Gym) - WOP
C klasse
14. Munro (Lomulder MT) vs Milo (Mejiro Gym) - TKO 3e ronde
C klasse
15. Christiaan Delgado (City Gym) vs Roy Dijkshoorn (Angelo Gym) - KO 3e ronde
B klasse
16. Leonard Banaj (Mejiro Gym) vs Robert Siebenheller (Bully's Gym) - KO 3e ronde
B klasse
Helaas ben ik niet 100% zeker meer van alle uitslagen. Mocht ik me vergissen, laat het dan maar ff weten...
De winnaar is vet gedrukt (fotoverslag volgt later).
1. Ferdi Pater (Lomulder MT) vs Mohamed Jama (Tooy Gym) - Handdoek in de 3e ronde
N klasse
2. Jeanette (Lomulder MT) vs Simone Zuurveld (Bergtop Gym) - Onbeslist
N klasse
3. Ibo (Top Intervention) vs Martin Eilander - WOP
C klasse
4. Corien Vischer (Tooy Gym) vs Berdien (Lomulder MT) - WOP
N klasse
5. Kevin Leuheri (Tabanon) vs Mike van Ostheim (Lomulder MT) - Onbeslist
C klasse
6. Gershwin (Top Intervention) vs Siebren de Jong (Baguala Gym) - KO 1e ronde
C klasse
7. Danny Fisher (Choy Boy) vs Miquel Lauhanepesy (Lomulder MT) - WOP
N klasse
8. Verheiken (Choy Boy) vs Hisken (Angelo Gym) - WOP
B klasse
Pauze
9. Kai Muhlebrock (Angelo Gym) vs Brain Berika (Mejiro Gym) - KO 2e ronde
C klasse
10. Nordin (Lomulder MT) vs Edwin Elzinga (Mejiro Gym) - WOP
N klasse
11. Serge Karayam (Angelo Gym) vs Gino Wespel (Tooy Gym) - WOP
N klasse
12. Bernardus (Aihatop) vs Machiel Toersen (Lomulder MT) - WOP
N klasse
13. Bouziri (Bully's Gym) vs van Liebenstein (Baguala Gym) - WOP
C klasse
14. Munro (Lomulder MT) vs Milo (Mejiro Gym) - TKO 3e ronde
C klasse
15. Christiaan Delgado (City Gym) vs Roy Dijkshoorn (Angelo Gym) - KO 3e ronde
B klasse
16. Leonard Banaj (Mejiro Gym) vs Robert Siebenheller (Bully's Gym) - KO 3e ronde
B klasse
Helaas ben ik niet 100% zeker meer van alle uitslagen. Mocht ik me vergissen, laat het dan maar ff weten...